مقامات می گویند مذهبی مرکز در دهلی نو هند آخرین coronavirus نقطه داغ

زیادی جمع آوری مذهبی در هند پایتخت آن دهلی نو به عنوان یکی از کشور 10 coronavirus نقاط با حداقل شش کشته و 37 موارد مثبت تا کنون یافت.

مقامات گفت: عفونت گسترش زمانی که حدود 2000 نفر مسلمان جانبازان از جمله برخی از بازدید از اندونزی و مالزی با حضور در یک گردهمایی در تبلیغ-e-جماعت این مرکز در دهلی نو را محکم بسته بندی شده Nizamuddin منطقه در اواسط ماه مارس.

برخی از 441 نفر از این مرکز در حال آزمایش برای COVID-19 و 1,107 دیگران قرار داده شده اند و تحت قرنطینه پس از این ساختمان تخلیه شده در روز دوشنبه و سه شنبه توسط مقامات بهداشت و پلیس محلی دهلی وزیر Arvind Kejriwal گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

شرکت کنندگان در مذهبی جمع آوری حساب برای 24 97 عفونت گزارش شده در هند سرمایه Kejriwal, گفت:, و اضافه کرد که “تمام قسمت بسیار اشتباه بود” از آنجا که مردم در این مراسم در حال گسترش در سراسر کشور است.

شش نفر بود که با حضور در دهلی نو جمع آوری فوت کرد در جنوب ایالت Telangana پس از ابتلا به عفونت دفتر رئیس جمهوری گفت: در یک صدای جیر جیر. 13 یکی دیگر از افرادی که با حضور در این رویداد نیز آزمایش مثبت در ایالت آندرا پرادش یک دولت محلی در بیانیه ای گفت:. هند تا کنون گزارش 1,251 coronavirus عفونت از جمله 32 مرگ و میر.

برگزارکنندگان این تجمع در Nizamuddin نقض اجتماعی فاصله و قرنطینه پروتکل های دولت دهلی نو گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. دولت شهرستان نقل مکان کرد همه بیماران علامت دار به امکانات پزشکی و به عنوان یک احتیاط ایمنی غیر علامتی مخاطبین منتقل شده اند به مراکز قرنطینه این بیانیه اضافه شده است.

اما در بیانیه روز سه شنبه جماعت گفت: آن برنامه قطع شد در مارس 22 — قبل از در سراسر کشور تعطیل اعلام شد — اما از آنجا که شهر دهلی نو شد تا حدی قفل شده است و تعداد زیادی از بازدید کنندگان خود را قادر به بازگشت به خانه. آن را تکذیب نقض مستند هنجارهای.

بمبئی شیوع

مقامات در هند آغاز شده اند شناسایی در حال ظهور نقاط مهم و در نظر گرفتن خوشه مهار اقدامات گفت: Lav Agarwal یک مقام ارشد از وزارت بهداشت. مقامات افزایش تست در حداقل 10 مناطق شناسایی شده که عبارتند از: دهلی Nizamuddin شهر از Noida مرتا در شمال ایالت اوتار پرادش و جیب در ایالت راجستان و گجرات ماهاراشترا کرالا و گجرات با توجه به چند رسانه های محلی گزارش.

شهرداری شرکت بیشتر بمبئی در دوشنبه مهر و موم شده مختصر و مفید دو شهرک در حومه Worli و محدودیت های تحمیل شده در جنبش پس از یک خوشه کوچک از COVID-19 موارد کشف شد Aaditya Thackeray سیاستمدار به نمایندگی از منطقه و پسر ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray توییتی در روز دوشنبه. حومه معروف دریا رو تفرجگاه — صفحه اصلی به بالیوود مشهور و ثروتمند شهروندان مانند عشا Ambani و همچنین چندین دفاتر شرکت های بزرگ از جمله ماهیندرا گروه نزدیک است.

مقامات بازدید هر خانه در مناطق آسیب دیده به دنبال گزارش های دقیق در مورد وضعیت سلامت ساکنان. کسانی که با بیماری تنفسی و یا آنفولانزا مانند علائم از نزدیک تحت نظارت هستند. “تماس با ردیابی در مهار منطقه و منطقه حائل انجام می شود گفت:” Agarwal. “این است که چگونه ما سعی می کنید برای شکستن زنجیره ای.”

روز دوشنبه Agarwal تکرار موقعیت دولت را که در هند گزارش نشده هر جامعه انتقال. کشور است که به 1.3 میلیارد نفر است و برخی از پایین ترین coronavirus تست نرخ در جهان است و تا کنون آزمایش برخی از 42,788 مردم است.

هند اجرا در سراسر کشور مستند در مارس 24 را امتحان کنید و بنیادی افزایش عفونتهای اما گزارش در ادامه به ظهور از مردم نقض مستند دستورالعمل. ناگهانی تعطیلی نیز باعث خروج دسته جمعی از فقیر و کارگران مهاجر ترک شهرها به روستاها به عنوان محل کار و پول خشک شده برای آنها را به عنوان شهرستانها شروع به خاموش کردن همه اما خدمات ضروری است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly