دوور دل. – دلاور مقامات هشدار قریب الوقوع سنبله در coronavirus موارد بیش از دو هفته آینده و اصرار ساکنان و کسب و کار توجه به محدودیت در سفر و گردهمایی.

تعداد مرگ و میر بیش از دو برابر در هفته گذشته به 14 عنوان از جمعه. تعدادی از موارد نیز بیش از دو برابر شده و ایستاده بود در 450 از روز شنبه بعد از ظهر با بیش از 60 نفر در بیمارستان بستری است. هشت نفر از مرگ و میر مربوط به تسهیلات مراقبت دراز مدت.

“وضعیت دلاور در حال بدتر شدن است و ما انتظار آن را به” رژیم صهیونیستی. جان کارنی افزود که مقامات به ویژه در مورد یک انتظار افزایش بستری شدن در بیمارستان.

مدیریت اضطراری مدیر A. J. صدا گفت: بیمارستان در حال آماده شدن برای افزایش است و مقامات در حال نظارت بر یکپارچگی زنجیره تامین است.

مدیر عامل وین اسمیت از دلاور بهداشت و درمان انجمن گروه تجارت به نمایندگی از دولت و بیمارستان و گفت که او معتقد است آنها باید منابع کافی و نیروی انسانی که افزایش بازدید.

اسمیت گفت: منابع دنده محافظ و تست تجهیزات در حال جریان در تعداد بیشتر و بیمارستان ها مشغول به کار هستند برای پیاده سازی خود را تست به جای داشتن به تکیه بر امکانات دولتی یا خصوصی labs.

“خصوصی labs یک مشکل هستند. زمان پاسخ است که هنوز هم راه بیش از حد طولانی” اسمیت گفت که متوسط زمان انتظار بیش از هفت روز است.

در ضمن, بهداشت عمومی, مدیر دکتر Karyl Rattay ابراز نگرانی در مورد آینده تعطیلات مذهبی, زمانی که بسیاری از مردم جمع آوری با همکار عبادت و اعضای خانواده.

“ما در حال التماس هر کس ایمان مبتنی بر رهبران و خانواده به شروع به فکر کردن در حال حاضر کشمکش چگونه شما در حال رفتن به انجام این کار متفاوت در این سال,” او گفت:.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im