المپیک مقامات اخراج ‘حدس و گمان” است که Coronavirus می تواند مختل توکیو بازی

بزرگنمایی این تصویر

یک توریست با پوشیدن یک ماسک شمار برای یک عکس با حلقه های المپیک در پس زمینه در توکیو Odaiba منطقه در یک عکس گرفته شده در ماه گذشته. جائه C. هنگ/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جائه C. هنگ/AP

این سازمان از سال 2020 توکیو المپیک تحت فشار قرار دادند پشت در “حدس و گمان” است که رمان coronavirus بیماری می تواند منجر به لغو, تابستان بازی ها, پس از یک نظرسنجی رسمی به نظر می رسد نشان می دهد در غیر این صورت.

“توکیو 2020 ادامه خواهد داد به همکاری با تمام سازمان مربوطه که به دقت نظارت بر هر گونه بروز بیماری های عفونی و بررسی خواهد شد هر گونه اقدامات که ممکن است لازم باشد با تمام سازمان های مربوطه” کمیته برگزاری محلی گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

“بقیه حدس و گمان است ،

توکیو کمیته گفت که اقدامات متقابل در برابر بیماری های عفونی بخش مهمی از برنامه های خود را به میزبان امن و بازی.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه به NPR, کمیته بین المللی المپیک همچنین تایید کرد که “آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو 2020 همچنان به عنوان برنامه ریزی شده.”

“کمیته بین المللی المپیک در تماس با سازمان بهداشت جهانی به عنوان به خوبی به عنوان آن را کارشناسان پزشکی. ما اعتماد به نفس کامل است که مسئولان مربوطه به ویژه در ژاپن و چین را به تمام اقدامات لازم برای رسیدگی به این وضعیت افتاده است ،

در این بیانیه آمده آشکار در پاسخ به اظهارات ساخته شده به آسوشیتد پرس در اوایل این هفته توسط دیرین بین المللی المپیک عضو کمیته دیک پوند. در مصاحبه با AP سابق المپیک شناگر تخمین زده است که مقامات را تا اواخر مارس برای تصمیم گیری در سرنوشت توکیو بازی ها که در حال برنامه ریزی برای شروع در جولای 24.

نظرات خود را به این خبرگزاری باعث داد و بیداد در دنیای ورزشی و مجبور تقریبا فوری از پاسخ دهندگان در توکیو و دولت ژاپن.

پوند است که رئیس سابق سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ گفت: NPR در روز چهارشنبه که چنین تصمیمی نیاز به بدتر شدن این بیماری همه گیر.

او گفت که در حال حاضر فرض بر این است که این بازی خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده است که “حتی با توجه به این احتمال که تغییرات ممکن است نیاز” خواهد بود غفلت است.

“مردم فکر می کنم ما فقط دیوانه,” او گفت:.

پوند بیشتر توضیح داد که مهلت از اواخر مارس که او در ذکر AP مصاحبه است نه یک تاریخ ثابت. این همه بستگی دارد چگونه بعد از چند ماه بازی کردن, او گفت:.

اما آن بیانیه کمیته سازماندهی توکیو گفت که پوند سه ماه پنجره “است و نه لزوما IOC جمعی مشاهده.”

در همین حال نخست وزیر ژاپن شینزو آبه روز چهارشنبه خواسته سازمان دهندگان از رویدادهای ورزشی و فرهنگی برنامه ریزی شده برای دو هفته آینده به نظر لغو و یا به تعویق انداختن آنها. در روز پنج شنبه آبه در زمان مرحله اضافی سفارش مدارس در ژاپن به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش بیشتر این ویروس.

Coronavirus شیوع است که مختل جهانی سفر و تجارت آغاز شد و در ماه دسامبر در مرکز چین است. در سراسر جهان, این بیماری باعث شده است که بیش از 80 ، 000 نفر به آلوده شدن و کشته شدن برخی از 2,700 جهانی — اکثریت قریب به اتفاق آنها در سرزمین اصلی چین است. در ژاپن مقامات می گویند بیش از 200 نفر تبدیل شده اند آلوده به کروناویروس و حداقل پنج نفر فوت کرده اند از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

این بیماری همه گیر را نیز مجبور به لغو و یا به تعویق افتادن بسیاری از مشخصات بالا حوادث از جمله رویدادهای ورزشی.

جهانی موتورسواری سری فرمول یک جهان دو و میدانی در حال حاضر به نام کردن برخی از حوادث. F1 لغو آن جایزه بزرگ چین که برنامه ریزی شده بود برای مارس 19 و جهانی دو و میدانی به تعویق افتاد آن جهان دو و میدانی داخل سالن قهرمانی میله میله برای مارس 13-15.

حتی پس از, در حال حرکت و یا به تعویق انداختن یک فرد رویداد ورزشی است بسیار ساده تر لجستیکی از انجام این کار برای چند رویداد ورزشی مانند المپیک پوند می گوید و اضافه کرد که “سلامت و ایمنی ورزشکاران” باید مقدم بر “جنبه های تجاری.”

اگر این بازی لغو شد, آن را “یک ضربه بزرگ به وضعیت مالی کمیته بین المللی المپیک, ملی المپیک و کمیته بین المللی فدراسیون گفت:” NPR. “اما اولویت اول تا آنجا که به من مربوط می شود و من مطمئن هستم که کمیته بین المللی المپیک به طور کلی به اشتراک گذاری [این است] که … شما باید برای محافظت از اعضای تیم از خطر اضافی.”

استرالیا و عضو کمیته بین المللی المپیک John Coates است به نقل از سیدنی هرالد صبح عنوان کرد و گفت که این کمیته دارای یک صندوق اضطراری در حدود 900 میلیون دلار به این معنی که بودجه برای عضو های ورزشی و کمیته ملی المپیک ادامه خواهد داد در صورت بعید است که این بازی لغو شد.

او همچنین اشاره کرد که نمی توان آن را اولین بار است که بازی های المپیک ممکن است قربانی به رویدادهای جهانی. در سال 1916 1940 و 1944 تابستان بازی لغو شد چرا که از قرن گذشته دو جنگ جهانی. Coates همچنین با اشاره به مطلب اخیر تحریم از سال 1980 مسکو بازی و 1984 لس آنجلس بازی با توجه به جنگ سرد و تنش.

پوند معتقد است که با به تعویق انداختن بازی ها تا سال 2021 خواهد بود یک چالش غیر قابل عبور. این امر نیازمند تعهد همه درگیر هتل داوطلبان ورزشی فدراسیون مقامات دولتی و عمومی است. همه آنها را باید در قرارداد بیش از یک پتانسیل حرکت می کند, او گفت:.

رسمی بودجه برای بازی های المپیک توکیو است در $12.6 میلیارد دلار است که به مراتب بیشتر از آن اصلی $7.3 میلیارد دلار برآورد با توجه به آخرین به روز رسانی از محلی سازمان. اما گزارش های اخیر توسط ملی ژاپن حسابرسی هیئت مدیره قرار دادن بازی کلی هزینه در حدود 28 میلیارد دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im