هیچ تضمینی وجود ندارد شما تست شده برای COVID-19 حتی اگر دکتر شما درخواست آن را

CDC آزمایشگاهی کیت تست برای سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2 (SARS-CoV-2). CDC پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

CDC

در مواجهه با پیام های مخلوط و سردرگمی در مورد کسی که می تواند و یا باید آزمایش coronavirus مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ارسال شده به روز رسانی راهنمایی برای پزشکان یکشنبه در مورد زمانی که برای تست یک بیمار است.

جواب کوتاه این است که اگر دکتر شما احساس یک آزمون مناسب است, او یا او می تواند درخواست تست. اما یک درخواست تضمین نمی کند که شما یک.

اشتباه گرفته ؟ شما به تنهایی نیست.

هنوز هم وجود دارد یک شکاف بزرگ بین آنچه دولت فدرال امیدوار کننده است و آنچه که دولت و آزمایشگاه های محلی می تواند ارائه.

در حال حاضر CDC گفتن است پزشکان در آن راهنمایی های جدید است که آنها باید از خود پزشکی قضاوت و پس از آن “کار خود را با ادارات بهداشت محلی برای هماهنگی از طریق تست بهداشت عمومی آزمایشگاه.” اما کسانی که آزمایشگاه دارای ظرفیت محدود برای تست بنابراین برخی تبدیل شده است پایین پزشکان درخواست.

Coronavirus تست ساده نیست مانند آنهایی که برای آنفولانزا استرپی و یا بارداری. کیت تشخیص رمان coronavirus پیکربندی بیشتر برای یک آزمایشگاه تحقیقاتی از یک بیمارستان و قطعا نمی تواند در یک مطب است. طول می کشد تا چهار تا شش ساعت برای انجام آزمایش بر روی نمونه های بیمار. و در حالی که در اصل آزمون را می توان در دسته های حدود 100 که یک چالش برای کوچکتر labs.

پیمانکار است که تولید این کیت های آزمایش برای سلامت عمومی آزمایشگاه نیز تولید انبوه آنها برای بیمارستان, آزمایشگاه, اما این معلوم نیست که از شنبه تا چه حد بیمارستان labs را به دست آورد کیت نشان داد که آنها قادر به گرفتن نتایج قابل اعتماد و شروع به تست.

وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر روز دوشنبه گفت که بیش از 1 میلیون تست شده اند و “در حال حاضر است.” که در آن خیلی روشن نیست. انجمن بیمارستان های آمریکا نمی تواند ارائه هر گونه اطلاعات در مورد استفاده از این تست در میان اعضای آن است.

“اعضای ما مشتاقانه در انتظار آنها می گوید:” جان امرسون-شیا معاون رئیس جمهور در امور خارجی برای کالیفرنیا انجمن بیمارستان.

Kaiser Permanente یکی از عمده ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی همراه به شدت تحت تاثیر West Coast می گوید آن است که در حال حاضر ارسال تست از آن بیماران به بهداشت عمومی آزمایشگاه. Kaiser Permanente در حال توسعه خود را تست, اما ممکن است چندین هفته طول بکشد سخنگوی می گوید NPR. Geisinger برنامه درمانی یکی دیگر از بزرگ HMO در نیوجرسی و پنسیلوانیا دریافت کرده است کیت های آزمایش ،

دو بزرگ تجاری labs, تلاش برای تشخیص و LabCorp اعلام کرده اند که آنها بشود به اجرای آزمون. اما اگر شما در بیمارستان یا در مخاطره آمیز سلامت, دکتر شما ممکن است بخواهید صبر کنید چند روز برای دریافت پاسخ از این آزمایشگاه است. (پزشکان و بیمارستان ها را جمع آوری نمونه ها از بيماران — آزمایشگاه شرکت ها نمی خواهند مردم به طور بالقوه آلوده با کروناویروس نمایش در اتاق انتظار).

دولت بهداشت و درمان بخش می توانید در اجرای آزمون که CDC ارسال شده است ، مقامات بهداشت فدرال گفت: آنها ارسال می شود به اندازه کافی کیت برای اجرای 75,000 نمونه — در میان خطراند است که در ده ها میلیون نفر اگر نه بزرگتر. و از آنجا که پزشکان ممکن است ارسال بیش از یک نمونه در هر بیمار 75,000 آزمون را پوشش مردم به مراتب کمتر. این نمونه سواب از بینی و دهان و یا در برخی از بیماران به طور جدی بیمار ممکن است مایع از ریه ها.

