بدون نام هیچ Insignias: دموکرات تماس به صورت ناشناس پلیس از تظاهرات برای پایان دادن به

زمانی که روس زبان سربازان نشان داد تا در اوکراین شش سال پیش آنها لقب “مردان سبز کوچک”: نیروهای مسلح که سبز خستگی خسته نه نشان و نه شناسایی.

مشابه نوع از ناشناس مسلح پرسنل چادری در insignia-رایگان لباس به نظر می رسد پلیس تظاهرات خیابانی در واشنگتن دی سی در روزهای اخیر و قانونگذاران دموکرات خواستار پاسخ در مورد فقط که این ناشناس مجریان هستند.

بزرگنمایی این تصویر

تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید روز پنج شنبه در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. اولیویه Douliery/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اولیویه Douliery/خبرگزاری گتی ایماژ

“برخی از افسران حاضر به ارائه شناسایی و مستقر شده بدون شناسایی insignias مدالها و نام صفحات” مجلس دیدبان نوشت: پنجشنبه در نامه ای به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. “عمل ماموران عملیاتی با تمام گمنامی تضعیف پاسخگویی مشتعل دولت بی اعتمادی و سوء ظن و مقابله با اصل عدالت رويهای و مشروعیت در طول این مخاطره آمیز لحظه ای در تاریخ ملت ما.”

Pelosi درخواست شده است که تهمت او را با ارائه “یک لیست کامل از سازمان های درگیر و توضیحات از نقش ها و مسئولیت ها از نیروهای نظامی و اجرای قانون فدرال منابع عملیاتی در شهر است.”

در سنای آمریکا رهبر اقلیت چاک شومر و کانکتیکات دموکرات کریستوفر مورفی پنج شنبه اعلام کرد آنها cosponsoring لایحه “نیاز به ناشناس مأموران اجرای قانون و اعضای نیروهای مسلح به وضوح شناسایی خود و سازمان خود را و یا خدمات در حالی که آنها در کنترل جمعیت و یا دستگیری افراد درگیر در نافرمانی مدنی یا تظاهرات در ایالات متحده است. “

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است در تلاش برای ارعاب مسالمت آمیز معترضان با داشتن ناشناس و غیر قابل توصیف فدرال اجرای قانون افسران و اعضای نیروهای مسلح پرسه زدن در خیابان های DC” مورفی نوشت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “ایالات متحده به طور معمول در محکوم کردن این تاکتیک در صورت استفاده توسط دیکتاتورها از کشورهای دیگر و استفاده از آن در اینجا به طور مستقیم ما را تهدید می دموکراسی است.”

شمال ویرجینیا خانه دموکرات دان بیر, که همچنین تهیه پیش نویس لایحه ای برای پایان دادن به ناشناس اجرای قانون می بیند قوانین محلی بودن باطل توسط دولت فدرال در پاسخ به ناآرامی در پایتخت کشور است.

“DC پلیس توسط قانون ملزم به پوشیدن مدالها که باید قابل مشاهده ‘حتی اگر پوشیدن riot gear,’ ” Beyer توییتی. “اما به دلیل تهمت به نام در آژانس های فدرال برای سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز مردم در این کشور یک بار دیگر در حال درمان به عنوان کلاس دوم شهروندان است.”

منطقه کلمبیا کد به طور خاص خواستار “افزایش شناسایی” در این شهر از افسران پلیس اختصاص داده شده به تظاهرات, به خصوص برای کسانی مناسب ضد شورش.

در طی یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران در روز پنج شنبه اداره فدرال زندانها مدیر مایکل کروجل گفته شد توسط یک خبرنگار که برخی از BOP عوامل که فرستاده شده بود به خیابان تظاهرات در واشنگتن دستور داده شده بود نه به شناسایی خود را به عنوان کار برای دولت فدرال است.

“من آگاه هستم از هر گونه خاص اداره زندانها پرسنل گفته بودن نه به شناسایی خود” کروجل پاسخ داد. “آنچه به من نسبت که به احتمالا این واقعیت است که ما به طور معمول در محدوده ما نهاد و ما نیازی به شناسایی خودمان است.”

“من احتمالا باید به انجام یک کار بهتر از مارک آنها را در سراسر کشور به عنوان سازمان” او افزود: با اشاره به عملیات ویژه تیم های واکنش اعزام به پایتخت که لباس فاقد هر گونه شناسایی. “نکته این است که به خوبی گرفته شده است.”

اما دادستان کل لایحه بر صحبت در همان رویداد در دفاع از شکست در بخشی از برخی از ماموران فدرال او اعزام به تظاهرات خود را شناسایی.

“در سیستم فدرال ما نمی پوشند مدالها با نام ما — منظورم این عوامل نمی پوشند مدالها را با نام خود و چیزهای شبیه به آن که بسیاری از پولیس عوامل منظورم غیر پلیس فدرال, سازمان, انجام,” Barr به خبرنگاران گفت:. “من می توانم درک چرا برخی از این افراد به سادگی نمی خواهید به صحبت کردن با مردم در مورد آنها چه کسانی هستند, در صورتی که در واقع مورد بود.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>