نیویورک اسهال جهان برای لوازم پزشکی, پیشاهنگی, بیمارستان, سایت

آلبانی, n. y. – نیویورک کشاورزی جهان به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی و سراغ بیمارستان صحرایی مکان در شهر نیویورک و حومه آن به عنوان تایید coronavirus موارد افزایش یافت و بالای 10000 ایالت Gov. اندرو کومو گفت شنبه.

هدف این است که به سرعت تقویت دولت ظرفیت بیمارستان از حدود 50000 تخت به 75,000 تخت کومو گفت: در اخبار جلسه. دولت در حال حاضر در بیمارستان بستری از 1600 نفر به دلیل شیوع.

فرماندار گفت: دولت به دنبال برای دیدن اگر منهتن در Javits Center می تواند مناسب برای 1000 تخت. ممکن است مکان موقت برای بیمارستان ساخته شده توسط سپاه مهندسان ارتش شامل دانشگاه استونی بروک و SUNY کالج در Westbury در لانگ آیلند و Westchester County مرکز. سایت بررسی خواهد شد شنبه, او گفت:.

“همه چیز را که می تواند انجام شود در حال انجام است,” کومو گفت.

مقامات شناسایی 2 میلیون ماسک های صورت که می توان به نقاط داغ, Cuomo, گفت, پوشاک, شرکت های در حال pivoting به ماسک. یک میلیون ماسک در حال ارسال به شهر نیویورک بیمارستان های شنبه و 500000 به لانگ آیلند است.

دولت نیز گرد کردن به شدت مورد نیاز هواکش از سراسر کشور و خرید 6,000 برای اعزام به بحرانی ترین مناطق کومو گفت. و آنها در حال بررسی این که آیا متعدد بیماران خدمت می تواند توسط یک دستگاه تنفس مصنوعی.

“ما به معنای واقعی کلمه کشاورزی جهان به دنبال لوازم پزشکی” کومو گفت.

دولت نیز بلافاصله انجام آزمایشات از یک درمان تجربی با هیدروکسی کلروکین و Zithromax. کومو گفت: غذا و دارو ارسال 10,000 دوز به دولت است.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب. دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر