در آتش سالگرد نوتردام زنگ اما همه گیر را متوقف کرده است کار مرمت

بزرگنمایی این تصویر

کلیسای جامع نوتردام است که دیده می شود در غروب پنج شنبه پس از تعمیر کار متوقف می شود با توجه به شیوع کروناویروس. جمعه اولین سالگرد آتش سوزی ویرانگر آن را در بسیاری از نقاط کلیسای جامع گوتیک. Chesnot/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Chesnot/گتی ایماژ

روز چهارشنبه اولین سالگرد آتش سوزی ویرانگر که پاره پاره از طریق نوتردام معروف قرن 17 بل در کلیسای جامع جنوبی برج شناخته شده به عنوان “le bourdon,” رنگ در 8 p. m.

Brice de Malherbe یک کشیش در نوتردام که در روز های گرم و آفتابی شب به گوش دادن به زنگ تلفن برای اولین بار از زمان آتش است.

“احساس من امروز عمدتا امیدوارم که به دلیل کلیسای جامع است که هنوز هم وجود دارد,” او گفت:. “ما اصلا فروزان شعله های آتش ما تا به حال یک سال پیش. البته کلیسای جامع صدمه دیده است اما به نظر می رسد تقریبا بی سر و صدا.”

نوتردام است که هنوز هم در خطر است اما این کار برای بازگرداندن آن آمده است به توقف به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سایت ساخت و ساز در اطراف کلیسای جامع سکوت می ایستد. مهندسین و معماران و باستان شناسان stonemasons رفته است.

“کارگران محافظت از سرب اما نه COVID-19,” Rémi Fromont معمار از آثار تاریخی گفت: شبکه های تلویزیونی در روز دوشنبه. “به اعمال 3 متر [9-ft.] فاصله بین مردم غیر ممکن بود. و رطوبت آن را سخت به درستی ضد عفونی کردن.”

Fromont هشدار نوتردام را سقف طاقی است که هنوز هم در خطر سقوط است. آن است که وزن 300 تن سوخته چوب و لت و پار داربست متصل به هم ، در اصل در محل برای تعمیر سقف داربست را twisted metal در حال حاضر تهدید به بی ثبات کردن Notre-Dame ساختار اگر آن را سقوط در هر یک از تضعیف دیوار.

ماهها وظیفه برش باقی مانده از هم جدا و آوردن آن را بیت به بیت بود برای شروع در ماه مارس زمانی که این ویروس شیوع زده و فرانسه رفت و به سلول.

نمرات از آشکارسازهای حرکت نصب شده اند در میان آوار برای تشخیص و حتی کوچکترین حرکت.

Jean-Louis Georgelin فرانسه ژنرال ارتش منصوب شده توسط رئیس جمهور امانوئل پاکسازی برای نظارت بر نوتردام را مرمت گفت: رسانه های فرانسه این کار آغاز خواهد شد دوباره به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما این coronavirus اقدامات حفاظت را باید ارزیابی دقت برای محافظت از کارکنان و کارشناسان از سراسر فرانسه که در حال کار بر روی بازسازی.

قبل از فرانسه مستند آغاز کرد و در 17 مارس حدود 100 کارگران حاضر در سایت. در حال حاضر تنها یک تیم امنیتی از ورودی و مقامات بازدید از یک بار در هفته به مطمئن شوید که همه چیز در نظم. روز دوشنبه پاکسازی گسترده در فرانسه سخت سلول اقدامات تا زمانی که ممکن است 11.

روز چهارشنبه رئیس جمهور فرانسه ارسال شده توسط امیدوار در پیام های تصویری در حساب توییتر خود گفت: کلیسای جامع خواهد بود بازسازی شده در مدت پنج سال به عنوان وعده داده شده.

“مرمت نوتردام است که نماد استواری مردم ما و ظرفیت ما برای غلبه بر آزمون بزرگ” او گفت:.

در پنج دقیقه پیام پاکسازی تشکر کسانی که کار می کرد برای صرفه جویی در نوتردام از کسانی که در حال بازسازی کلیسای جامع و کسانی که از سراسر جهان که پول های اهدایی برای نجات این بنای تاریخی پاریس.

“شما هموار کردن راه برای بهتر روز,” او گفت: “زمانی که ما پیدا کردن شادی با هم بودن را دوباره و منار نوتردام دوباره می رسد به آسمان است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>