شمال مقدونیه: پلیس پیدا 40 مهاجران کهنه به یک ون

اسکوپیه – یک گشت مرزی در شمال مقدونیه بازداشت است و 40 مهاجران در بر داشت کهنه به یک ون در نزدیکی مرکز شهر و بازداشت راننده به ظن قاچاق آنها به پلیس گفت: روز شنبه.

پلیس گفت: 36 افغان و چهار پاکستانی کشف شد اواخر روز چهارشنبه در یک ون در نزدیکی شهر Stip برخی از 90 کیلومتر (56 کیلومتر) جنوب از شمال مقدونیه در اسکوپیه پایتخت.

مهاجران معتقد هستند باید وارد شمال مقدونیه به طور غیر قانونی از یونان است. آنها انتقال به یک بازداشتگاه در شهر مرزی گوگلیجا در انتظار اخراج به یونان.

شمال مقدونیه شد بخشی از آنچه شناخته شده به عنوان “مسیر بالکان” برای مهاجران و پناهندگان به دنبال ایجاد راه خود را به بیشتر کشورهای مرفه از اتحادیه اروپا است. هر چند که مسیر بسته شده است برای سال هزاران نفر هنوز پرداخت مبالغ زیادی به قاچاقچیان برای کمک به آنها را از طریق مرزهای بالکان.

با توجه به آخرین اطلاعات موجود در سه هفته اول ماه ژانویه در مجموع از 1365 مهاجران بازداشت شده پس از ورود به شمال مقدونیه به طور غیر قانونی.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im