هیچ سوپر باول برای زندانیان پس از jailhouse شراب مصادره

مانند بسیاری در منطقه خلیج زندانیان در سانتا ریتا زندان در آالمدا کانتی به دنبال به جلو به تماشای سوپر باول سال 2020 است. اما آالمدا کانتی کلانتر قرار داده kibosh در یک مهمانی آنها برنامه ریزی شد.

صدها گالن jailhouse شراب ضبط شد روز شنبه در سانتا ریتا زندان است. معجون میوه و آب میوه و شکر و مخمر — شناخته شده به عنوان pruno — ذخیره شده بود در کیسه های پلاستیکی و stashed در داخل توالت و کیسه زباله در سراسر زندان آالمدا کانتی کلانتر Sgt. ری کلی گفت.

این گروه با افتخار نمایش داده می شود یافته های آن یکشنبه در یک Instagram پست با یک عکس از معاونان ایستاده پشت ده ها تن از کیسه های پر از منابع برای خانه hooch.

“به طور غیر قانونی ساخته شده زندان را خانه الکل از میوه و آب میوه. وجود خواهد داشت هیچ سوپر باول در سانتا ریتا زندان فردا. کار خوب توسط تیم ما در وظیفه امروز” پس از گفت.

تبلیغات

با وجود قاچاق زندانیان اجازه داده شد برای تماشای بازی و هیچ کس رسما مواخذه کلی گفت. اما بسیار شبیه به برنامه ریزی حزب سوپر باول ثابت می شود یک یاس با Kansas City Chiefs نورد بیش از شهر سان فرانسیسکو 49ers, 31-20.

“هیچ چیز اتفاق افتاده است به زندانیان. ما نه به دنبال به دست آوردن هر کسی که در مشکل. این یک تخلف از زندان, اما آن را نمی جنایی,” او گفت:.

شراب معجون قبلا مربوط به بیماری شدید و حتی مرگ و میر است و می تواند یک خطر عمده سلامت. در حالی که برخی در رسانه های اجتماعی مورد تایید از مصادره چند انتقاد نمایندگان اقدامات و متعاقب آن پست در رسانه های اجتماعی.

با توجه به کلی آن را به معنای “زبان و گونه” وحی از چه گاهی اوقات می تواند رخ دهد در مستند. آن را غیر معمول نیست برای مقامات به کشف زندان شراب در دسته های کوچک او گفت: از آنجا که چند تن از زندانیان در حداقل-امنیتی زندان دسترسی به آشپزخانه.

تبلیغات

“این یک نمونه پلیس و دزدان سناریو.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر