نیویورک سم کنترل می بیند و چشم انداز مثبت در تماس پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ضد عفونی کننده نظرات

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه این باورند در مورد استفاده از مواد ضد عفونی کننده که ممکن است درمان برای کوروناویروس. سم مراکز کنترل دیده می شود یک چشم انداز مثبت در مورد تمیز کننده و ضد عفونی کننده از طریق مواجهه مارس این سال است. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

الکس براندون/AP

شهر نیویورک می گوید: سم آن مرکز کنترل دریافت بالاتر از نرمال تعداد تماس در روز بعد از رئیس جمهور تهمت این باورند که تزریق خانگی ضد عفونی کننده می تواند یک coronavirus درمان است.

این شهر در بخش سلامت و بهداشت روانی گفت که در 18 ساعت پایان دوره در 3 p. m. روز شنبه, سم مرکز کنترل ثبت 30 مورد. این شامل نه “به طور خاص در مورد قرار گرفتن در معرض Lysol, 10 موارد به طور خاص در مورد سفید کننده و 11 مورد در مورد مواجهه با دیگر خانواده پاک کننده” سخنگوی وزارت پدرو F. Frisneda می گوید NPR. که در مقایسه با تنها 13 نفر برای قاب همان زمان یک سال پیش.

که همان روز شهر را در کمیسیون بهداشت و درمان منتشر شد پیام دلسرد نیویورکی از تزریق سفید کننده و ضد عفونی کننده دیگر.

“بسیار واضح است که مواد ضد عفونی کننده در نظر گرفته شده برای مصرف یا با دهان و گوش و تنفس را در در راه هر شکل یا فرم. و انجام این کار می توانید با قرار دادن افراد در معرض خطر,” دکتر گفت: Oxiris Barbot در یک ویدیو ارسال شده به توییتر.

در روز پنجشنبه جلسه توجیهی روزانه تهمت حدس زده است که خوردن مواد ضد عفونی کننده می تواند ارزش خود را به عنوان یک راه برای درمان ویروس.

“من ضد عفونی کننده — که در آن می زند و آن را در یک دقیقه یک دقیقه است. و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن است؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن در راه برگشت به اظهارات خود در روز بعد آن را طعنه آمیز به سوال خبرنگاران “فقط برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد.”

بهداشت عمومی سازمان پزشکی کارشناسان و حداقل یک تولید کننده باید به طور گسترده ای خواست در برابر خوردن مواد ضد عفونی کننده و پاک کننده خانگی در هر فرم.

بدون در نظر گرفتن تاثیر پیشنهاد موارد گزارش شده از قرار گرفتن در معرض و مصرف مواد ضد عفونی کننده و پاک کننده ها افزایش یافته و با توجه به داده ها از سم مراکز کنترل.

یک گزارش نوشته شده آنلاین در این هفته توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید که موارد از قرار گرفتن در معرض به پاک کننده و ضد عفونی کننده رفته اند تا 20 درصد از ماه ژانویه تا مارس سال 2020 در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته است.

CDC اشاره می کند که سنبله در تماس آغاز شد و در اوایل ماه مارس است اما هشدار داد که آن را نمی تواند ثابت کند یک “قطعی ارتباط بین مواجهه و COVID-19 تمیز کردن تلاش.”

“اگر چه علی association نمی توان نشان داد که زمان از این گزارش قرار گرفتن در معرض مکاتبه به افزایش پوشش رسانه ای از COVID-19 pandemic, گزارش مصرف کننده کمبود تمیز کردن و ضد عفونی محصولات و آغاز برخی از محلی و دولتی stay-at-home سفارشات” این گزارش در ادامه می گویند.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>