بزرگنمایی این تصویر

ملی ایمنی حمل و نقل بررسی خرابه on Jan. 27 از تصادف که به کشته شدن NBA ستاره کوبه برایانت و هشت نفر دیگر در نزدیکی کالاباساس کالیفرنیا. جیمز اندرسون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جیمز اندرسون/AP

فدرال محققان می گویند این هلیکوپتر که سقوط کرد در جنوب کالیفرنیا در ماه گذشته به قتل NBA ستاره بسکتبال کوبه برایانت دختر و هفت نفر دیگر آیا یک موتور شکست. تحقیقی به روز رسانی از ملی ایمنی حمل و نقل است و مشخص نیست علت این تصادف. اما آن را به چند جزئیات جدید.

کلید پیدا کردن از این گزارش مقدماتی است Sikorsky S-76 را روتور شد هر دو طراحی و چرخش در تاثیر در زمین پر از تپه در نزدیکی کالاباساس کالیفرنیا. “قابل مشاهده بخش از موتورهای نشان داد هیچ شواهدی از یک uncontained یا فاجعه بار داخلی شکست.”

با توجه به NTSB هلیکوپتر در زمان خاموش از جان وین در فرودگاه سانتا آنا کالیفرنیا در Jan. 26 و اقدام شمال. هشت مسافر عنوان شد به جوانان مسابقات بسکتبال در نزدیکی کالیفرنیا. آب و هوا در آن روز شروع به بدتر طولانی نیست پس از خروج. همانطور که او با نزدیک شدن Burbank, خلبان, Ara Zobayan خواست پرواز کنترل کننده برای یک “ویژه VFR ترخیص کالا از گمرک” که اجازه می دهد او را به ادامه پرواز با وجود کاهش ابر و مه.

محققان برجسته وخامت آب و هوا چندین بار در 11 صفحه گزارش. آنها شامل تصاویر از شاهدان و تصاویر را از دوربین های نظارت در نزدیکی محل سقوط و در امتداد مسیر پرواز. این تصاویر نشان می دهد بسیار مه آلود شرایط و در یک نقطه هلیکوپتر به نظر می رسد ورود به ابرها.

در این گزارش برجسته نزولی سمت چپ به نوبه خود در سرعت بالا قبل از تاثیر که ناشی از دو پا دهانه. این یافته ها در گزارش همچنان سازگار با پیشرو نظریه – که خلبان پرواز به ابرها و از دست کنترل هواپیما.

این NTSB همچنین تایید کرد برای اولین بار هلیکوپتر شرکت جزیره بیان هلیکوپتر تنها مجاز به پرواز تحت ویژوال قوانین پرواز, شناخته شده به عنوان VFR. بسیار با تجربه و استاد خلبان بود و مجاز به پرواز در ابرها با استفاده از ابزار هدایت بود اما مانع از انجام این کار به دلیل شرکت خود را محدود.

این به روز رسانی همچنین خلبان های اخیر بررسی پرواز در مه شامل مهارت آموزش در غیر عمدی ورود به ابزار شرایط و بازیابی از نگرش غیر معمول. این گزارش گفت که او “دریافت رضایت بخش نمرات برای این مانور.”

نهایی یافته های تحقیقی در حال انتظار نمی رود که حداقل یک سال است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de