در آستانه عید پاک یک کشیش محلی صحبت می کند به احساس شک خشم و ایمان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

در صبح روز یکشنبه چهارم از لنت پدر ریکاردو Viveros احساس از دست داد. او در مراحل مقدس ترینیتی کلیسای کاتولیک د

توسط MINERALNEWS در 24 فروردین 1399

در صبح روز یکشنبه چهارم از لنت پدر ریکاردو Viveros احساس از دست داد. او در مراحل مقدس ترینیتی کلیسای کاتولیک در آتواتر ایجاد کرد و گوش به سکوت. هیچ اتومبیل. هیچ صدای.

و برای کسانی که وارد او دیدم غم و اندوه را در چشمان خود را هنگامی که او به آنها گفت که او می تواند آنها را اجازه نمی دهد.

همه گیر وارد شده بود.

Viveros, 40, نگران جماعت خود را در این قشر زحمتکش جامعه, جنگل, چمن به شرق لس آنجلس رودخانه به غرب است. بسیاری از آنها مشغول به کار در رستوران; بنابراین بسیاری از پرستاران و او تصور آنچه باقی مانده: اخراج, بیماری, ترس و تنهایی.

تبلیغات

او ایستاده بود در را رز رنگ لباس رسمی.

این نه زمان عادی او فکر می کردم به یاد آتش که تا به حال خود را نابود سابق کلیسا تقریبا 10 سال پیش. به عنوان مشکل بود که جامعه حداقل در زمان آرامش در یکی دیگر شرکت.

در حال حاضر آنها را به جشن توده بدون یکی دیگری های کتاب ترانه و مجازی ربانی آنلاین. در سه هفته جنش یکشنبه ها — عید پاک — خواهد بود بر آنها و Viveros می دانستم که آنها همه باید با هم وفق دهند.

در ساعت 10:30 او پا به شبستان آغاز شده و صفوف خود را قدم به قدم از دست داد به انعکاس گونه ای از پیانو و سرود. پدر مایک Perucho و شماس Rolando باتیستا دوستان که کمک به او اقدام با صلیب و مقدس است.

در عبور Viveros genuflected. پله در اطراف محراب او در ابتدا به عقب گرفته شده توسط پوچی. هرگز این کلیسای کوچک احساس بزرگ است. دو دراز خوانندگان نشسته در دو طرف راهرو در سطر اول از pews.

تبلیغات

"به نام پدر پسر و روح القدس" Viveros آغاز شد کلمات خود را اسیر در Facebook Live.

او امیدوار بود صدای او را نمی waver با احساسات او احساس در داخل و به عنوان او صحبت کرد کلمات مناجات او شروع به احساس روح. شاید او فکر می کردم این کار می کنند.

تنها بعد از او یاد بگیرند که چند دقیقه در خوراک مسدود است.

بافر.

::

در شنبه مقدس, تنها چند ساعت قبل از عید پاک Viveros پیدا کرده است جای خود را در این نظم نوین جهانی است.

کار با کلیسا آن را روی میز خود عملا وب مستر, سیلویو میراندا — او تست شده و مجددا میکروفن و شناسایی wi-fi مرده مناطق.

523653_ME_Easter_Sunday_coronavirus_GXC_0209.JPG

عکس از محله های کشیش نشین از جمله هنری و گلوریا لوچو قرار داده در pews در آماده سازی برای عید پاک در تثلیث مقدس کلیسای کاتولیک.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

Calla lilies که قرار است در طول و بنفش کفن که تحت پوشش سنت آنتونی و برکت مادر شده اند در نظر گرفته شود. فردا او حل و فصل خواهد شد با شکوه عید پاک.

برای چند هفته گذشته در انزوا Viveros در تلاش است تا همگام با نیازهای جامعه خود را. هر روز او را که بر روی گوشی رسیدن به صحبت کردن به 20 نفر از اعضای کلیسا گوش دادن و تسلی.

تبلیغات

فقط یک هفته پیش او ساخته شده یک تماس به یک congregant و شنیده کلمات او مخوف بود: "پدر شما بودند پس منظور من امروز تماس بگیرید چون من فقط متوجه من COVID-19."

مجالس ترحیم در حال سخت ترین دیدار خانواده graveside هر کس با پوشیدن ماسک و ایستاده از هم جدا عزادار بدون راحتی از یک جرم است.

آموزش ساده ترین کودکان آوردن انرژی خود و بی گناهی به لحظه, خنده خود را به سختی پنهان کردن clank از حبوبات کاسه در پس زمینه.

صمیمیت و همدلی است که غریب به عنوان Viveros intones نماز برای parishioners به تکرار کلمات که تنها بر فاصله بین مردم و ایمان خود را.

