شمال کالیفرنیا زن می میرد از coronavirus — اول شناخته ارشد تسهیلات مورد ایالت

سالمندان بیمار در شمال کالیفرنیا تسهیلات زندگی کمک کرد از رمان coronavirus جرقه ترس از شیوع بیماری در میان ساکنان دیگر از امکانات و تجدید نگرانی ها در مورد ایالت در دسترس بودن تست کیت تشخیص ویروس است.

Sacramento County مقامات بهداشتی اعلام کرد که یک بیمار در 90s بود بخش اول مرگ و میر از COVID-19. ساکرامنتو زنبور عسل شناسایی شده از این مرکز به عنوان کارلتون زندگی ارشد.

زن بود و در میان حدود 140 نفر از تسهیلات در کندوها همان حومه که در آن تمام مدارس بسته شد این هفته پس از دو تن از اعضای خانواده با دانش آموزان در سایت های مختلف آزمایش مثبت برای coronavirus. دیروز منطقه اعلام کرد که سن دانش آموز ابتدایی در آن خانواده نیز آزمایش مثبت است.

پیتر Beilenson بهداشت مدیر ساکرامنتو شهرستان خبر داد و گفت: تمام بیماران را در خانه سالمندان خواهد بود برای آزمایش ویروس اما آن تلاش شده بود با تاخیر و عدم کیت های آزمایش. او گفت: این شهرستان دارای دسترسی به تنها 20 آزمون در هر روز است و نیاز به جیره کسانی که بین موارد ممکن است در جامعه و متخصصان پزشکی که ممکن است در معرض.

تبلیغات

“از آن شده است بسیار خسته کننده است چون ما گیر شده است در حال حاضر برای چند هفته فقط با 20 آزمون در روز” گفت: Beilenson.

Beilenson گفت: ساکنان دیگر از امکانات در حال حاضر موضوع به ویژه اقدامات حفاظتی از جمله داشتن وعده های غذایی تحویل به اتاق و عدم اجازه به جمع در مناطق جمعی.

زن مرگ تمدید تمرکز روی تست ظرفیت مورد نیاز در کالیفرنیا و دیگر دولت برای کمک به جلوگیری از گسترش این COVID-19 بیماری است. تعدادی از تست های موجود ناکافی است با بهداشت و درمان کارگران ایالتی گزارش گسترده نقایص محلی و فدرال و مقامات دولتی به عنوان تایمز گزارش داد در 6 مارس.

همانطور که از آخر هفته گذشته در ایالت کالیفرنیا تا به حال تنها از 7400 آزمون ایالت حتی به عنوان مقامات فدرال متعهد شد که نزدیک به 1 میلیون آزمون خواهد بود ساخته شده در دسترس از سراسر کشور در آن زمان.

تبلیغات

در روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: دولت تا به حال 7,675 آزمون در دسترس است. “اما هر یک از این آزمون ها را می توان قابل دسترسی است چرا که تمام مواد تشکیل دهنده در دسترس نیست در همه labs” فرماندار گفت.

این کندوها زن سوم تایید مرگ از COVID-19 در کالیفرنیا و دولت است اولین مورد شناخته شده از عفونت با کروناویروس در ارشد مرکز. اما ممکن است که دیگران در کمک امکانات و خانه های پرستاری قرارداد این بیماری را از محلی و مقامات دولتی آشکار نیست, مکان های فردی قربانیان.

از شنبه کالیفرنیا تا به حال 157 تایید موارد COVID-19 فرماندار گفت: از 60 روز جمعه گذشته.

خانه سالمندان رهبران صنعت توصیه می شود محدود کردن همه اما ضروری بازديد در پرستاری امکانات در سراسر کشور برای جلوگیری از گسترش ویروس. توصیه می آید به عنوان تلفات همچنان رو به افزایش در ایالت واشنگتن در مرکز پرستاری, زندگی, مرکز مراقبت از کرکلند که در آن 19 نفر از جمله اضافی 3 در روز دوشنبه.

نویسنده کارکنان Taryn لونا کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر