دقیقا gloating انباشت ‘preppers’ یک لحظه

تولیدو اوهایو – Curt لا Haise قرار داده است تا با مقدار زیادی از razzing از دوستان در طول سال که به نام او پارانوئید برای انباشت هشت ماه عرضه مواد غذایی در زیرزمین و داشتن سوخت کافی به قدرت خود ژنراتور برای تقریبا تمام زمستان.

آنها نه خنده دیگر در میان وحشت خرید که پاک است قفسه های فروشگاه در سراسر ایالات متحده و نگرانی در حال رشد است که این کروناویروس جدید نیروی بسیاری از آمریکایی ها به خود قرنطینه برای هفته ها در خانه های خود.

“در حال حاضر دوستان من می خواهم چه کار باید بکنم باید چه کار کنم؟'” گفت: لا Haise که عمل یک سلاح گرم و ایمنی آموزش کسب و کار در نزدیکی سان پریری, Wisconsin. “شاخص نگاه نمی کند بنابراین در حال حاضر بد.”

برای کسانی که در اغلب مسخره “katey” جامعه این است که به سرعت تبدیل شدن به خود “من به شما گفته” لحظه. اما بسیاری از آنها مقاومت کرد و گفت که حتی اگر آن را در پشت ذهن خود را. چه آنها امید است که آنها را در نهایت جدی گرفته شود و که بیشتر مردم را به دنبال خود منجر شود.

“ما نمی خنده. ما نه گفت: “من به شما گفته تا وقتی مردم خارج وجود دارد مبارزه با بیش از کاغذ توالت و دست عفونی” گفت: پل Buescher از نورثفیلد مرکز شهرستان اوهایو.

Buescher یکی از 32 نفر از اعضای یک گروه در شمال شرقی اوهایو است که سهام یک مزرعه بسته بندی شده با به اندازه کافی کنسرو و خشک مواد غذایی و آب به آخرین سال. او گفت که او در حال حاضر تماس گرفتن در تمام طول روز برای درخواست مشاوره.

بقا فروشگاه ها عرضه نمی توانید نگه دارید تا با تقاضا برای مواد غذایی کیت و تجهیزات پزشکی.

“هر کسب و کار است که با آمادگی اضطراری غیرمنتظره است” گفت: جان Ramey بنیانگذار کلرادو بر اساس katey سایت به نام آماده شده است.

اکثر preppers می گویند آنها در مورد اعتماد بنفس و حس مشترک و سریع به فاصله خود از “doomsday preppers” که به تصویر کشیده شده در تلویزیون نشان می دهد در انتظار روز بیشتر از جمعیت جهان است و از نقشه محو.

“اکثریت قریب به اتفاق این است که ‘لوبیا و باند-ایدز’ نه ‘گلوله و پناهگاه'” Ramey گفت.

جیم کاب یک فاجعه آمادگی مشاور و سردبیر از prepper Survival Guide magazine, گفت که او دیده است چند همکار preppers gloating در رسانه های اجتماعی در مورد افرادی که تراکم فروشگاه در جستجوی مواد ضد عفونی کننده.

“من نفرت فکر بیگانه هر یک از آنها را به خاطر آنها فکر می کنم یک دسته از نخبگان goofballs ها.” او گفت:. “ما در حال تلاش برای استفاده از فرصت های که برای یک بار آنها را در حال خنده و با اشاره انگشتان دست در ما است.”

در حالی که بسیاری از افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس را تجربه تنها خفیف یا متوسط علائم وجود دارد بیشتر در معرض خطر و دیگر دوره بهبودی برای افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود.

کارشناسان می گویند این مهم به عمل سالم بهداشت: دستهای پوشش عطسه و سرفه و اقامت در خانه اگر تب یا علائم دیگر بوجود می آیند.

همانطور که برای preppers خود را دارند توصیه هایی برای هر کسی که مطمئن نیستید چه برای انجام بعدی:

— آماده به ماندن در خانه به مدت حداقل دو هفته. باید مقدار زیادی از مواد غذایی و آب است. فراموش نکنید که در مورد حیوانات خانگی خود را و دارو. که شامل بیش از شمارنده محصولات به صورت تب و سرفه.

— بله کاغذ توالت مهم است اما تا دست عفونی ضد عفونی کننده, بهداشت, دستمال مرطوب, حفاظت از چشم و دستکش.

— دریافت منابع مالی خود را به منظور. مطمئن شوید که شما می توانید پرداخت صورتحساب خود را و پول نقد در دست.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

— شاید مهم ترین آرامش و وحشت نکنید. و با توجه به اخبار و آنچه اتفاق می افتد در اطراف شما.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>