نیویورک رژیم صهیونیستی است. کومو دولتی دستور استفاده از ماسک برای جلوگیری از COVID-19 گسترش

بزرگنمایی این تصویر

مردم در نیویورک در حال حاضر به پوشیدن پوشش صورت زمانی که آنها قادر به اقامت 6 فوت از دیگران مانند زمانی که سوار مترو. ست Wenig/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ست Wenig/AP

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو اتحاد پیوست کشورهای دیگر و دستور داد مردم در نیویورک به سایش پوشش صورت در زمانی که آنها نمی تواند باقی می ماند 6 فوت از هم جدا به منظور حفاظت از دستاوردهای دولت خود را ساخته شده است در برابر coronavirus.

با وجود تلفات هنوز هم رسیدن به بیش از 700 روزانه کومو گفت: شیوع تثبیت شده و خطر قریب به اتفاق نظام سلامت به نظر می رسد که گذشت. کومو گفت: او هرگز فراموش نکنید که همه کمک به نیویورک دریافت کرد و اعلام کرد او می تواند ارسال 100 هواکش به میشیگان و 50 به مریلند.

پس از شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که فروشگاه های مواد غذایی در حال حاضر می تواند نیاز همه مشتریان به پوشیدن ماسک فرماندار رفت و بیشتر سفارش هر کس در دولت به پوشیدن چیزی خود را برای پوشش بینی و دهان هر زمان آنها می توانند اقامت 6 فوت از هم جدا. کومو گفت: در حال حاضر این قانون اجرا خواهد بود و بدون جریمه.

“مردم به اجرای آن است. آنها به شما می گویم اگر آنها در حال ایستاده در کنار شما و در یک گوشه خیابان ‘که در آن شما ماسک, دوستان?’ در نیویورک نیمه راه,” او گفت:.

کومو گفت که او امیدوار است برای شروع یک مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد دولت اجازه می دهد کسب و کار برای باز کردن بر چه اساسی آنها را اندازه گیری در برابر مخاطره آمیز چگونه ماهیت کسب و کار است که برای انتقال ویروس است. اما کومو هشدار داد در زندگی نمی توانید به حتی یک “طبیعی” تا زمانی که یک واکسن یا درمان های پزشکی ثابت موثر — زمانی که 18 سال از هم اکنون.

هر دو کومو و د Blasio گفت: فدرال نجات تا کنون ناکافی برای نیویورک که د Blasio گفت: ممکن است از دست داده اند 10 میلیارد دلار در درآمد. کومو گفت: ملی بازیابی نمی تواند اتفاق می افتد بدون نیویورک.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im