O. C. کلانتر بسته ایستگاه لابی کاهش نمایندگان در ” تماس با توجه به کروناویروس

در پاسخ به شیوع کروناویروس, Orange County Sheriff همین بارنز در روز سه شنبه به نقل مکان کرد کاهش نمایندگان’ تماس با بسته شدن جبهه لابی از ایستگاه ها و کاهش شرایط گرفتن فرد در گزارش پلیس و تعلیق بازدید از زندان.

“ما قبل از هر چیز مسئولیت است که به نگه داشتن جامعه امن در حالی که اجرای اقدامات پیشگیرانه برای حفاظت از سلامت عمومی که تکیه بر خدمات ما و اعضای این گروه که در پاسخ به تماس خود را” بارنز گفت.

در علاوه بر این به بسته شدن جلو لابی و پستهای همه برنامه های داوطلبانه به حالت تعلیق هستند; این شامل ارشد برنامه های در قرارداد شهرستانها و کسانی که ارائه شده توسط زندان داوطلبان.

بارنز است کارگردانی گشت نمایندگان به استفاده از اختیار در پاسخ به تماس برای خدمات است که نیاز به تماس های اجتماعی. که در آن ممکن است نمایندگان تماس گزارش احزاب و گزارش های لازم از طریق تلفن.

تبلیغات

خدمات اجتماعی افسران و موتور نمایندگان پاسخ خواهد داد به غیر آسیب ترافیک برخورد مگر اینکه وسایل نقلیه غیر فعال در وسط خیابان و یا ایجاد یک خطر.

عمومی زندان بازدید معلق است و زندانیان در حال ارائه دو رایگان پنج دقیقه تلفن تماس در هر هفته.

زندانیان نیز در حال غربالگری برای زندان مصرف با بخش مراقبت های بهداشتی آژانس تادیبی خدمات بهداشتی و درمانی.

همه آموزش در کلانتر منطقه ای آکادمی آموزش معلق است.

تبلیغات

“ما در حال فعال در محدود کردن اعمال ما به ماموریت حیاتی فعالیت های بی سابقه ای در این زمان” بارنز گفت. “ما به طور مداوم خواهد داد این اقدامات و قصد بازگشت به خدمات کامل به عنوان به زودی به عنوان آن است که منطقی امن است.

“این تغییرات موقت لازم را قادر می سازد ما را به ارائه آن دسته از خدمات که در حال حیاتی برای نگه داشتن جامعه امن است. ما در اینجا و ادامه خواهد داد تا در اینجا برای شما.”

این حرکت به عنوان اداره پلیس لس آنجلس را تغییر نیمی از کارآگاهان مشغول به کار در آن جامعه به ایستگاه های روزانه گشت به منظور به اطمینان از صلح عمومی.

شهردار اریک Garcetti اعلام کرد دوشنبه شب گفت که این شهر کارآگاه شروع به کار در خیابان به “کمک مکمل ما افسران گشت.” برخی از کارآگاهان در حال حاضر در خارج وجود دارد, شهردار گفت: “به مطمئن شوید که هر گونه چالش هایی که بوجود می آیند در محله های ما و فروشگاه های مواد غذایی” در حال رسیدگی و کمک به مردم “احساس امنیت در این شهر است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly

ایندکسر