آخرین رمان coronavirus اخبار از کانادا و سراسر جهان پنج شنبه (این فایل به روز خواهد شد در طول روز):

5:00 a. m.: آژانس درآمد کانادا کارکنان بریس برای floodgates به دوشنبه.

که زمانی که آنها شروع به کار به یاد ماندنی از ارائه در تاریخی مزایای فدرال به معنای کاهش فاجعه بار اقتصادی اثرات COVID-19 بیماری همه گیر.

به طور معمول در زمان مالیات آژانس بین 3000 4000 نفر از کارکنان این گوشی در مراکز تماس در سراسر کشور است.

در حال حاضر آنها را از صفحه اصلی کار و بیش از 1000 سازمان تنظیم مقررات و کارکنان داوطلب شده اند برای تقویت این اعداد و تماس را از حدود 300,000 کانادایی هر روز که می رود به پرس و جو در مورد دولت $2,000-یک-ماه کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند.

4:01 a. m.: جدید کروناویروس باعث افزایش آنلاین و تلفنی جرم هدف قرار دادن اضطراب کانادایی که خود منزوی در خانه در مقابل از کامپیوتر خود کارشناسان می گویند.

The Canadian Anti-Fraud مرکز دریافت کرده است بیش از 100 اخیر شکایات مربوط به COVID-19 گفت: جف تامسون ارشد RCMP تحلیلگر.

“این آژانس بهداشت عمومی کانادا, سازمان بهداشت جهانی, آژانس های فدرال دولت کانادا شما از آن نام آنها در تقلید از هر کسی و هر کسی که یک قدرت در این زمینه گفت:” تامسون.

این لیست شامل تبلیغات کاذب برای ماسک صورت دست عفونی یا ویروس خانه کیت های آزمایش, موسسه خیریه, کلاهبرداری, اخاذی و به اصطلاح کلاهبرداری فیشینگ که در آن ایمیل های جعلی فرستاده شده از آنچه به نظر می رسد به یک آژانس معتبر.

4:01 a. m.: وجود دارد 9,729 تایید و presumptive موارد در کانادا.

_ کبک: 4,611 تایید کرد (از جمله 33 و میر 155 حل شود)

_ انتاریو: 2,392 فتح کرد گرفته شد تایید کرد (از جمله 37, مرگ و میر, 689 حل شود)

_ بریتیش کلمبیا: 1,066 تایید کرد (از جمله 25 مرگ و میر 606 حل شود)

_ Alberta: 871 تایید کرد (از جمله 11 مرگ و میر 142 حل شود)

_ Saskatchewan: 193 تایید کرد (از جمله 3, مرگ و میر, 21 حل شود)

_ نیوفاندلند و لابرادور: 175 تایید کرد (از جمله 1 مرگ 10 حل شود)

_ Nova Scotia: 173 تایید کرد (از جمله 10 حل شود)

_ Manitoba: 109 تایید کرد (از جمله 1 مرگ 4 حل و فصل), 18 presumptive

_ New Brunswick: 81 تایید کرد (از جمله حل و فصل 9)

_ جزیره پرنس ادوارد: 21 تایید (از جمله حل و فصل 3)

_ عودت کانادایی: 13 تایید کرد

_ Yukon: 5 تایید کرد

_ Northwest Territories: 1 تایید کرد

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

_ Nunavut: هیچ مورد تأیید

_ مجموع: 9,729 (18 presumptive, 9,711 تایید کرد از جمله 111 مرگ و میر 1,649 حل شود)

4:00 صبح: یکی از بزرگترین کانادا جانبازان سازمان است که اصرار دولت فدرال به طور خودکار تایید تقریبا 44,000 برجسته برنامه های کاربردی برای مزایای از کارافتادگی برای کمک به جانبازان معامله بهتر با COVID-19 بحران است.

تماس از شورای ملی Veteran انجمن که نشان دهنده بیش از 60 گروه می آید نگرانی در مورد مالی و عاطفی تلفات این بیماری همه گیر است که با داشتن در جانبازان با جسمی و روانی زخم.

1:16 a. m.: نگرانی bootleggers را معرفی می COVID-19 به N. W. T. جوامع Dene ملت است بررسی این که چگونه از خاک ممکن است رسیدگی به مشروب و اعتیاد.

“ما باید به اقدامات به دست خود ما و اجازه دهید مردم می دانند به ماندن صفحه اصلی” Dene ملی رئیس نورمن Yakeleya گفت. “و اگر شما در حال آمدن به جامعه از آلبرتا و یا یک شرکت معدنی خود جدا کنند.” (در این لحظه, N. W. T. منظور در سفر محدودیت نیاز ندارند کارگران معدن به خود منزوی.)

Yakeleya گفت: N. W. T. مراجع و بزرگان می خواهم به نگاه از نزدیک در مغازه مشروب فروشی تعطیلی یک موضوع است که می تواند بحث برانگیز برای هر دو مراکز بزرگتر و کوچکتر جوامع است. N. W. T. گفت: این فروشگاه ها باید باز بماند در حالی که نگرانی های ابراز شده در مورد bootleggers سهوا آوردن COVID-19 به جوامع است.

“ما می دانیم که این یک فرصت طلایی برای bootleggers. آنها در حال بالا بردن قیمت های خود را, آنها می دانند که وجود یک تقاضا و آنها را که عرضه و تقاضا. آل کاپون روز هستند.”

Yakeleya گفت: آن مشخص نیست و در عین حال چه Dene ملت انجام خواهد شد باید دسترسی به الکل قطع شود و یا تعطیل برای یک دوره طولانی.

بیش از هر چیزی او تاکید کرد که باید به دنبال رئیس بهداشت عمومی افسر راهنمایی.

“لطفا گوش دادن به توصیه ها و رعایت آنها گفت:” Yakeleya.

9:32 p. m. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید وجود دارد برنامه ای برای حذف نزدیک به 250 کانادایی از دو کشتی کروز و آنها را به بازگشت به کانادا.

گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا کارگردانی کرده است تمام کشتی های کروز به باقی می ماند در دریا که در آن آنها ممکن است منزوی “نامحدود” در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که کانادا در حال آمدن است به کانادایی ها از MS زاندم و خواهر خود کشتی روتردام.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت همان درست است برای شهروندان بریتانیا در کشتی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de