کره شمالی ادعا می کند صفر Coronavirus موارد اما کارشناسان تردید دارند

بزرگنمایی این تصویر

کارگران در پیونگ یانگ تولید ماسک برای حفاظت در برابر جدید کروناویروس. کارشناسان می گویند کره شمالی سابقه مبارزه با بیماری های همه گیر به خوبی جواب نمی دهد برای دست زدن به آن از شیوع کروناویروس. Kim Won-Jin/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Kim Won-Jin/خبرگزاری گتی ایماژ

به روز شده در 5:30 p. m.

به عنوان همسایه چین نبرد گسترش coronavirus یک ملت خاص است برانگیختن نگرانی های بین المللی: کره شمالی. در حالی که این کشور علنا اصرار دارد آن است که به طور کامل عاری از ویروس و سازمان بهداشت جهانی رسمی اتحاد وجود دارد گفت: “هیچ نشانه ای” تا کنون از COVID-19 عفونت وجود دارد, کارشناسان سوال چه مدت است که ممکن است مورد.

“نه یک رمان coronavirus بیمار پدید آمده است” کره شمالی گل سرسبد Rodong Sinmun روزنامه به تازگی به نقل از آهنگ در Bom رسمی با اورژانس سلامت کمیته عنوان کرد و گفت. آهنگ اعتبار کشور خود را برای پاسخ سریع و ایجاد یک سیستم قرنطینه برای عدم وجود موارد است.

کره جنوبی وحدت, وزارت, است که مسئول از بین کره ای, روابط, روز دوشنبه گفت که پیونگ یانگ تا به حال گزارش شده به سازمان بهداشت جهانی است که آن را تا به حال تست 141 موارد مشکوک از coronavirus و همه آمدند تا منفی.

اما کره جنوبی در رسانه ها با تکیه بر منابع ناشناس باید موارد گزارش شده از COVID-19 در کره شمالی برخی از آنها کشنده است. آن گزارش نشده است به طور مستقل تایید کرد. در بیانیه هفته گذشته وزارت امور خارجه, سخنگوی مورگان Ortagus گفت: “ایالات متحده عمیقا نگران آسیب پذیری از کره شمالی مردم به شیوع کروناویروس.”

به عنوان روز پنج مرگ و میر از COVID-19 بیش از 2,100. بیش از 100 نفر تایید شده اند در کره جنوبی.

پیونگ یانگ می گوید که بسیج به سرعت به مبارزه با آن “ملی بقا.” این بسته آن مرز و برش حمل و نقل با کشورهای همسایه خود چین و تمدید آن دوره قرنطینه از 15 تا 30 روز و محدود به فعالیت های دیپلماتیک خارجی و بین المللی سازمان کارکنان در پیونگ یانگ.

ناظران بر این باورند که ترس از این ویروس همچنین ممکن است منجر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به کاهش خود را ظاهر عمومی و مقیاس و یا انصراف از رژه نظامی و ورزش است. او دیده نمی شد در بین Jan. 25 Feb. 16.

گزارش ها نشان می دهد که بسته شدن مرز با چین و کره شمالی و شریک تجاری اصلی باعث شده است که فعالیت های اقتصادی به رکود و قیمت ها افزایش می یابد.

آزادی از جنبش در داخل کشور محدود است و حتی در شرایط عادی که می تواند سرعت گسترش این بیماری است. و کره شمالی سیستم “می سازد آن را بسیار آسان برای پزشکان برای سازماندهی می گوید:” دکتر جان لینتن رئیس بین المللی مراقبت های بهداشتی مرکز در قطع بیمارستان در سئول. اگر پزشکان را به یک دستگاه اشعه ایکس به یک روستا برای مثال “دکتر را منفجر سوت و همه را به خط تا,” او می گوید.

لینتن یک نسل از آمریکایی مبلغان متولد و بزرگ شده در کره جنوبی و بازدید از کره شمالی استانی و شهرستان در سطح بیمارستان که در آن او کمک کرد ساخت اتاق عمل و مبارزه با سل است.

“اگر شما در ساخت یک اتاق عمل و شما با قرار دادن تجهیزات در دست کره شمالی, پزشکان, آنها, بسیار, خوب,” او می گوید. “مشکل با کره شمالی است که آنها نمی باید به منابع و آنها را مجبور تجهیزات.”

