NYC مترو برای بستن هر شب برای ضد عفونی

بزرگنمایی این تصویر

خالی نیویورک مترو ماشین در 23 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است. این شهر به زودی توقف خدمات مترو هر شب برای ضد عفونی برای coronavirus. آنجلا Weiss/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

آنجلا Weiss/خبرگزاری گتی ایماژ

در یک حرکت است که فرماندار نیویورک اندرو کومو به نام “بی سابقه” در شهر نیویورک مترو سیستم آغاز خواهد شد توقف خدمات هر شب از ساعت 1 صبح تا 5 صبح به طوری که قطار می توان به ضد عفونی.

کومو اعلام کرد این تصمیم در روز پنج شنبه گفت: سیاست جدید مورد نیاز بود برای کمک به نگه داشتن کارگران ضروری است که تکیه بر این شهر مترو سیستم امن از coronavirus. تلاش آغاز خواهد شد در چهار شنبه, مه 6.

“این یک تعهد عظیم است که ما هرگز انجام می شود قبل از” کومو گفت.

این شهر حمل و نقل متروپولیتن بزرگترین سیستم حمل و نقل در ایالات متحده است. که قبلا آن را به حال شده است برای تمیز کردن آن قطار هر 72 ساعت در پاسخ به کوروناویروس.

بحران نابود مترو ترافیک در نیویورک با ridership پایین بیش از 90% با توجه به مقامات شهرستان به عنوان ساکنان رعایت مستند اقدامات است. حدود 11,000 سواران سفر شده است مترو در طول 1 صبح تا 5 صبح پنجره.

کومو گفت: تعهد خواهد بود یک تلاش مشترک بین MTA و شهرستان و مقامات دولتی. کومو اضافه شده است که کارگران ضروری خواهد بود قادر به گرفتن جایگزین حمل و نقل بدون هیچ هزینه ای از جمله اتوبوس ها و “برای-استخدام وسایل نقلیه است.”

“ما نیاز بیشتری نسبت به ضد عفونی با مترو اتوبوس ها و ایستگاه های” کومو گفت. “شما می خواهید به افتخار ضروری کارگران [گفت:]” ما می خواهیم پرواز هواپیما ما باید تظاهرات عمومی.’ حتی بهتر از آن چیزی است که شما انجام دهد و چگونه شما عمل می کنند.”

نیویورک گزارش کرده است بیش از 23,ooo مرگ و میر ناشی از کوروناویروس بیش از هر کشور دیگر در کشور است. این شهر گزارش شده بیش از 162,000 موارد و حدود 18,000 تایید و یا احتمال مرگ و میر ناشی از COVID-19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>