بدون بلیط به کوبه برایانت یادبود روز دوشنبه? در اینجا چگونه به سازمان دیده بان

روز دوشنبه مراسم یادبود برای Kobe Bryant و دخترش Gianna که کشته شدند همراه با هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در ماه گذشته خواهد بود و غرق در نماد.

نیوجرسی شماره از افسانه بسکتبال و جوانه زدن خود را prodigy — 24 و 2 به ترتيب — ذاتا ریشه در جزئیات. همه چیز از تاریخ رویداد — Feb. 24 (02/24/20) — به قیمت بلیط — $24.02 دو برای $224 یا $224 هر — مربوط به آن شماره خاص است.

بیست هزار عزاداران را پر خواهد کرد در مرکز شهر لس آنجلس مرکز استیپلز — “خانه کوبه ساخته شده است” — به جشن زندگی 41 ساله لیکرز ستاره و 13 ساله دختر که کشته شدند در کنار هفت نفر دیگر در هوا سقوط بیش از کالاباساس.

خارج از عرصه صفحه نمایش تاریک خواهد رفت و کل فضای اطراف LA زنده خواهد بود سنگر به کسانی که بلیط فروخته یادبود. مقامات توصیه های عمومی به دور ماندن از مجاورت انعکاس مشابه دستور داده شده در سال گذشته پیش از مراسم یادبود برای کشته رپ Nipsey Hussle.

تبلیغات

“توجه ما پیام: وجود خواهد داشت هیچ چیز دیده می شود در اینجا” مرکز استیپلز رئیس جمهور لی Zeidman روز جمعه گفت.

کسانی که نمی دریافت بلیط به یادبود هنوز هم می تواند دیده بان از خانه و یا در جای دیگر. این سرویس را به صورت زنده در رسانه های چند. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

یادبود زمان شروع

یادبود آغاز می شود و در ساعت 10 صبح روز شنبه است و انتظار می رود به این نتیجه by 1 بعد از ظهر

تبلیغات

چگونه به سازمان دیده بان

طیف اخبار 1 را حمل یادبود به عنوان ABC اخبار زنده (شبکه خدمات جریان) بر روی سیستم عامل های مختلف از جمله Roku, Hulu, Facebook پخش و تلویزیون اپل. بینندگان همچنین می توانید پخش زنده در latimes.com.

شبکه های محلی نیز در حال انتظار برای پخش زنده رویداد.

در اورنج کانتی به همه نه نفر از قربانیان تصادف در شهرستان سانتا آنا را ارائه خدمات در تالار شهر برای کسانی که امید به تماشای این رویداد در همبستگی با دیگران است. یک دعا و یک لحظه سکوت خواهد پرسيد یادبود.

“به مناسبت Kobe Bryant, دخترش, Gianna و هفت عضو دیگر ما اورنج کانتی جامعه که جان خود را در سقوط یک هلیکوپتر در ماه گذشته در شهرستان سانتا آنا دعوت از عموم برای تماشای پخش زنده از یادبود رویداد روز دوشنبه, فوریه. 24 در سالن شهر” مقامات شهرستان در بیانیه ای گفت.

شهرستان لینوود عمدتا جامعه لاتین که در آغوش برایانت را نشان می دهد یادبود در لینوود مرکز تربیت بدنی.

مرکز استیپلز دستور داده تا مردم وارد اطراف LA Live منطقه در طول خدمت. معلوم نیست چه رستوران ها و مکانهای دیگر در مجاورت تحت تاثیر قرار خواهد شد. برخی از کسب و کار در حال آماده سازی برای باز کردن بعد از عادی عابر پیاده به دلیل دسترسی محدود خواهد شد.

تبلیغات

چه انتظار

وجود خواهد داشت هیچ صفوف قبل از یادبود و خدمات خواهد شد و نتیجه گیری در زمان اجازه می دهد تا برای کلیپرز بازی برابر ممفیس گریزلیز.

شهردار اریک Garcetti قبلا گفت که این یادبود را در خدمت به عنوان یک ادای احترام به بیش از برایانت بسکتبال حرفه ای.

“من فکر می کنم یک پیام است که من می خواهم بگویم این است که نه فقط در مورد یک مرد که یک بازیکن بسکتبال این است که در مورد یک پدر این است که در مورد یک رهبر این است که در مورد یک فیلمساز این است که در مورد یک هنرمند این است که در مورد کسی که خیلی بیشتر از فقط چگونه او در دادگاه,” او گفت.

“این یک یادآوری چقدر وحدت ما ، ما یکی از شهرستان های است که معتقد است در هر یک از دیگر معتقد به چیزی بزرگتر از خودمان و ما را کاملا به انجام همه چیز را به مطمئن شوید که این کار انجام شود به طوری که هر کسی می تواند به آن را به عنوان” شهردار گفت.

بار نویسنده کارکنان ریچارد وینتون کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im