قیمت نفت سهام غوطه پس از عربستان سعودی Stuns جهان با تخفیف عظیم

بزرگنمایی این تصویر

قیمت نفت کاهش یافته است 30% یکشنبه پس از عربستان سعودی اعلام کرد که این امر افزایش تولید و کاهش قیمت. نیک آکسفورد/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

نیک آکسفورد/ایسنا

به روز شده در 10:52 p. m. ET

قیمت نفت و شاخص سهام بودند در سقوط آزاد یکشنبه پس از عربستان سعودی اعلام کرد یک خیره کننده تخفیف در قیمت نفت — دلار 6 تا 8 دلار در هر بشکه به مشتریان خود را در آسیا و ایالات متحده و اروپا است.

معیار نفت خام برنت در معاملات آتی کبوتر 30% — شدیدترین افت پس از جنگ خلیج فارس در سال 1991 در اوایل معاملات جمعه شب قبل از دوره نقاهت بعد کمی به کاهش 24%. معیار قیمت نفت خام برنت کاهش یافت و به زیر 34 $در هر بشکه.

قیمت نفت شوک چندمین بار در طول بازارهای مالی است. داو آتی کاهش یافته است بیش از 1 ، 000 امتیاز S&P 500 آتی آمار محدودیت های خود را پس از غلت 5% و کلید 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد کاهش یافت و به زیر 0.5 درصد کم سابقه بوده است.

عربستان سعودی جهانی دوم بزرگترین تولید کننده این آخر هفته گفت: آن را در واقع افزایش تولید نفت به جای برش آن را به ساقه کاهش قیمت ها در وارونه در سیاست.

اواخر هفته گذشته عربستان سعودی بقیه اوپک و روسیه موفق به توافق بر سر کاهش تولید به مبارزه با کاهش قیمت به دلیل ترس که coronavirus بیماری همه گیر خواهد شد توقف رشد اقتصادی جهان. قیمت نفت به پایین تر از 30% در این سال قبل از روز شنبه خبرداد.

مصرف کنندگان ایالات متحده به احتمال زیاد برای دیدن قیمت های پایین تر در پمپ گاز اما آمریکا تولید نفت که منجر جهان در خروجی می تواند صدمه دیده است با قیمت نفت اسلاید.

اقتصاد از چین به ایتالیا باید زمین را متوقف کند به عنوان قرنطينه تعطیل کارخانه ها و تقاضا برای محصولات و خدمات چاله.

عربستان سعودی و دیگر اعضای اوپک به دنبال کاهش تولید برای افزایش قیمت نفت است. اما این بار قدرتمند کارتل دیگر نمی تواند حرکت بازار به تنهایی. این نیاز به حمایت از روسیه است که یک عضو اوپک اما اخیرا هماهنگی با سازمان است.

در عین حال روسیه مقاومت کرده است خواستار کاهش تولید. روز جمعه مذاکرات در شکست به پایان رسید. اوپک و متحدان آن اعلام کرد هیچ کاهش و حتی متعهد به گسترش زمان کاهش.

بنابراین عربستان سعودی در حال انجام یک مورد چهره. اگر آن را نمی تواند دریافت قیمت برگشت تا آن را به درایو قیمت در راه است. این ارائه برای کاهش قیمت نفت برای بازار ایالات متحده با 7 دلار در هر بشکه به اروپا با 8 دلار و آسیا با 6 دلار. زوج با عربستان سعودی توانایی به سرعت در حال افزایش تولید — جاری شدن سیل در بازار با ارزان نفت خام — کسانی که یک طرفه کاهش قیمت را فشار قیمت نفت پایین برای همه.

قیمت نفت پایین بد برای عربستان سعودی بودجه و قیمت نفت عربستان شرکت آرامکو سهام سقوط در زیر آن ارائه عمومی اولیه قیمت در روز یکشنبه. اما از آنجا که عربستان سعودی هزینه های تولید پایین ترین در جهان قیمت های پایین تر می تواند ضربه دیگر تولید کنندگان سخت تر است.

روسیه به نظر می رسد هدف از این جنگ قیمت. اما همانطور که عربستان سعودی تلاش می کند برای گرفتن سهم بازار با معامله-زیرزمین قیمت آمریکایی تولید کنندگان نفت و گاز از جمله صنعت fracking نیز احساس درد است.

و حتی با عرضه کافی و پایین بودن هزینه های تولید عربستان سعودی تضمین شده نیست به بیرون آمدن در بالا در طولانی مدت چهره با روسیه – به خصوص اگر ترس از یک بیماری همه گیر نگه داشتن هواپیماهای پایه و اتومبیل در driveways مهم نیست که چقدر ارزان نفت خام می شود.

“آنها در حال برش قیمت آنها در حال رفتن به افزایش تولید. اما روشن نیست که آنها در حال رفتن به خریداران که برای نفت می گوید:” الن ولد یک بازار انرژی تحلیلگر و نویسنده از عربستان, Inc. “این کاملا ممکن است که آنها ممکن است توانائی و اراده و سختی به مقاومت در برابر یک جنگ قیمت و تولید جنگ با روسیه است.”

هنوز هم کاهش قیمت سوخت ارائه خواهد شد برخی از امداد رسانی به صنعت هواپیمایی است که احساس سويه از coronavirus بحران با سفر لغو منجر به پرواز کاهش است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de