تعداد بیماران در سرریز بیمارستان در نیویورک دو برابر شده است

بزرگنمایی این تصویر

نیروی دریایی بیمارستان کشتی USNS راحتی درمان بیش از 50 نفر از شهر نیویورک از جمله 10 بدحال مردم با COVID-19 منتقل شده بودند به کشتی از یک بیمارستان در کوئینز در روز سه شنبه. ست Wenig/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ست Wenig/AP

تعداد بیماران تحت درمان در سرریز بیمارستان در شهر نیویورک بیش از دو برابر شده در دو روز گذشته وزارت دفاع می گوید.

پنج نظامی پزشکان و پرستاران در درمان شدند 189 بيمار در سرریز بیمارستان در Javits مرکز کنوانسیون در منهتن از جمله 15 نفر که در حال درمان در بخش مراقبت ويژه در داخل مرکز. نیروی دریایی بیمارستان کشتی U. S. N. S. آسایش در حال حاضر 53 بيمار از جمله 10 که بدحال با COVID-19.

روز سه شنبه دو امکانات تا به حال کمتر از 100 بيمار همراه است.

شکست سیستم اکسیژن در دو بیمارستان در کوئینز در سه شنبه شب یکی از دلایلی است که برای تعداد زیادی از بیماران بدحال بودن درمان موقت بیمارستان. نیویورک گروه مدیریت اضطراری می گوید: 26 مردم شديد COVID-19 منتقل شدند از جامائیکا بیمارستان مرکز پزشکی و گرگرفتگی مرکز پزشکی پس از بیمارستان’ متمرکز اکسیژن سیستم های توزیع غیرمنتظره بودند.

نظامی پرستاران و درمانگران تنفسی کمک به ایجاد ثبات در آن دسته از بیماران در حالی که آنها را منتقل شدند و توسط آمبولانس بسیاری از آنها به دیگر بیمارستان های محلی در شهر نیویورک است. ده بیماران بدحال در هواکش منتقل شدند به U. S. N. S. راحتی.

هر دو به راحتی و مرکز کنوانسیون قادر به اعتراف COVID-19 بیماران تغییر سیاست که در زمان پر اثر در اوایل این هفته و منجر به یک افزایش چشمگیر در تعداد افراد تحت درمان در هر دو امکانات.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال ویلیام هال که منجر نظامی coronavirus نیروی کار گفت که او انتظار دارد تعداد بیماران منتقل شده به سرریز بیمارستان به افزایش در روزهای آینده.

نظامی پزشکان و پرستاران در حال رفتن بیمارستان-توسط-بیمارستان در شهر نیویورک توضیح معیار برای بیماران منتقل می شود و کمک به بیمارستان ها شناسایی بیماران است که با کسانی که معیارهای. برای مثال بیماران باید ارسال شود با پنج روز از دارو به دلیل مرکز کنوانسیون بیمارستان صحرایی داروخانه نمی تواند قابل اعتماد ارائه تمام داروها به طور جدی بیمار مردم است.

معیارهای تنظیم شده توسط وزارت امور خارجه نیویورک از سلامت آن را منتشر کرده است لیست کامل به مردم است.

سالن گفت: برخی از پزشکان و بیماران نگران هستند و یا اشتباه در مورد چه نوع از مراقبت در دسترس هستند در سرریز بیمارستان.

“آن را مانند یک نرمال آجر و ملات بیمارستان که شما بروید به طوری که وجود دارد این است که برخی از اضطراب وجود دارد,” او گفت:. “”شما برای اطمینان هر دو حرفه ای پزشکی و بیماران از آنچه آنها در حال رفتن به دریافت کنید.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im