هیچ coronavirus اضطراری در کالیفرنیا اما دولت را گسترش خواهد, تست Newsom می گوید

کالیفرنیا در حال کار با مقامات فدرال برای گسترش این تست ممکن است coronavirus بیماران, رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom پنج شنبه اعلام کرد.

“ما در حال حاضر در همکاری با CDC در یکی از مهم پروتکل است که درایوهای اصلی ما تمرکز در حال حاضر, و, که, تست” Newsom گفت: خواستار گسترش تست “اولویت ما نه فقط در ایالت کالیفرنیا اما من تصور در سراسر ایالات متحده است.”

چنین توسعه شامل هر دو گسترش معیار است که یک فرد باید به آزمایش می شود برای COVID-19 و همچنین بیشتر coronavirus کیت تست ارسال به کالیفرنیا, او گفت:. دولت 200 کیت برای تشخیص و نظارت مقاصد اما مقامات فدرال می گویند بیشتر وارد خواهد شد در روزهای آینده, او گفت:.

در اولین کنفرانس خبری به آدرس coronavirus مسئله فرماندار به دنبال آرام کردن نگرانی و اطمینان کالیفرنیا که دولت آماده خواهد شد اگر این ویروس گسترش می یابد. با وجود دو جامعه با داشتن محلی اعلام شرایط اضطراری بیش از شیوع Newsom وجود دارد گفت: در حال حاضر هیچ برنامه ای برای اعلام یک ایالت اضطراری است.

تبلیغات

“ما در جلسه این لحظه” Newsom گفت. “ما شده اند در تماس مداوم با سازمان های فدرال. ما سابقه و تخصص در این فضا است. ما نه زیاده اما نه ما underreacting به فهم اضطراب است که بسیاری از مردم آن را به عنوان مربوط به این رمان virus.”

اعلام می آید پس از یک Solano County زن این کشور coronavirus مورد در یک بیمار که نه به تازگی از سفر خارج از کشور و نه در تماس با کسی که بالا بردن احتمال این که ویروس در حال حاضر در حال گسترش در جامعه است. زن آزمایش شد برای چند روز تا زمانی که او در بیمارستان بستری شد چرا که او مناسب نیست و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از معیارهای که شامل هر دو علائم و نشانه های ویروس و یا یک تاریخ اخیر از سفر به چین و یا تماس نزدیک با یکی دیگر از coronavirus بیمار است.

در مجموع 33 نفر تشخیص داده شده است با کروناویروس در کالیفرنیا و پنج را از سمت چپ دولت Newsom گفت. از تایید موارد 24 بودند یا تخلیه از الماس شاهزاده کشتی کروز یا بازگشت در پروازهای بازگشت از ووهان چین — کانون شیوع کروناویروس.

Newsom گفت: بیش از 8,400 مردم در حال نظارت در 49 محلی حوزه های قضایی است.

تبلیغات

دولت “انجام آن پروتکل و نظارت بر آن را به عنوان مربوط به سنتی پروازهای تجاری است که در آمد از نقاط از نگرانی های بالقوه و نقاط تماس به خصوص در آسیا,” او گفت:.

COVID-19 آلوده بیش از 80 ، 000 نفر در حدود سه ده کشور پس از کشف آن در اواخر ماه دسامبر. بیش از 2,700 اند و بسیاری از آنها در سرزمین اصلی چین است.

وجود دارد در حال حاضر 60 موارد تایید شده در ایالات متحده و مقامات همچنان به استرس است که خطر ابتلا به عموم مردم باقی مانده است کم است. هنوز آنها به مردم هشدار داده بود آماده برای دیدن اطلاعات بیشتر در ایالات متحده موارد است.

“در نهایت ما انتظار داریم ما را ببینید coronavirus گسترش در این کشور” CDC مدیر نانسی r. schultze ، روز سه شنبه گفت. “این بسیار یک سوال از اگر اما یک سوال از زمانی که.”

هشدار در حال حاضر موجب ترس دور بازدید کنندگان به کالیفرنیا. در روز پنج شنبه مایکروسافت و Epic Games اعلام کرد که خروج از ماه آینده از توسعه دهندگان بازی کنفرانس در سان فرانسیسکو.

