در حال حاضر بازی در برادوی: عدم قطعیت بیکاری و نمایش وحدت

بزرگنمایی این تصویر

برادوی ستاره برایان استوکس Mitchell — که بهبود از coronavirus — آواز می خواند خود را از پنجره به نشان دادن قدردانی برای شهر نیویورک بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان. “مردم نیاز به این, هم,” او می گوید. “آنها نیاز به اتصال به آن. آنها نیاز به وصل به خود به خود مرکز به یکدیگر, شما می دانید, به احساس می کنید که ما همه در این با هم.” راب کیم/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

راب کیم/گتی ایماژ

قبل از همه چیز تعطیل وجود دارد در حال حاضر وحشت. یک usher آزمایش مثبت برای coronavirus بازیگران بودند دیگر گرفتن عکس های سلفی در مرحله درب و در مارس 12, یک ساعت قبل از برنامه یاجشن بعدازظهر از مولن روژ: موسیقی!, این شرکت در یک نشست اضطراری می گوید بازیگر دنی Burstein.

“آنها گفتند که کسی در ما ریخته شد و در حال حاضر در پزشک رنج می برند علائم COVID-19 و با آنها لغو نشان می دهد” او به یاد می آورد.

بعد که بعد از ظهر فرماندار نیویورک اندرو کومو تعطیل برادوی تئاتر, سالن کنسرت و عرصه. برادوی بخشی از موج اول COVID-19 بسته شدن در اطراف شهرستان بوده و اين آمار به خصوص سخت است. با آن 41 تئاتر توقیف به طور نامحدود هزاران نفر از مردم از کار هستند و میلیون ها دلار از دست داده اند و برخی از اعضای جامعه آلوده شده است coronavirus.

تاثیر مالی شده است ، شارلوت سنت مارتین است که رئیس جمهور از برادوی لیگ یک انجمن است که نشان دهنده تولید و تئاتر صاحبان. او می گوید: هر هفته برادوی بسته است آن را از دست می دهد و 33 میلیون دلار در فروش بلیط به تنهایی.

“سالانه برادوی کمک بیش از $14.9 میلیارد دلار به تاثیر اقتصادی نیویورک شهرستان,” او توضیح می دهد. “و ما مسئول تقریبا 95,000 شغل است.”

بریتنی مک یکی از کسانی که شغل نامحدود نگه دارید. او در مورد او را اولین برادوی در موسیقی ششهنگامی که او در بر داشت از شب باز بود لغو شد. “مرد آن نوع از بازدید شما مانند یک تن آجر و یک جرثقیل و کامیون,” او می گوید.

ماک می گوید او روزانه چت با او همکار اعضای بازیگران. او بیکاری برنامه هنوز به آمده از طریق بنابراین او هیچ درآمد. هنوز هم شما می توانید آواز او در Instagram.

مشاهده این پست در Instagram

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط بریت (@brittmack8) on

Burstein از مولن روژ در حال انتظار برای بیمه بیکاری و همچنین, اما او می گوید: “من فقط خوشحالم که زنده است.” در این هفته پس از نمایش خود را بسته و او را توسعه تمام علائم COVID-19. “من تا به حال تب و لرز و بدن درد و سردرد. یکی از دوستانم توصیف سردرد به عنوان یک چکش که در داخل سر خود را در تلاش برای تراشه راه خود را.”

او سقوط در حمام خود را, و به پایان رسید تا هزینه پنج روز در ICU در Mt. بیمارستان سینا. “من فقط میگفتم خودم:” من قصد دارم برای گرفتن بهتر است. من قصد دارم برای به دست آوردن بهتر…’, ” او می گوید. “شروع کردم به معنای واقعی کلمه انجام رقص از مولن روژ در تخت من با من, پاها, تلاش برای, شما می دانید, تقلید آنچه من در این نمایش فقط به نگه داشتن تفکر رو به جلو است.”

این سه هفته و نیم پس از او به ترک بیمارستان و هر چند او هنوز هم ندارد خود را صدای آواز او را در حال بهتر شدن است. اما وجود داشته اند مرگ و میر در برادوی: نمایشنامه نویس Terrence McNally, بازیگر علامت بلوم. دیگر بازیگر نیک کردرو که در ونتیلاتور بود پای او قطع شد. هر کس با من صحبت کرد به من گفت برادوی احتمالا یکی از آخرین مکان برای رسیدن به بالا و در حال اجرا است.

وجود دارد بسیاری از عدم اطمینان در مورد آنچه در برادوی که شبیه به تئاتر بازگشایی می گوید: شارلوت سنت مارتین. برای مثال نشان می دهد که جلادان, who’s Afraid of Virginia Woolf? و Beetlejuice اعلام کرده اند که آنها نمی خواهد بازگشت او می گوید و دو نفر دیگر شده اند به تعویق افتاد به سقوط.

“چگونه بسیاری از نشان می دهد دوباره یا از آنهایی که جدید و یا طولانی در حال اجرا را نشان می دهد ؟ ما نمی دانیم که” سنت مارتین می گوید. “آن بستگی دارد در چه مدت این بیماری همه گیر به طول می انجامد.”

او تخمین می زند این هزینه ممکن است تا آنجا که $1 میلیون نفر به دریافت یک نشان می دهد تمرین و پشت تخته. او هشدار می دهد که برخی از برادوی مورد علاقه آستین در حال اجرا را نشان می دهد ممکن است زنده ماندن این بیماری همه گیر. مردم در برادوی جامعه می گویند که آنها در حال کشیدن با یکدیگر و حمایت از هر یک از دیگر, اما آنها نگران هستند که تئاتر تجربه به خودی خود ممکن است تغییر کند.

“ما دیدن مردم متوسط گرفته شده قبل از آنها دوباره به تئاتر؟” سنت مارتین می پرسد. “به مردم ماسک? آیا مردم باید گواهی یا کارت است که می گویند آنها شده است تست شده؟”

در این میان متخصصان صنعت مانند برایان استوکس Mitchell– یک COVID-19 بازمانده خود را — در حال پیدا کردن راه هایی به مردم یک حس اجتماعی. هر شب مردم در شهر نیویورک تحسین کارکنان مراقبت های بهداشتی او می ایستد در آپارتمان خود در و پنجره آواز می خواند “رویای غیر ممکن” از مردی از لامانچا.

“وقتی خواندن این آهنگ من آواز آن را برای بهداشت و درمان کارگران,” او می گوید. “من آواز آن را به عنوان یک عملکرد. … در پایان زمانی که مردم clap من همیشه پرتاب خود را تشویق به کسانی که اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی و … از نوع فقط به یاد همه: این است که چرا ما در حال انجام این کار است. این است که چرا ما اینجا هستیم. این است که ما کف.”

YouTube

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>