‘ماسک’ خدمات حکومت خوب است برای کسب و کار کومو می گوید

نیویورک – صاحبان فروشگاه با-ماسک-هیچ-سرویس سیاست رو افزایش از فرماندار. شهر نیویورک صاحبان کسب و کار برنامه ریزی برای بازگشایی قبل از coronavirus محدودیت ها برداشته کردم یک هشدار از شهردار. بازیگران Rosie Perez و کریس راک در حال ترویج پوشش صورت و ویروس تست.

Coronavirus مربوط به تحولات در نیویورک:

___

ماسک خدمات

صاحبان فروشگاه که مشتریان نیاز به پوشیدن پوشش صورت در حال حاضر خواهد شد تا با حمایت یک فرمان اجرایی از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو.

وعده داده شده اجرایی به منظور اجازه کسب و کار به انکار ورود به افراد بدون پوشش چهره می آید به عنوان شیوع مربوط به محدودیت در مغازه ها شروع به شل هر چند هنوز در شهر نیویورک است.

“ما در حال دادن فروشگاه صاحبان حق را بگو اگر شما با پوشیدن یک ماسک شما نمی توانید در آمده است.'” کومو گفت: در جلسه توجیهی روزانه. “که صاحب فروشگاه حق دارد برای محافظت از خود. که صاحب فروشگاه حق دارد برای محافظت از کاربران دیگر که در فروشگاه است.”

بسیاری از فروشگاه ها در حال حاضر نیاز کاربران به ماسک می پوشند. اما تد Potrikus خرده فروشی شورا از ایالت نیویورک گفت: “منظور “می دهد خرده فروشان مفید مجوز می گویند” این است که سیاست ما, شما نمی توانید در آمده است.”‘

“خرده فروشان را در بیشتر قسمت ساخته شده صورت ماسک های مورد نیاز برای ورود” Potrikus نوشت: در یک ایمیل “همانطور که ما دیده ایم در Instagram و Facebook و توییتر وجود دارد مردم خارج وجود دارد که به اعتقاد آنها می توانید رفتن به یک فروشگاه صرف نظر از این که فروشگاه سیاست در ماسک.”

کومو گفت: نظم جدید را کاهش می دهد درگیری بین مغازه داران و مشتریان که حاضر به پوشش چهره خود را.

پوشش صورت در حال حاضر مورد نیاز در نیویورک هنگامی که مردم را در ملاء عام و در نزدیکی دیگران است.

Cuomo, بود, با, بازیگران, Rosie Perez و کریس راک که ستاره ها در تبلیغات اصرار نیویورکی به سایش پوشش صورت و به آزمایش این ویروس در حال حاضر که تست است و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس در سخت-آمار مناطق مانند بروکلین سایت از روز پنج شنبه در این جلسه.

پرز گفت: نظم جدید را کاهش دهد و همچنین اضطراب از رفتن به فروشگاه.

“این رفتن برای کاهش امیدوارم دعوا که در حال شکستن در فروشگاه ها وقتی کسی می بیند کسی بدون ماسک,” او گفت:.

سنگ اعتراف کرد که او نمی مقابله با مردم او را می بیند در خیابان که با پوشیدن ماسک. به جای “من آنها را خوب طرف چشم است.”

___

اعداد

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

نیویورک ثبت 74 جدید COVID-19 مرگ و میر برای دومین روز در یک ردیف. شده اند وجود دارد بیش از 23,700 مرگ و میر در ایالت پس از شروع شیوع.

بستری نرخ همچنان به سقوط با میانگین 163 پذیرش در روز است. بیش از 3000 نفر در روز شد, در بیمارستان بستری, در اوج این بیماری همه گیر.

___

کسب و کار بازگشایی

شهر نیویورک کسب و کار است که سعی در بازگشایی قبل از coronavirus محدودیت ها برداشته خواهد شد و در صورت جریمه با شروع در $1,000, شهردار, بیل د Blasio گفت: پنج شنبه.

“هیچ کسب و کار هستند و قرار نیست به قوانین خود را و پرش تفنگ” د Blasio گفت: در جلسه توجیهی روزانه بر روی این ویروس است.

شهر نیویورک تنها صلاحیت در دولت است که نه ملاقات رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو دستورالعمل برای فاز اول نیویورک چهار بخش بازگشایی روند از جمله داشتن به اندازه کافی تماس ردیاب برای نظارت بر افراد در معرض ویروس. د Blasio گفت که او انتظار دارد این شهرستان وارد فاز 1 از جمله ساخت و ساز و تولید و خرده فروشی با منظقه وانت در طول دو هفته اول ماه ژوئن.

برخی از تجار از جمله صاحب یک جزیره استاتن سالن برنزه یا باید گفت که آنها برنامه ریزی شده در بازگشایی این هفته است. د Blasio گفت: کسب و کار است که بازگشایی قبل از آنها به قرار زیر خواهد بود گفته شود, و اگر آنها را نادیده گرفت دستور به بسته خود را درب جریمه صادر خواهد شد.

“من به نمایندگی رایگان” de Blasio گفت. “من نه به مردم تصمیم گیری است که آنها به قوانین و آنها می توانند چیزی است که هر کس دیگری نمی تواند انجام دهد.”

___

مایکل هیل گزارش از آلبانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>