دبی, امارات متحده عربی یکی از بزرگترین کارفرمایان خصوصی در خاورمیانه هیچ برنامه ای برای قطع حقوق یا اخراج هر یک از آن 44,000 کارگران, اما این بیماری همه گیر در حال تغییر تفکر خود را در مورد امنیت غذایی خرده فروشی و گردشگری.

Majid Al Futtaim صاحب و عمل صدها نفر از فروشگاه های مواد غذایی و بیش از دو دوجین مراکز در خاورمیانه و همچنین آسیای مرکزی و آفریقا است. در خلیج فارس کشورهای عربی آن بیش از 19,000 کارکنان بیشتر از فیلیپین و هند و نپال و بنگلادش و مصر است. کارگران و حقوق حیاتی ارائه حواله به خانواده های خود را.

“ما تصمیم گرفته شده که ما در حال رفتن به کردند مردم … و ما در حال رفتن به لمس پایه حقوق” گفت: این شرکت اجرایی آلن Bejjani. “این بدان معنی زیادی در طول دوران سخت را به مطمئن شوید که ما یک خانواده و ما در برخورد با مردم ما در بهترین راه ممکن است.”

Bejjani صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس از شرکت شلوغ ترین فروشگاه عظیم هایپر مارکت کارفور در دبی که دریافت 22,000 مشتریان روزانه قبل از همه گیر. حتی در میان دبی 24 ساعت حکومت نظامی و دولت موظف به مجوز نیاز به ترک خانه برای مواد غذایی فروشگاه همچنان مشغول است. ماموران امنیتی تست مردم متوسط قبل از ورود و در خط با دستور دولت دستکش و ماسک استفاده می شود ،

این شرکت پس از آن اماراتی میلیاردر بنیانگذار صاحب و عمل 300 فرانسه-بر اساس کارفور و فروشگاه. بزرگترین بازار امارات متحده عربی و عربستان سعودی و مصر اما رسیدن به آن گسترش تا آنجا که پاکستان و کنیا و ازبکستان.

چون امارات متحده عربی که در آن این شرکت است که مبتنی بر واردات بسیاری از آن تولید گوشت مرغ و کالاهای اساسی مجید آل Futtaim سیاست از انباشت سه ماه’ عرضه کالاهای اساسی ثابت کرد وقتی عصبی خریداران با عجله به انبار کردن و حتی ذخیره کردن کالا در اولین روز از رشد محدودیت در حرکت در میان همه گیر.

پس از آن آمد یک موج در مواد غذایی آنلاین سفارشات — کارفور دیده است 300% افزایش در امارات متحده عربی یک 700% افزایش در مصر و 1000% افزایش در عربستان سعودی است.

“امنیت غذایی و استراتژیک سهام بسیار مهم است برای ما” Bejjani گفت:, و اضافه کرد که این شرکت در حال حاضر به دنبال افزایش بیشتر ذخایر خود دوره.

Bejjani گفت: این شرکت در حال صحبت کردن به دولت ها در کشورهایی که این عمل در مورد امنیت غذایی به خصوص به دلیل برخی از تاخیر در زنجیره تامین با توجه به مستندات و اجتماعی فاصله اقدامات در اروپا و از آنجا که کشور در حال حاضر نگه داشتن سهام بیشتر در داخل کشور.

“این تاثیر داشتند اما شما چیزی دیده نمی شد که من می گویند و مخرب. برخی از کشورها تصمیم به توقف صادرات برخی از اقلام ضروری آنها نیاز به,” او گفت:. “ما شده اند قادر به پیدا کردن جایگزین منابع.”

Bajjani گفت: معلوم نیست که آیا مردم خواهد آمد از این همه گیر با همان الگوهای هزینه های مانند قبل است و این که آیا کسب و کار سفر هرگز به طور کامل دوباره بجای اول برگشتن. آنچه را روشن, او گفت:, این است که خرید آنلاین و تجربیات مشتریان در فروشگاه ها در حال رفتن به توجه بیش از همیشه به مردم چگونه ارزیابی مجدد آنها صرف زمان و پول خود را.

“مردم در حال رفتن به تجدید نظر خود را به الگوی مصرف,” او گفت:. “امروز نگاه ما به جهان در حال حرکت و عامل در چه نیازهای اساسی مردم است که برای زنده ماندن در این زمان بحران.”

کارفور است این شرکت با نام تجاری محبوب ترین اما Majid Al Futtaim گوهر تاج است و بازار دبی, امارات متحده عربی که در آن شلوغ ترین تقاطع شعبه واقع شده است و همراه با آن فک انداختن داخل سالن پیست اسکی.

زمستان سرزمین عجایب نگه داشته است انجماد سرد yearlong با مردم در داخل با پوشیدن لباس اسکی مناسب و جرعه جرعه شکلات داغ در میان پنگوئن ها در یک سر خاراندن مقابل سوزان کویر گرما خارج است. این شرکت که در عمل بیش از دو دوجین مراکز تکرار شده است سرپوشیده اسکی تجربه در یکی از آن مراکز در قاهره.

اما سخت مستندات در سراسر خاورمیانه را توقیف مراکز از جمله دامنه های اسکی در خط با دستور دولت است. تنها hypermarkets در داخل باز باقی می ماند و Bejjani گفت: این شرکت ضبط پرداخت اجاره از مستاجران مرکز خرید تا زمانی که آنها بازگشایی شده است.

سال گذشته یک شرکت حسابرسی نشان داد Majid Al Futtaim تولید $9.6 میلیارد دلار درآمد به دست آورده $1.25 میلیارد دلار در سود قبل از مالیات و هزینه های دیگر.

در علاوه بر این به فروشگاه های مواد غذایی و مراکز این شرکت همچنین دارای VOX سینما یک سرگرمی و بازی های زنجیره ای به نام سحر و جادو سیاره 13 هتل و حق رای دادن حقوق در خاورمیانه به Abercrombie & Fitch, AllSaints, lululemon athletica, Crate & Barrel لگو فروشگاه و دختر آمریکایی.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

به عنوان کسانی که اسلحه از شرکت آمار, آن کارفور فروشگاه ها شلوغ تر از همیشه است. به نگه دارید تا با تقاضا شرکت reassigned حدود 1000 نفر از کارکنان خود را از سینما و سرگرمی و رسانه در پنج کشور به آن مواد غذایی کسب و کار.

“بخش بزرگی از زمان ما و تلاش ما امروز این است که سرمایه گذاری در ساخت مطمئن شوید که ما درک می کنیم ما در جریان آنچه اتفاق می افتد و ما را در درک که چگونه همه چیز در حال رفتن به تکامل” Bejjani گفت. “آیا شما مطمئن شوید که ما همچنان به برنده شدن در یک پست COVID-19 جهان که در آن سلامت و ایمنی است برای رفتن به یک دلیل بزرگ برای re-انطباق تجربه مشتری.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im