O. C. پاک راه را برای گلف باز در میان coronavirus همه گیر

اورنج کانتی توافق رهبران سه شنبه به اجازه دولتی و خصوصی گلف برای بازگشایی میان فشار از ساکنان شروع به کاهش محدودیت و تعطیلی شده اند که در جای خود به دلیل coronavirus.

در حالی که این شهرستان تا به حال به طور خاص شامل دوره های گلف در لیست خود را از کسب و کارهای غیر ضروری در طول همه گیر در حدود 90% از آنها تا به حال محدود عملیات مطابق با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-صفحه اصلی, سفارش, مقامات گفت.

هیئت ناظران به اتفاق آرا رای داده سهشنبه اجازه می دهد تا گلف به بازگشایی و یا در برخی موارد باز بماند با برخی از توصیه های اجتماعی فاصله و پاکیزگی از جمله مطابق با چرخ دستی گلف پس از هر بار استفاده و متناوب سه بار برای بازیکنان است. رستوران ها و مغازه ها در دوره های گلف باقی خواهد ماند بسته شده است.

استاد راهنما لیزا Bartlett ساخته شده این پیشنهاد پس از او گفت که او حدود 10 ساعت بر روی گوشی بیش از آخر هفته با گلف بازان و گلف اپراتور در سراسر شهرستان که اشتیاق برای به دست آوردن بازیکنان را در سبز دوباره.

تبلیغات

“زمان از جوهر” بارتلت گفت: همکاران او. “ما مردم هستند که کاملا هم بزنید دیوانه در خانه.”

Riverside County این هفته صادر شده تجدید نظر بهداشت عمومی به منظور اجازه گلف در سراسر شهرستان برای بازگشایی با شرایط.

این حرکت در میان افزایش فشار از مردم به سهولت اجتماعی فاصله داشتیم. در طول چند روز گذشته وجود داشته است تظاهرات در سن دیگو, Huntington Beach, San Clemente و نیوپورت بیچ از افرادی که می خواهم برای دیدن این اقدامات آرام و یا حذف شود.

“من فکر می کنم این است که مسیر درست رفتن” سرپرست همین واگنر گفت: از گلف پیشنهاد. “ما در حال صحبت کردن در مورد نور در انتهای تونل و پیدا کردن راه هایی برای بازگشایی این شهرستان است.”

تبلیغات

کارشناسان بهداشت و درمان باید گفت که در اوایل اجتماعی فاصله در کالیفرنیا کمک به دولت و جلوگیری از مرگ بالا فقره نیویورک و که بلند کردن آنها خیلی زود می تواند باعث coronavirus به گسترش است. Newsom روز دوشنبه گفت که او را درک سرخوردگی و اضطراب بیان می شود توسط معترضان اما او هشدار داد که بخش هایی از جهان که آرام coronavirus محدودیت زودرس شده اند به سرعت ضربه با موج دوم ویروس.

“اگر ما در نهایت به بازگشت از نظر اقتصادی بدترین اشتباه ما می تواند ساخت یک بی مهابا تصمیم گیری بر اساس سیاست و سرخوردگی قرار می دهد که زندگی مردم را در معرض خطر و در نهایت مجموعه به علت رشد اقتصادی و بهبود اقتصادی” Newsom گفت.

A golfer wears a protective mask while driving the golf cart

یک گلف باز با پوشیدن ماسک محافظ دیسک های سوراخ بعدی در یک سبد در حالی که بازی Shorecliffs گلف در سن کلمنت در 31 مارس سال 2020 است.

(Allen J. Schaben / لس آنجلس تایمز)

رهبران در اورنج کانتی در خط با مقامات در سراسر کالیفرنیا ابراز تمایل به شروع به گرفتن گام های اولیه برای بازگشایی جوامع خود و تقویت اقتصاد محلی است.

تبلیغات

واگنر و رئیس میشل جراحی ایجاد یک کمیته ویژه در این ماه متشکل از یک پزشک و نه رهبران کسب و کار خواهد شد که توصیه شهرستان در مورد نحوه کمک به کسب و کار در دوره نقاهت بعد از اقتصادی خرید اینترنتی ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر.

شهرستان مقامات بهداشت عمومی هشدار داد که در حالی که دولت سفارشات در نهایت سست می شود و اورنج کانتی را محلی جهت حفظ محدودیت های خاصی که احتمالا برای بسیاری از سال.

“ما در حال رفتن به تغییر ما عادی” بهداشت عمومی افسر Nichole سریع گفت. “آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که باز کردن دروازه سیل و سازمان دیده بان ما در مورد تعداد شروع به بالا رفتن دوباره کنترل نشده است.”

روز سه شنبه در این شهرستان گزارش شده اضافی 29 coronavirus عفونت آوردن تعداد کل موارد به 1,691. تا کنون در این شهرستان دیده می شود 33 coronavirus مربوط به مرگ و میر.

تبلیغات

هیئت مدیره در روز سه شنبه نیز رای به تقویت این شهرستان در اوایل توصیه در پوشش صورت برای کارمندان ضروری است. جدید, بخشنامه, حکم پوشش صورت مانند bandannas و یا تکه های پارچه برای کارکنان مشغول به کار در فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, ایستگاه های گاز, رستوران ها, فروشگاه های راحتی و ضروری دیگر رسانه های خرده فروشی.

این شهرستان قبلا پیشنهاد کرد که کارکنان و سایش پوشش بیش از خود بینی و دهان در حالی که در اما متوقف کوتاه از یک دستور.

واگنر با انتقاد از حرکت سوال که آیا هیئت مدیره شد و سازگار بودن در آن پیام به مردم است.

“من احساس می کنم ما در حال گرفتن whipsawed در اینجا,” او گفت:. “ما یک کمیته بحث در مورد باز کردن [شهرستان] و محدودیت های بلند. در حال حاضر ما می گویند: “خوب, خوب, راه, اجازه دهید نگاهی به آنچه که ما در هفته گذشته و سرکوب محدودیت.'”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>