شرکت های تجاری در حال حاضر به توسعه آزمون های که سریع تر و کمتر دست و پا گیر را اجرا کنند.

“اساسا هر شرکت است که یک آزمون مولکولی است و گفت که آنها در حال کار بر روی یک coronavirus تست می گوید:” دکتر مارک میلر افسر ارشد پزشکی از BioMerieux جهانی تست شرکت که مقر آن در فرانسه است.

خود شرکت با وزارت دفاع ایالات متحده کمک مالی به منظور توسعه یک تست است که ارائه نتایج سریع. این شرکت به فروش می رساند, خودکار یک ابزار به نام BioFire سیستم است که می تواند نشستن در مقابله با در یک بیمارستان و آزمایشگاه و تولید نتایج آزمون در یک ساعت و یا کمتر میلر می گوید. البته این تست تنها می توان در آزمایشگاه است که خود این قطعه گران قیمت تجهیزات و بسیاری از بیمارستان ها نیست. میلر آماده نیست و به قول یک تاریخ تحویل سریع آزمون است.

یکی دیگر از تست شرکت Qiagen نیز در تلاش برای پیگیری سریع یک سریع آزمون است. این شرکت که مقر آن در آلمان و در حال حاضر به فروش می رساند یک آزمون است که می تواند تجزیه و تحلیل بینی یا گلو گرد و خاک و به دنبال 20 مختلف ویروس ها و میکروب ها است که می تواند باعث علائم آنفلوانزا. مدیر عامل شرکت تیری برنارد می گوید NPR که مدت کوتاهی پس از coronavirus به نظر می رسد این شرکت شروع به کار برای اضافه کردن جدید کروناویروس به این پنل از آزمون های تنفسی.

این 20 تست در حال اجرا بر روی یک “ساده اداری است که می رود به یک بسیار ساده است خواننده است که به اندازه لپ تاپ خود را” برنارد می گوید: “بنابراین آن را بسیار plug-and-play راه حل است.” در حال حاضر برنارد می گوید تنها در حدود 200 پزشکی coast to coast labs را خریداری کرده اند این خوانندگان است. اما او می گوید علاقه در حال رشد است به سرعت در حال.

به منظور اعتبار آزمون Qiagen ارسال برخی از این کیت به چین برای اجرای آنها بر روی افراد شناخته شده به بیمار با رمان coronavirus. با این داده ها در حال حاضر در دست برنارد می گوید: این شرکت با ارائه یک نرم افزار به سازمان غذا و داروی آمریکا برای استفاده از آزمون های تجاری. او امیدوار است به یک thumbs-up گاهی اوقات این ماه است. آزمون در مورد هزینه $100 در هر اجرا ،

تمام این آزمایشات تشخیصی در نظر گرفته “ضروری” تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه که بدان معنی است که آنها تحت پوشش بیمه های خصوصی مدیکر و مدیکید — بدون هیچ هزینه به مصرف کنندگان است. (بیمه مردم صورتحساب می توانید برای تست در هر رای به دکتر یا بیمارستان را انتخاب می کند).

آزمون شناسایی مواد ژنتیکی از ویروس خود را در مایعات از بینی یا ریه ها. این اطلاعات اجازه می دهد تا پزشکان برای شناسایی افرادی که در حال حاضر آلوده و به طور بالقوه گسترش ویروس. کسانی که آزمون — نسخه های که به طور گسترده ای در دسترس در جای دیگر در این جهان نیست شناسایی افرادی که قرارداد این ویروس و پس از بهبود.

دانشمندان در چین و سنگاپور شده اند با استفاده از یک نوع متفاوت از آزمون — که تشخیص آنتی بادی در خون است. CDC نسخه از این آزمون است که هنوز هم در حال توسعه. “ما یک آزمون با نمونه از بیماران می گوید:” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز مرکز ملی ایمن سازی در CDC. در گفتگو با NPR در روز جمعه گفت: “به عنوان به زودی به عنوان ما مطمئن شوید که در مورد آن ما خواهد شد و استفاده از آن به طور گسترده تر.”

شما می توانید تماس با NPR علم خبرنگار ریچارد هریس در [email protected].

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im