وزش دموکرات ها در زمان سرب در پالم اسپرینگز در روز دوشنبه به بیش از 100 مردم آیووا نمایندگان شان همگرا در شهر کویر یکی از بزرگترین ماهواره قفقاز خارج از آیووا.

برای اولین بار حزب دموکرات آیوا برگزار ماهواره قفقاز در سراسر ایالات متحده و خارج از کشور روز دوشنبه در یک پیشنهاد به رای گیری در دسترس تر برای مردم آیووا نمایندگان شان زندگی می کنند به طور موقت در مکان های دیگر. پس از یک ساعت و 15 دقیقه از مودب مذاکره میان متفاوت دموکراتیک اردوگاه در پالم اسپرینگز ایالت مینه سوتا ctq برنده با 49 رای با جو بایدن انتهایی پشت با 29 و پیت Buttigieg با 21. هیچ یک از باقی مانده دموکراتیک نامزد دریافت رای کافی تلقی می شود “قابل دوام.”

آیووا انجمن قوانین نیاز به رای دهندگان به شکل گروه های سازمان یافته توسط نامزد شده است. اعلام می شود و قابل حرکت به تراز دوم یک نامزد باید امن حداقل 15 درصد آرا. در دور اول رای گیری در پالم اسپرینگز Klobuchar led با 41 رای باعث حامیان ایالت ورمونت برنی ساندرز و ماساچوست ایالت الیزابت وارن به تلاش برای متحد کردن چپ پهلو حزب حدود یک نامزد در پیشنهاد ناموفق برای زنده ماندن.

تبلیغات

علامت بنت 69 بازنشسته منطقه فدرال قاضی از Des Moines کسانی که به بازدید از پالم اسپرینگز هر زمستان برای پنج سال گذشته با افتخار ملبس به یک “امی” دشنه به او کمک کرد تا حرکت خود را به پیروزی در این انجمن.

“سناتور. Klobuchar نوع از مسابقات را از من مانده به فلسفه” بنت گفت. “من فکر می کنم او فوق العاده هوشمند سوپر ریگ.”

مانند بنت بسیاری از 108 Iowan caucusgoers که همگرا در دهلیز از پالم اسپرینگز کتابخانه های عمومی شد snowbirds کشیده شده به این شهرستان در زمستان معتدل آب و هوا. برخی از ساخته شده رفت و آمد از آنجا جنوبی به عنوان انسینیتاس و به عنوان غرب تا لس آنجلس باعث دهندگان به تقلا برای پیدا کردن یک زمان جدید و اتاق به اندازه کافی به جای حدود چهار بار به عنوان بسیاری از ثبت نام caucusgoers از اصل انتظار است.

بسیاری از رای دهندگان که پشتیبانی ساندرز و وارن سمت چپ حزبی نا امید کرد.

تبلیغات

“من می دانستم که آنچه که من به رفتن به پالم اسپرینگز” گفت: جین Keranen یک 21 ساله ساندرز حامی و USC دانشجویی که تا به حال ساخته شده دو ساعت سفر به پالم اسپرینگز از لس آنجلس. “من نمیفهمد جمعیتی خواهد تکیه بیشتر به سمت میانه رو لیبرال چشم انداز.”

در پایان Keranen تماشای بی اراده به عنوان ساندرز و وارن اردوگاه آمد به بن بست و بدون هر گونه قطعنامه قبل از اعضای خود را قطع و از چپ به حمایت از سایر نامزدها از جمله Klobuchar.

حتی اگر او فکر او رای در نهایت هیچ جا رفت — او یک تراز برای حمایت از نامزد دیگری — Keranen گفت که او خوشحال بود که او سفر به پالم اسپرینگز.

“من آماده برای رای دادن برای هر کس آبی بلیط در پاییز” او گفت:. “امیدوارم آن کسی که پیشرفته تر از کسی که پالم اسپرینگز را انتخاب کرد.”

میشل نش حوزه کاپیتان برای Klobuchar گفت: نتیجه تعجب برانگیز بود. پس از دور اول رای گیری Klobuchar حمایت از تام Steyer و وارن اردوگاه.

