مشعل المپیک سوچی به زمین در ژاپن به عنوان شک و تردید رشد بیش از توکیو بازی

ماتسوشیما پایگاه هوایی ژاپن – مشعل المپیک وارد ژاپن روز جمعه از یونان در یک مقیاس پایین مراسم در یک پایگاه هوایی در شمال ژاپن است.

شعله انجام شده در ویژه قوطی, لمس کردن در حال رشد در میان شک و تردید اگر توکیو بازی می توانید باز به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 24 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سازمان و کمیته بین المللی المپیک می گویند آن را اما به تعویق افتادن یا لغو مشاهده شده است به طور فزاینده ای به عنوان یک گزینه ممکن است.

شعله رسید ژاپن روی یک هواپیما نقاشی شده با کتیبه “توکیو 2020 المپیک مشعل رله” در امتداد آن طرف. از آن استقبال شد در آسفالته توسط یک گروه از کمیته سازماندهی کردند.

دو از ژاپن معروف ترین المپیک — سه بار کشتی مدال طلای Saori یوشیدا و سه بار در جودو مدال طلای Tadahiro Nomura — دریافت شعله برای روشنایی مراسم است.

دو صعود قابل حمل پله ها و وارد هواپیما قبل از ظهور برگزاری قوطی با یک شعله سوزان در داخل. آنها دست بیش از آن در پایه پله ها به کمیته برگزاری جمهور Yoshiro موری.

پس از موری مختصر سخنرانی در یک gusting باد دو را از افتخارات روشنایی یک دیگ بزرگ روی آسفالته از پایگاه هوایی.

این است که در قسمت شمال شرقی ژاپن واقع شده و حدود 250 کیلومتر (150 مایل) از توکیو بود که ویران 2011, زلزله, سونامی و بحران از سه راکتورهای هسته ای است که بسیاری از چپ هنوز هم زندگی در موقت چهارم.

شعله خواهد ماند در شمال ژاپن برای تقریبا یک هفته تا رله مشعل آغاز می شود به طور رسمی در ماه مارس 26 از استان فوکوشیما. از آن خواهد شد قرار دادن در معرض نمایش عمومی در سه استان بیشتر تحت تاثیر فاجعه — Miyagi, Iwate و فوکوشیما

گرفتن شعله به ژاپن نشان دهنده یک پیروزی کوچک برای کمیته بین المللی المپیک و محلی سازمان که حفظ المپیک باز خواهد شد در برنامه به دنبال پارالمپیک در اوت. 25.

حتی اگر آنها نمی, سوزاندن, شعله استفاده می شود می تواند به عنوان یک نماد — به خصوص اگر این بازی در نهایت با تاخیر — و محوری برای ژاپنی ها ،

در یک کنفرانس تلفنی روز چهارشنبه رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ رو پشتیبانی برای برگزاری دوره اما همچنین گرفتن فشار از ورزشکاران که نمی تواند قطار اشتباه در مورد روند تحصیلی و نگرانی در مورد سلامت خود را. منتقدان نیز شکایت در مورد بی عدالتی از مقدماتی که ممکن است برخی از ورزشکاران مزایای بیش از دیگران است.

در سراسر جهان مرگ و میر پیشی گرفته 10,000 و عفونت در صدر 240,000 از جمله 86,000 کسانی که بهبود یافته اند. ژاپن گزارش شده حدود 900 موارد تایید شده.

ژاپنی news agency کیوتو منتشر شد یک نظرسنجی در روز دوشنبه نشان 69.9 درصد از کسانی که مورد پرسش نیست بر این باورند که بازی های المپیک باز خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده از آنجا که از virus.

چهار ماه رله مشعل می تواند مملو از مشکلات به ویژه برای حامیان مالی است که سرمایه گذاری کرده اند میلیون ها نفر برای تبلیغات است.

رله مشعل در یونان پس نمادین روشنایی در مارس 12, متوقف شد, در روز دوم و نمی رزومه به دلیل جمعیت زیادی. ژاپنی دهندگان خواسته اند جمعیت به “مهار” و می تواند به توقف و یا تاخیر رله اگر آنها نیست.

___

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر