NFL لگد کردن آن برای اولین بار به طور کامل مجازی’ پیش نویس امشب

بزرگنمایی این تصویر

یک NFL لوگو نمایش داده می شود در افتتاحیه “NFL تجربه” در میدان تایمز نیویورک. پیش نویس NFL آغاز می شود روز پنج شنبه در 8 p. m. ET. ست Wenig/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ست Wenig/AP

پیش نویس NFL شروع می شود یکشنبه شب به اکثر طرفداران ورزش اولین نگاه اجمالی از عمل زندگی می کنند تقریبا در بیش از یک ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

هیچ glitzy امر در لاس وگاس به عنوان اصل برنامه ریزی شده است.

اما 2020 پیش نویس خواهد بود تاریخی — فقط بدون طرفداران در حضور تشویق یا booing مورد علاقه خود را تیم میدارد. هیچ تازه ضرب NFL بازیکن برگزاری نیوجرسی از تیم است که فقط آنها را انتخاب. هیچ وظیفه دست دادن با کمیسر راجر Goodell روی صحنه است.

این پیش نویس خواهد بود “به طور کامل مجازی” به عنوان یک یادداشت از NFL مشخص شده در اوایل این ماه. و Goodell که به طور معمول emcees این رویداد از پشت تریبون انجام خواهد داد بنابراین در این سال از محدوده خود را “غار” را به عنوان او آن را به نام در ABC Good Morning America.

“ما آن را به مرتب کردن بر اساس یک مینی استودیو. وجود خواهد داشت سه نفر در اینجا با من” Goodell گفت. “این خیلی خوب کار می کرد شب گذشته; ما آزمایش شد برخی از فن آوری است. بنابراین فکر می کنم ما آماده برای رفتن.”

او بعد از توییتی یک ویدیو از او روایت یک تور از زیرزمین خانه خود را از جمله منطقه ای که در آن یک NFL کارمند را دریافت نام بازیکن انتخاب شده توسط هر تیم NFL و نوار جدول Goodell خواهد بود نشسته به اعلام انتخاب است.

“پیش نویس روز 2020 بسیار متفاوت از ما تا به حال تصور, اما آن را برای رفتن به سرگرم کننده,” او گفت:.

تدارکات

در حالی که پیش نویس ممکن است مجازی برای اطمینان از مناسب اجتماعی فاصله چگونه این پیش نویس به طور سنتی گشوده باقی خواهد ماند.

آن را بیش از سه روز با دور اول پنج شنبه در 8 p. m. ET. دور 2 و 3 در روز جمعه و روزهای سه شنبه دور.

هر تیم باید 10 دقیقه را به خود تراکم در دور اول. زمان اختصاص داده شده به ایجاد یک انتخاب قطره به هفت دقیقه در دور دو و پنج دقیقه برای دور 3-6 و سپس چهار دقیقه برای دور نهایی.

به موقف اجتماعی فاصله دستورالعمل اما برای اطمینان آن را قرار می دهد در برنامه نویسی که انجام خواهد شد زنده از شبکه سه — ABC, ESPN NFL Network — لیگ ارسال بارهای از تجهیزات به حدود 60 چشم انداز بالا برای اطمینان از واکنش ها دستگیر شده است.

“یکی از 58 چشم انداز انتخاب شده ظاهر خواهد شد بر روی صفحه نمایش برای تبادل چند کلمه با لیگ کمیسر. NFL اعزام اپل, دوربین, چراغ ها و میکروفن به هر بازیکن برای اطمینان از واکنش های خود را به پیش نویس پخش خواهد شد در تلویزیون” نیوزویک گزارش.

دویچه وله نیز گزارش لیگ رسمی میشل مک کنا گفت: NFL خواهد بود با استفاده از “150 تغذیه از راه دور در یک بار” به جای 10 فید آن را به طور معمول استفاده کنید.

تیم مجموعه یو پی اس

طول معمولی پیش نویس پرسنل تیم از جمله مربیان و مدیران عامل را با هم در یک “اتاق جنگ” پیگیری تمام پیش نویس انتخاب و شاید کار کردن معاملات برای معاملات.

در حال حاضر همه که باید انجام شود تقریبا به عنوان به خوبی.

San Francisco 49ers سر مربی Kyle Shanahan به طرفداران یک تور از خانه اش و گفت: تیم مقامات “به طور کامل pimped آن را” اضافی مانیتور و تبلت و تلفن های رومیزی.

او گفت: از طریق مجموعه خود را تا او می تواند در تماس با “احتمالا حدود 30 نفر است.”

Baltimore Ravens مدیر کل اریک DeCosta داد مشابه تور از دفتر خانه خود را که شامل حداقل هشت دستگاه مانند لپ تاپ و تلفن های همراه و قرص به صورت پیش نویس است.

در یک نقطه و در فیلم تور او منعکس شده در شرایط فوق العاده ای است که به ارمغان آورد و لیگ کشور و جهان به این نقطه است. او تشکر کرد اولین پاسخ خود را برای کمک به مبارزه با ویروس در حالی که لیگ را فراهم می کند یک فرار برای طرفداران.

“ما خوش شانس هستید. ما خیلی خوش شانس بود در این موقعیت است که ما در واقع می تواند به تمرکز بر روی چیزی مانند این را در طول این دوره” DeCosta گفت.

“امیدوارم” DeCosta گفت: “ما می توانیم ارائه شما با یک کمی از لذت بردن در طول این واقعا زمان دشوار است.”

شروع فصل نامشخص

پیش نویس NFL است تنها چیزی که مطمئن می شود.

لیگ دفاتر بسته شده اند پس مارس 13. NFL دستور داد تمام امکانات باشگاه توقیف در مارس 26 را از نگرانی در مورد گسترش ویروس.

که با این حال نمی تواند از حداقل سه فعال NFL پرسنل New Orleans Saints سر مربی شان Payton و دو بازیکنان فعلی لس آنجلس قوچ مرکز برایان آلن و linebacker فون میلر از Denver Broncos از انقباض COVID-19.

در طول مصاحبه خود در ABC در پنجشنبه Goodell کمیساریای نمی تواند به یک پاسخ مستقیم وقتی پرسیده شد که اگر فصل را در زمان شروع در پاییز.

تمام کار ما برای ادامه به برنامه ریزی برای فصل و آماده برای فصل. پیش نویس یک مثال عالی از این که” Goodell گفت.

“یکی از چیزهایی که من آموخته ام در مورد آنچه که ما در حال رفتن را از طریق به عنوان یک کشور است که شما نمی توانید بگویید یک هفته از هم اکنون بسیار کمتر از سه ماه از هم اکنون. بنابراین کار ما این است که آماده شود.”

فصل برنامه ریزی شده است برای شروع در سپتامبر. 10.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>