شمال کالیفرنیا بزرگترین مدرسه منطقه لغو کلاس های میان coronavirus نگرانی

بزرگترین مدرسه در منطقه شمالی کالیفرنیا کندوها Unified School District لغو کلاس های ورزشی از طریق پنج شنبه بعد از یک خانواده در ارتباط با کندوها Unified School District قرار گرفت به کروناویروس جدید قرار می گیرد و در قرنطینه به دیدن اگر آنها مبتلا به کروناویروس و مریض است.

تمام فعالیت های مدرسه نیز لغو شد هر چند مسئولان تاکید کرد هیچ تایید موارد مربوط به مدرسه است.

این حرکت به عنوان مدارس سراسر کالیفرنیا در پاسخ به کوروناویروس.

موریتا مسئولین مدرسه گفت: 71 دانش آموزان قرار داده شده اند در قرنطینه پس از یک مدرسه کارمند مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus.

تبلیغات

کارمند بود و به تازگی به یک کشور که در آن coronavirus پخش شد با توجه به موریتا دره Unified School District که گفت موریتا دره دبیرستان خواهد بود بسته دوشنبه و تمیز.

دانشگاه استنفورد گفت: شب جمعه است که آن را به حرکت در کلاس های آنلاین برای دو هفته آخر ماه فصل زمستان ، استنفورد نیز گفت: مراسم بزرگ خواهد بود “لغو و یا تعدیل شده است.”

USC روز جمعه گفت که این امر انجام سخنرانی ها و سمینارهای آنلاین و نه در کلاس های درس به صورت سه روز در هفته آینده به عنوان یک آزمون باید آن را به حالت تعلیق در شخص تماس بگیرید.

سان فرانسیسکو لوول دبیرستان اعلام کرد آن را خواهد دید و انصراف از حوادث و تجمعات حداقل برای بقیه هفته پس از آن آموخته بود که بستگان یکی از دانش آموزان خود است که برای درمان COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

تبلیغات

در San Jose, پیش دبستانی بسته پس از یک معلم تست مثبت برای ویروس. اوکلند منشور مدرسه بسته شد از طریق پایان هفته به دلیل امکان قرار گرفتن در معرضو منحصر به فرد مدرسه خصوصی در آترتون بسته خواهد شد از طریق آخر هفته پس از قرار گرفتن در معرض بالقوه از کسی که متصل به مدرسه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de