برخی از بیمارستان ها او می گوید: حتی نمی باید آب در حال اجرا. دست ها شسته شده در حوضه هنوز آب و مواد ضد عفونی کننده. او می گوید که او دیده است “دستکش یکبار مصرف استفاده می شود دو بار … بطری های آبجو عملکرد به عنوان IV ظروف.”

با وجود پیونگ یانگ ادعا می کنند که کره شمالی هیچ موارد لینتون می گوید کره شمالی رسیده اند به او را از طریق کانال بازگشت به درخواست برای منابع.

“از طریق منابع خصوصی آنها درخواست برای لباسهای یکبار مصرف دستکش و منطبق مناسب است که بدون شک فاقد,” او می گوید. “بنابراین چیزی در جریان است در غیر این صورت آنها نمی خواهد برای این درخواست.”

لینتون می خواهد به ارائه منابع اما تحریم های بین المللی علیه کره شمالی چیزهای پیچیده است. او هشدار می دهد که اگر COVID-19 تبدیل به یک بیماری همه گیر و گسترش وجود دارد “این نه تنها سلامتی خود موضوع است. آن را ما در موضوع سلامت.”

کره شمالی سابقه مبارزه با بیماری های همه گیر به خوبی جواب نمی دهد برای دست زدن به آن از شیوع کروناویروس دیگر کارشناسان هشدار می دهند. دیگر بیماری های مسری گسترده در کشور است که یکی از بالاترین نرخ های سل و حدود 15 درصد از جمعیت مبتلا به هپاتیت B.

“گذشته بوده است که در چین نشات گرفته همیشه به کره شمالی و بالعکس می گوید:” Choi Jung-hoon, یک کره شمالی متخصص مغز و اعصاب که پناهنده به کره جنوبی در سال 2012. در طول شیوع بیماری سارس در سال 2003 و دیگر بیماری شیوع او می گوید:, موارد, در کره شمالی اغلب رفت و گزارش نشده و یا underreported.

“توجه به گذشته نمونه های رسمی کره شمالی اعلام کرد که آن را تا به هیچ یک از بیماران نمی توان اعتماد کرد می گوید:” چوی در حال حاضر تحقیقات استاد در کره جنوبی دانشگاه سیاست عمومی موسسه تحقیقات در سئول.

چوی به یاد می آورد کار برای مهار شیوع تب مخملک در سال 2006 و 2007. کار او این بود که به دنبال آلوده مسافران در کشتی کره شمالی قطار.

“در قطار وجود دارد تمام انواع از مردم کره شمالی از هر کلاس که نیاز به جایی,” او می گوید. “مرد و زن و جوان و پیر همه.”

چوی پرسه می زدند راهرو اسکن برای مسافران با خارش و یا نشانه هایی از تب.

“در طول چهار ماه بود که من در قطار, من فکر می کنم من در بر داشت بیش از 500 بيمار مشکوک” او می گوید.

تنها مشکل این بود که بیماران او در بر داشت به حال سرخک — نه تب مخملک. کره شمالی قادر به تشخیص بسیاری از بیماری های چوی می گوید اجازه دهید به تنهایی شامل آنها است.

“کره شمالی هیچ قابلیت یا خواهد شد برای اجرای امکانات قرنطینه و ایزوله بیماران,” او می گوید: در صورت شیوع کروناویروس.

او همچنین سوالات کره شمالی ادعا می کند که مهر و موم آن متخلخل مرز با چین است. او اشاره می کند که قاچاقچیان به عقب و جلو در سراسر رودخانه جدا کردن این دو کشور است.

“من معتقدم که آنها هنوز هم سفر در سراسر مرز به زندگی” او می گوید: “و من کاملا مطمئنم که آنها انجام داده اند ویروس از چین است.”

Choi می گوید کار خود را برای شناسایی کسانی که با تب مخملک قرار داده و او را در معرض خطر آلوده شدن به خود. اما او تا به حال انتخاب کمی. و علاوه بر عفونت بود به سختی و تنها خطر است.

“پس از کار ما پزشکان را به نشستن در اطراف و نوشیدن و صحبت کردن در مورد روز. ما را مست کنید اما حتی پس از آن ما به دقت به اظهار نظر در سیستم سیاسی ما.” انجام این کار می تواند زمین آنها را در یک اردوگاه کار اجباری.

به عبارت دیگر انتقاد کره شمالی از دست زدن به یک بیماری همه گیر می تواند گاهی اوقات خطرناک تر از بیماری خود.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im