یک راه پیاده رو? شهردار جان حزب محافظه باز به ایده برای تشویق فیزیکی فاصله

شهردار جان حزب محافظه کار است و مقاوم در برابر فشار به بان کی مون اتومبیل از خیابان های تورنتو به عبور و مرور بیشتر فیزیکی-فاصله اما او باز است به یکی دیگر از ایده ساخت برخی از پیاده رو یک طرفه تنها.

در پاسخ به سوال بیننده در CP24 دوشنبه حزب محافظه تکرار اعتقاد خود را که حفظ برخی از خیابان برای عابران و دوچرخه سواران خواهد آنها را تشویق به ترک خانه و معاشرت به جای اینکه مردم امن تر از COVID-19.

عابر پیاده طرفداران خواستار پیوستن به تورنتو یک لیست در حال رشد از شهرستانها ممنوعیت اتومبیل از برخی از خیابان به آن را آسان تر برای عبور و مرور به ماندن حداقل دو متر از یکدیگر و به حداقل رساندن انتقال برنامه به طور بالقوه مرگبار ویروس.

حزب محافظه همچنان به مقاومت در برابر این ایده گفت: او پس از مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی.

اما هنگامی که بیننده پرسید: اگر تورنتو باید حمله این موضوع از پیاده رو شلوغ با واکر و جاگر با ساخت برخی از, یک راه در هر طرف از خیابان حزب محافظه کار گفت: “ما در مورد صحبت کردیم که من در نظر گرفته است.”

شهردار گفت: اجرای این قانون ممکن است یک مسئله است اما وعده داده شده به افزایش آن در یک شنبه در نشست مسئولان شهرستان پیشرو در پاسخ به بحران همه گیر است که دیده می شود بیش از 2000 Torontonians آلوده و بیش از 70 مرگ تا کنون.

“من نمی نامطلوب به آن (حکومت) اگر پیاده رو احتقان است یک مشکل واقعی در برخی مناطق” حزب محافظه گفت Torontonians می توانید تماس بگیرید 311 به گزارش متراکم پیاده رو و تحقیقات انجام می شود نیاز به قبل از تلاش یکی از راه قانون است.

منتقدان باید اشاره کرد که رانندگان باید اجرا از اغلب جاده های خالی در حالی که پیاده قدم زدن برای ورزش در پارک ها و مسیرهای پیاده روی در حال دست و جریمه های سنگین برای راه رفتن در عرض دو متر از کسی نیست که از خانواده خود را.

روز دوشنبه دانیل Rotsztain از تورنتو فضای عمومی کمیته ارسال شده تصویری از او با پوشیدن یک خانه “اجتماعی فاصله ماشین” — یک لوله دایره که اجرا دو متر فاصله در همه طرف.

Rotsztain دیده است گرفتن تمام پیاده رو وادار کردن دیگران بر روی جاده و گاهی اوقات رفتن در جاده ها خود را با داشتن رانندگان برای جلوگیری از او. در Yonge Street او قادر به عبور یک عابر پیاده راهرو در کنار یک سایت ساخت و ساز.

“ما پیاده رو بیش از حد باریک به نگه داشتن یک فاصله امن” Rotsztain توییتی بنابراین مردم باید به حزب محافظه کار او نیاز به بستن جاده های اصلی از جمله Yonge.

حزب محافظه روز دوشنبه تحسین آخر هفته اجرای سرکوب مردم شکستن فیزیکی-فاصله گرفتن قوانین از جمله بسته شدن از زمین بازی خارج از دسته سه تایی سگ محوطه و پارک امکانات رفاهی او معرفی شده با اورژانس قدرت.

تورنتو شاهد یک “فوق العاده” کاهش در افراد با شکستن قوانین تا حدودی با توجه به تهدید جریمه بلکه از آنجا که آنها در حال گرفتن پیام که mingling با هم در پارک ها و حتی در صورتی که هیچ علائم می تواند گسترش عفونت است.

“من heartened توسط این نتایج” حزب محافظه گفت.

او همچنین اعلام کرد از افتتاح دو شهرستان جدید-اجرای بودجه استانی از مراکز مراقبت از کودکان برای فرزندان کارگران ضروری و حیاتی آوردن تعدادی از این سایت ها به کل از شش.

“دو فرزند جدید مراکز مراقبت خواهد بود مرکز شهر که در آن شهر دیده می شود بیشترین تقاضا” شهر خبر انتشار متحده است.

“اولین مرکز واقع در 34 Bathurst St. امروز باز می شود و دوم مرکز واقع در 1125 Danforth Ave. باز خواهد شد بعد از این هفته.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“اورژانس خدمات مراقبت از کودکان در حال محفوظ است به طور انحصاری برای کودکان ضروری و حیاتی کارگران خدمات شناسایی شده در استان انتاریو ‘لیست کارگران واجد شرایط اضطراری مراقبت از کودک,’ که هیچ گزینه های دیگر.

“امن ترین گزینه برای خانواده ها این است که کودکان در خانه باقی می ماند اگر ممکن است.”

دیوید رایدر ستاره City Hall رئیس دفتر و خبرنگار پوشش سالن شهر و شهرداری سیاست است. او در توییتر دنبال: @dmrider

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im