دولت انتاریو می پرسد فدرال برای کمک به گسترش دسترسی به اینترنت برای دانش آموزان

از دولت انتاریو درخواست اتاوا برای کمک به گسترش پهنای باند دسترسی به اینترنت برای دانش آموزان به مدارس بسته باقی می ماند با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

روز یکشنبه در نامه ای به قلم به دولت فدرال وزیر آموزش و پرورش Stephen لچه و وزیر زیرساخت لوری اسکات درخواست “فوری فوری حمایت” به آدرس شکاف در دسترسی پهن باند در مناطق روستایی و شمال انتاریو.

“در حالی که اکثر ساکنان انتاریو باید دسترسی به اینترنت با سرعت و کیفیت و هزینه متفاوت است به طور قابل توجهی در سراسر استان” وزرای نوشت.

“موجود اتصال به اینترنت شکاف جلوگیری از بسیاری از مدارس ابتدایی و متوسطه دانش آموزان از دسترسی به همان یادگیری در دسترس ساخته شده به تمام انتاریو دانش آموزان موثر بر آموزش حقوق صاحبان سهام.”

در این نامه آمده است که با توجه به کانادا رادیو-تلویزیونی و مخابراتی کمیسیون هر کانادا باید یک اتصال به اینترنت با دسترسی به پهنای باند با سرعت حداقل 50 مگابیت در ثانیه دانلود و 10 مگابیت در ثانیه ها و دسترسی به داده نامحدود.

فورد دولت متعهد به صرف $315 میلیون دلار در پنج سال آینده به گسترش دسترسی پهن باند استان گسترده و درخواست دولت فدرال برای کمک به سرعت بخشیدن به تلاش آوردن تقریبا 3000 مدارس سراسر استان از جمله 99 در شمال انتاریو آنلاین.

Jacob Lorinc
یعقوب Lorinc است اخبار خبرنگار کار از ستاره رادیو اتاق در تورنتو است. او در توییتر دنبال: @jacoblorinc

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>