پرستاران در استرالیا موضوع دادخواستی علیه خشونت و سرقت از ضد عفونی کننده و ماسک

بزرگنمایی این تصویر

نشانه های اجتماعی فاصله و COVID-19 خارج از یک دفتر کار در سیدنی در اوایل این هفته. لورن الیوت/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

لورن الیوت/ایسنا

پرستاران و ماماها در استرالیا می گویند که آنها تا به حال به اقدامات فوق العاده ای برای متوقف کردن مردم از سرقت تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) از جمله به عنوان ضد عفونی کننده و ماسک و که برخی از آنها حتی تبدیل به اهداف از خشونت است.

در بیانیه ای در وب سایت خود را به [New South Wales] پرستاران & ماماها ارتباط با صدور دادخواستی به جامعه به عنوان تعدادی از رمان coronavirus موارد در کشور بیش از 2,300 با 8 COVID-19 مرگ و میر.

“لطفا نه درمان و پرستاران و ماماها و سایر کارکنان بهداشتی مانند آنها عفونی” اتحادیه گفت: اضافه کردن متن bold برای تاکید. “این آموزش حرفه ای باید محترم شمرده شود و نباید مورد آزار قرار گرفته, تف و یا حمله به آنها را از طریق حرکت جوامع ما به و از محل کار خود را.”

این پیام می آید به عنوان پلیس در نیو ساوت ولز دوشنبه با صدور یک درخواست برای اطلاعات در یک حادثه که در آن یک زن با پوشیدن لباس پرستاری نزدیک شد توسط زن دیگری که گفته سرفه های شفاهی مورد آزار قرار گرفته و سپس مشت خود را در صورت با توجه به Sydney Morning Herald.

علاوه بر این اتحادیه وجود دارد گفت: تا به حال شده است در بسیاری از موارد “که در آن اعضای جامعه بوده است سرقت بطری از دست sanitiser ماسک صورت و دیگر منابع حیاتی از بيمارستان ترک پرستاران و سایر کارکنان بیمارستان در معرض.”

بسیاری از بیمارستان ها در دولت “آیا تا به حال برای شروع کابل-بستن و یا با استفاده از زنجیر تا بطری [از ضد عفونی کننده دست] نمی خواهید از دست رفته از بخش” سخنگوی این اتحادیه به نقل از هرالد عنوان کرد و گفت: “اما ما در حال شنیدن برخی موارد از پالت رفتن از دست رفته از تحویل.”

این روزنامه گزارش می دهد که این حوادث عبارتند از: سرقت از کل سبد خرید از PPE تجهیزات در بیمارستان وست مید در حومه سیدنی و یکی دیگر که در آن یک پالت از ضد عفونی کننده دست ره بود آن را به عنوان در حال تحویل به بیمارستان.

در اوایل این هفته به عنوان موارد شروع به سنبله دولت استرالیا دستور غیر ضروری خدمات و کسب و کار از جمله بارها و باشگاه ها و ورزشگاه های فیلم های خانه ها و مکان های عبادت تعطیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>