Facebook همچنین اعلام کرد آن را لغو کرده است این فرد در بخشی از آن سالانه F8 توسعه دهنده نرم افزار, کنفرانس, که برنامه ریزی شده بود را به جای 5-6 مارس در سن جته.

UC Davis مقامات گفت: Solano County coronavirus بیمار وارد شده و در آن مرکز پزشکی از بیمارستان دیگری Feb. 19 اما آزمایش شد تا روز یکشنبه. بیمارستان گفت که اقدامات احتیاطی قرار داده شده است در محل به دلیل مراقبت های بهداشتی کارگران نگرانی در مورد وضعیت بیمار اما که آن را خواسته است “تعداد کمی” از کارکنان به ماندن در خانه و نظارت بر درجه حرارت خود را.

بود “در جامعه” برای چند روز قبل از دسترسی به مراقبت های, California Health and Human Services Agency, منشی, دکتر مارک Ghaly گفت: پنج شنبه.

تبلیغات

محققان در حال کار برای پیدا کردن و تماس با هر یک از افرادی که ممکن است در تماس با زن است. CDC ارسال کرده است 10 کارکنان برای کمک به ردیابی او تماس Newsom گفت.

Solano County نیز به تراویس پایگاه نیروی هوایی که در آن چند صد نفر قرنطینه پس از بازگشت در پروازهای بازگشت از ووهان و الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن است. چند مثبت coronavirus موارد گزارش شده در میان آن گروه. اما دکتر سونیا Angell مدیر کالیفرنیا وزارت بهداشت گفت: هیچ شواهدی از ارتباط بین زن و بازگشت مسافران است.

Newsom گفت: دولت انتظار می رود که این ویروس را انتقال درون جامعه است.

“چه اتفاقی افتاد در Solano County جای تعجب نیست کسی” Newsom گفت. “من فکر می کنم تنها چیزی که تعجب مردمی بود این اتفاق نمی افتد هر چه زودتر.”

برخی از دولت های محلی اعلام کرده اند متحده اضطراری میان coronavirus نگرانی از جمله شهرستان سانتا کلارا در فوریه. 10, San Diego County هفته گذشته در سان فرانسیسکو در روز سه شنبه و اورنج کانتی در روز چهارشنبه.

چنین اعلامیه ایجاد ساز و کاری برای مقامات به درخواست برای کمک های متقابل از دولت فدرال و همکاران در صورتی که منابع هستند خسته اورنج کانتی سلامت افسر Nichole سریع گفت.

لس آنجلس مقامات همچنین در حال بحث در مورد این که آیا برای اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی.

هیچ تعریف معیارهای مانند یک تعداد معینی از coronavirus موارد برای چه شایستگی اضطراری, اعلام, گفت:, L. A. شهرستان اضطراری گروه مدیریت مدیر کل Aram Sahakian در نشست با اعضای شورای شهرستان در روز چهارشنبه.

تبلیغات

“اگر هسته اصلی گروه در حال آماده شدن برای این حادثه احساس می کند و می بیند که نیاز به منابع اضافی و اضافی چند آژانس هماهنگی آنها می تواند ماشه در آن,” او گفت:. “این به آن معنا نیست آن را خارج از کنترل است. این به آن معنا نیست که ما در حال رفتن به وحشت.”

آخرین باری که L. A. شهرستان اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در سال 2017 طول هپاتیت A شیوع.

هپاتیت A شیوع مورد نیاز اقدامات فوق العاده به دلیل بیماری سخت بود برای مهار و مورد نیاز گسترده واکسیناسیون تلاش گفت: L. A. شهرستان در بخش بهداشت و درمان اپیدمیولوژی دکتر Prabhu Gounder در نشست با اعضای شورای شهرستان در روز چهارشنبه. کالیفرنیا مقامات اعلام وضعیت اضطراری در آن زمان به عنوان به خوبی.

“در آن زمان وجود دارد کمبود واکسن هپاتیت A. ما هرگز قادر به دریافت اضافی این واکسن برای پاسخ بدون دولت اعلام” Gounder گفت.

بار نویسنده کارکنان Soumya Karlamangla کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de