“بیشتر مردم نگه داشته و در نشستن در امی جدول و آن را فقط بزرگتر و بزرگتر و بزرگتر” او گفت: به عنوان یک بایدن حامی او را تبریک گفت. “ما فقط شوکه کرد.”

“من فکر می کنم او بود که بسیاری از مردم در انتخاب دوم” او اضافه شده است.

در علاوه بر این به حدود 1,700 حوزه رای گیری در سراسر آیووا مردم آیووا نمایندگان شان caucused در 87 ماهواره حزبی مکان.

تبلیغات

در حالی که بسیاری از ماهواره قفقاز برگزار شد در آیووا — در خانه های بازنشستگی اسلامی در مراکز و بیمارستان YMCAs اتحادیه سالن و دانشگاه در میان مکانهای دیگر — از دیگران برگزار شد در ایالت از جمله آریزونا و ویسکانسین و خارج از کشور در مکان های مانند اسکاتلند و فرانسه و جمهوری گرجستان است.

در دانشگاه استنفورد 30 مردم آیووا نمایندگان شان رای دادند در درجه اول برای ساندرز و وارن. پس از یک کشمکش شدید از تجدید, 15 رای برای Sanders, 10 وارن و پنج برای Klobuchar.

آیووا است که به طور سنتی دولت برای اولین بار در کشور برای رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری نامزد روند. با توجه به تفاوت مردم آیووا نمایندگان شان زندگی در خارج از کشور قادر به رای دادن ساعت پیش از بسته.

در ساعت 9 صبح مرکزی سه نفر برگزار شده در تفلیس گرجستان بود که در آن 7 p. m. آنها خوردند پیتزا با سس رنچ و مصرف محلی شراب سفید در یک جدول festooned با, آیووا, قرمز, سفید و آبی پرچم سه رنگ.

بسیاری از کسانی که در جمع آوری به انجمن خارج از دولت آورده میانه استعداد به خود گرفته است.

در گلاسکو, اسکاتلند یک گروه از 19 رای دهندگان ایالت آیووا ملاقات در یک آپارتمان تزئین شده با تصاویر از ساقه ذرت و شعارهای از سال 1989 در فیلم “میدان رویاها”. پس از جشن گرفتن پاپ کورن و توله سگ چو یک میانه ظرافت Chex, حبوبات, شکلات و کره بادام زمینی آنها به پایان رسید تا با یک نمره نهایی نه برای ساندرز شش وارن و سه به صورت سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg. یکی از رای دهندگان حاضر به تراز قرار گیرند.

بیشتر به جناح لیبرال حزب نیز شانس خوبی در پاریس که در آن نتیجه نهایی هشت وارن شش برای ساندرز و سه برای Klobuchar.

“این همه چیز من می خواستم آن را به روحیه پر جنب و جوش و دوستانه گفت:” Colyn Burbank 31 ساله دانش آموز کار نسبت به مدرک کارشناسی ارشد در رشته مددکاری اجتماعی در دانشگاه Strathclyde که به میزبانی گلاسکو ماهواره ای در تخت خود را و پس از آن انجام شده در بحث در میخانه های محلی. “هر کس آیووا خوب است.”

تبلیغات

بومی Des Moines که پشتیبانی از Sanders, Burbank گفت که او احساس خشنودی است که اول خود را انتخاب برنده.

زندگی در خارج از کشور تنها به تقویت اعتقاد خود را که امریکا نیاز اصلی سیستم بهداشت و درمان تعمیرات اساسی او اضافه شده است.

“مراقبت های بهداشتی جهانی بدون brainer است,” او گفت:. “سیستم بهداشت و درمان است و کامل نیست در اسکاتلند, اما آن را یک معامله خیلی بهتر از آمریکا است. این است برنی چیز است.”

Burbank گفت که او امیدوار اسکاتلند نتیجه خواهد به خوبی جواب برای Sanders. اما فقط به عنوان زادگاه خود دولت نیست دقیقا نماینده امریکا — جمعیت آن از 3.1 میلیون رای دهنده است که بیش از 90 درصد سفید — او اذعان کرد که خود را کوچک حزبی بود فقط یک بخش کوچک از آیووا.

“مردم آیووا نمایندگان شان سفر به یک حزبی در گلاسکو,” او گفت:. “ما در یک حباب درون یک حباب درون یک حباب.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im