هیچ نشانه ای از Antifa تا کنون در وزارت دادگستری موارد را بیش از ناآرامی

بزرگنمایی این تصویر

یک افسر در تلاش برای خاموش کردن آتش در یک کیوسک پلیس در گرو مرکز خرید در لس آنجلس در جریان اعتراض های ماه گذشته بیش از مرگ جورج فلوید. Mark J. Terrill/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Mark J. Terrill/AP

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr بارها سرزنش ضد فاشیستی فعالان برای خشونت است که فوران در طول تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ اما دادگاه فدرال سوابق نشان می دهد هیچ نشانه ای از به اصطلاح antifa لینک کلیک کنید تا کنون در موارد آورده شده توسط وزارت دادگستری.

NPR به بررسی اسناد دادگاه از 51 نفر رو به اتهام فدرال در ارتباط با ناآرامی های. همانطور که از صبح روز سه شنبه هیچ یک ادعا شده است به لینک به antifa جنبش است.

از این موارد آورده تا کنون 20 شامل اتهامات مربوط به آتش سوزی; 16 شامل در اختیار داشتن غیر قانونی اسلحه گرم بیشتر از نه توسط یک جانی; یکی دیگر از هشت نفر چهره اتهامات مربوط به تحریک یک شورش یا مدنی اختلال است.

تنها نمونه ای که در آن یک گروه افراطی است که در اسناد دادگاه یک پرونده سه نوادا مردان است. دادستان فدرال محرمانه سه نفر متعلق به جناح راست Boogaloo جنبش است که می خواهد به یک جنگ داخلی. مردان به اتهام توطئه خشونت در لاس وگاس شد.

در مصاحبه روز شنبه با فاکس نیوز بار گفت: عدم وجود موارد در برابر اتهام antifa فعالان تا کنون به این معنا نیست که آنها شده اند درگیر در خشونت است.

“ما برخی از تحقیقات در جریان است بسیار متمرکز تحقیقات بر روی افراد خاص که مربوط به antifa,” Barr گفت: فردا نیوز, میزبان, Bret Baier. “اما در مرحله اولیه شناسایی مردم و دستگیری از آنها دستگیر شدند برای جرائمی است که ما نیاز به شناسایی یک گروه خاص و یا نمی ضروری است.”

سابق دادستان فدرال گفت: اگر دولت تا به حال نشانه ای است که یک فرد تا به حال روابط و یا مستند علاقه خاص افراطی جنبش آنها به احتمال زیاد آن را در شارژ اسناد به استناد آن در طول یک وثیقه شنوایی.

که آیا حکومت نه از احتمال البته که محققان می تواند کشف چنین لینک در این دوره از تحقیقات خود را.

در فاکس مصاحبه بر تکرار ادعای اینکه آرایه ای از گروه های افراطی شده است تحریک به خشونت اگر چه او — به عنوان او بارها و بارها پس از ناآرامی ها بیش از فلوید مرگ آغاز شد — تنها antifa به عنوان مقصر اصلی.

دادستان کل نیست فقط یکی.

رئیس جمهور تهمت نیز با اشاره انگشت در antifa. او رفت تا آنجا را تهدید به تعیین آن را یک سازمان تروریستی — با وجود فاقد اختیارات قانونی برای انجام این کار است.

در بالای است که به گفته کارشناسان antifa نیست حتی یک گروه آن را بیشتر از یک منتشر جنبش چپ که به اشتراک گذاری یک شبیه ایدئولوژی در مخالفت با فاشیسم است.

بر توصیف antifa به عنوان یک “بسیار آزادانه گروه سازمان یافته” با “نوع منحصر به فرد و یا غیر معمول سیستم های ارتباطی و سازمان است.” در مورد سلسله مراتب او گفت که “افرادی هستند که می تواند به عنوان رهبران در هر وضعیت داده شده است.”

FBI مدیر کریستوفر Wray در قسم خورده شهادت قبل از کنگره به قانونگذاران گفت: این اداره در نظر antifa “بیشتر از یک ایدئولوژی از یک سازمان است.” او بارها و بارها گفت که اف بی آی نمی بررسی ایدئولوژی; آن را بررسی کردند.

توجه داشته باشید که در ورای گفت: نمایندگان مجلس در سال 2017 است که اف بی آی شد بررسی “آنارشیست-افراطی” عناصر که در آن افراد به نظر می رسد انگیزه برای ارتکاب اعمال خشونت آمیز “در نوع antifa ایدئولوژی.”

Barr همچنین گفته فاکس نیوز که وجود دارد “به نظر می رسد منابع مالی” برای antifa و وزارت دادگستری است که به دنبال آن است.

“به وضوح وجود دارد یک درجه بالا و یا سازمان های درگیر در برخی از این حوادث و هماهنگ تاکتیک های است که ما شاهد آن هستیم و ما به دنبال به است که به عنوان خوب,” او گفت:. “برخی از آن مربوط به antifa; برخی از آن مربوط به گروه است که عمل بسیار شبیه antifa. به من گفت: وجود یک جادوگران دم از گروه های افراطی که در حال تلاش برای بهره برداری از این وضعیت در همه طرف.”

موارد وزارت دادگستری متهم کرده است که تا کنون در حال گسترش در سراسر 18 ایالت از جمله ایالت ایلینوی, ویسکانسین, یوتا, تنسی, New York, نوادا و اوهایو.

اتهامات مربوط به آتش سوزی شایع ترین ها هستند در این نقطه است. در بسیاری از موارد متهمان ادعا شده اند درگیر در آتش سوزی یا آسیب دیده و یا تخریب اموال دولت به عنوان یک ماشین پلیس یا دولت ساختمان.

در علاوه بر این به هشت افرادی که متهم شده اند در اتهام تحریک شورش یا مدنی اختلال یکی دیگر از چهار چهره اتهامات مربوط به غارت و چپاول — سه متهم به سرقت از یک داروخانه CVS در طول شورش در Louisville, Ky.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>