بزرگنمایی این تصویر

“آن را به حمل و نقل در یک جعبه” دکتر مایکل Ison, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه نورث وسترن می گوید: از شانس خود را از ابتلا رمان coronavirus از بسته حمل از چین. همین Emmert/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

همین Emmert/خبرگزاری گتی ایماژ

در عصر حاضر, خرید, و, جهانی, حمل و نقل, برخی NPR شنوندگان به ما نوشته اند با این سوال: من در خطر ابتلا به کروناویروس جدید از یک بسته دریافت کنم از چین ؟

مسلما هیچ, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“به دلیل ضعیف بقای این coronaviruses در سطوح وجود دارد احتمال بسیار کم خطر گسترش از محصولات یا بسته بندی که در حال حمل بیش از یک دوره از روز و یا هفته در دمای محیط” CDC نتیجه گیری در آن Q & A.

متخصصان بیماری های عفونی ما صحبت کرده بودند و حتی بیشتر قطعی.

“آن را به حمل و نقل در یک جعبه می گوید:” دکتر مایکل Ison از دانشگاه نورث وسترن که در مطالعات عفونت های ویروسی در میان بیماران پیوند که تضعیف سیستم ایمنی بدن.

Coronaviruses فکر به طور عمده از فرد به فرد از طریق قطرات تنفسی, محققان می گویند. و تا کنون رمان coronavirus به نظر می رسد که تنها در میان مردم بودند که در تماس شخصی.

در حالی که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی ناشناخته در این مورد خاص coronavirus کارشناسان به یک حس از آنچه انتظار می رود بر اساس تجربه با گونه های قبلی که منجر به شیوع بیماری های جدی مانند سارس و MERS.

“وجود دارد هیچ مدرکی از هر قبلی شیوع است که هر کسی که تا کنون بدست آلوده از یک بسته” الیزابت مک مدیر مرکز بیماری های عفونی و پویایی در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا می گوید NPR.

McGraw می گوید آن است که بسیار بعید است که این ویروس می تواند زنده ماندن برای چندین روز در خارج و یا در داخل یک جعبه مقوایی برای مثال که شامل چیزی است که یک فرد آلوده تا به حال عطسه و یا به کار گرفته شود.

“آنچه ما در مورد این ویروس این است که آنها نمی آخرین طولانی در سطوح و به خصوص در این مورد بسیار متخلخل” — مانند مقوا, McGraw توضیح می دهد.

برخی از ویروس ها را برای زنده ماندن طولانی تر از دیگران است. و شرایط مانند دما و رطوبت و سطح مواد می تواند تاثیر چگونه یک ویروس زندگی می کند توضیح می دهد که دکتر Amesh Adalja ارشد محقق با دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت که کار بر ظهور بیماری های عفونی. اما بسیاری از ویروس ها در خارج از میزبان سقوط از هم جدا در عرض چند ساعت در محیط زیست طبیعی.

“شرایط حمل و نقل بسیاری از محصولات در حال رفتن به منجر به این ویروس باقی مانده عملی” Adalja گفت NPR بز و نوشابه تیم در اوایل این هفته.

به عبارت دیگر Adalja آمده است: “من فکر نمی کنم آن را یک خطر واقعی.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de