پس من نمی توانم در حال حاضر دریافت خواهید کرد شما sacramentally آمده حداقل از نظر معنوی به قلب من. به عنوان اینکه شما در حال حاضر من در آغوش شما و متحد خودم به طور کامل به شما. هرگز به من اجازه از جدا شدن از شما. آمین.

523653_ME_Easter_Sunday_coronavirus_GXC_0165.JPG

با وجود اینکه در انزوا Viveros, 40 در این گوشی هر روز صحبت به 20 نفر از اعضای کلیسا گوش دادن و تسلی.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

او خود را میبیند صرف زمان بیشتری را در نماز. در صبح زود ساعت زانو قبل از مصلوب شدن مسیح او شگفتی خود را برای چگونه به راحتی او را کنار گذاشته معمولی دلمشغولیهای — برنامه ریزی و امکانات مالی — افکار خود را آرام و متمرکز است.

"به عنوان کشیش من با تمرکز بر روی چیزهایی که واقعا مهم نیست در پایان روز," او گفت:. "ما می تواند بسیار شلوغ در L. A., همه سر و صدا در اطراف ما. سکوت اجازه داده است من برای اینکه بیشتر با خدا."

زمانی که Viveros متوجه شدم که هفته مقدس شده بود لغو شد و عصبانی و نا امید با خدا.

"من به خوبی انجام نمی با ناشناخته," او گفت:. "ناشناخته است disorienting."

تبلیغات

اما در پشت این خشم یک احساس نا امیدی. او نمی دانست زمانی که کلیسا را دوباره باز و در محله اتاق ایستاده بود و جعبه های مقوایی از عید پاک آگهی ها او دستور داده بود هفته پیش.

آنها هرگز آویزان می شود.

::

در مشکلات جوامع به نوبه خود به خدا.

Viveros آموخته بود این رنگی حقیقت در روز قبل از یکشنبه نخل در سال 2011 زمانی که او ایستاده بود در شب ساعت پس از نیمه شب هنوز هم تماشای شعله های آتش افزایش بیش از St. John Tanner کلیسا در هکیندا هایقتس. او تا به حال شده است در خواب در خانه کشیش بخش, بیدار, با تپش بر روی درب.

St. John Tanner دوم او انتساب از حوزه علميه مدرسه. پس از رشد در بندر شهر پسر یک کارگر ساختمانی و خانقاه, پرستار, Viveros نظر خود را خوش شانس می شود قادر به خدمت به جوامع در لس آنجلس — اولین سنت ژنویو در چشم انداز شهر و سپس سنت جان.

اما سالن اهل محله از دست داده بود که آتش در آنچه محققان مشخص شد آتش سوزی شد. یک هفته بعد عید پاک جشن گرفته شد در یک فضای موقت به طور معمول استفاده می شود برای پذیرایی و مطالعه کتاب مقدس است.

او به یاد می آورد که توده بوی دود هنوز هم در هوا دل شکستگی و ناباوری.

"اما حداقل ما قادر به نگه داشتن هر یک از دیگر," او گفت:. "اما در حال حاضر ما نمی توانیم. در راه خود را, این بار سخت تر است چرا که ما باید جدا از یکدیگر است."

پس از نزدیک به چهار سال از جشن دسته جمعی در چادر در پارکینگ, بازسازی کلیسا باز شد و سپس توسط Viveros منتقل شده بود در ورود در تثلیث مقدس در سال 2014.
::

تبلیغات

523653_ME_Easter_Sunday_coronavirus_GXC_0213.JPG

برگرد. ریکاردو Viveros وارد تثلیث مقدس کلیسای کاتولیک در سال 2014. این روزها در میان همه گیر او می یابد خود را به صرف زمان بیشتری را در نماز.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

Viveros شامل درس است که آتش به او خادم امروز.

"خدا می خواهد با استفاده از هر شرایط خود را به مردم قوی تر اگر ما اجازه می دهد او را" او گفت:. "که جامعه شد و نزدیک و از طریق آتش ما بیشتر شد متحد است."

اما بیشتر درس Viveros معتقد است که در کتاب مقدس.

"این عید پاک است," او گفت:. "عیسی افزایش یافته است. او رفت از آرامگاه و یک روز ما را به بیرون از مقبره بیش از حد و بازگشت به زندگی عادی دوباره."

به عنوان او را از طریق پیاده روی تثلیث مقدس او حضور به کوچکترین جزئیات موقعیت گل تاشو از محراب پارچه. او می خواهد کلیسا به عنوان آن را همواره در یکشنبه عید پاک.

"این یک نماد است," او گفت:. "ما خواهد بود که در آن ما باید باشد."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب