Newsom شکایت توسط ساکنان کالیفرنیا خواستار پایان دادن به اقامت در خانه قوانین

دو ساکرامنتو ساکنان شهرستان در روز دوشنبه واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال به چالش کشیدن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را جارو اقامت در خانه سفارش است که با اعتبار کمک کند گسترش coronavirus.

این طرح دعوی در دادگاه واصل شده از طرف ران Givens از ساکرامنتو Gun Club و کریستین “کریس” Bish یک عامل املاک و مستغلات و یک جمهوری خواه نامزد کنگره در حال اجرا در برابر Rep. دوریس ماتسوی (D-Sacramento), مدعی است که گشت بزرگراه کالیفرنیا unconstitutionally را تکذیب کرد, خود را به درخواست برای مجوز برای برگزاری اعتراض در خارج از دولت کاپیتول.

مسلمات می خواهد در اعتراض به دولت را شکست و به روند چک های پس زمینه برای مردم به خرید سلاح گرم و Bish امید در اعتراض به اقامت در خانه سفارش با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

“در زمانی که کالیفرنیا هستند حق سوال مدت و میزان اقامت در خانه, سفارشات, است که به طور یکنواخت اجرا و که منجر به دیگر قانون اساسی چالش های رژیم صهیونیستی است. Newsom است در واکنش به شهروند تظاهرات نه با پرداختن به نگرانی گسترده اما به سادگی با خاموش کردن اعتراض در کنگره در مجموع هیچ یک از امکانات رفاهی مناسب برای این تابع اساسی در یک جامعه آزاد” گفت: Harmeet K. Dhillon یکی از وکلای رسیدگی به این پرونده است.

تبلیغات

این Newsom دولت قبلا اعلام کرد که شش کلید اهداف را قبل از دیدار با فرماندار اقامت در خانه دستور تغییر داده است, از جمله توانایی برای نظارت و پیگیری موارد بالقوه جلوگیری از عفونت در معرض خطر مردم را افزایش دهد و با افزایش ظرفیت در بیمارستان و توسعه درمان و اطمینان از فاصله فیزیکی در مدارس کسب و کار و مهد کودک.

برخی از جوامع خواست Newsom به اصرار قوانین در حالی که دیگران گفته اند که آنها در هیچ عجله هستند

روز دوشنبه یک گروه دو حزبی از قانونگذاران, شهرداران و دیگر مقامات منتخب از شش شهرستان در شمال کالیفرنیا داخلی خواست فرماندار اجازه می دهد تا منطقه را به سهولت محدودیت و شروع روند بازگشایی اقتصاد خود را. آنها گفتند که در آن منطقه گسترش coronavirus فروکش کرده بودو تنها با یک فرد مبتلا به این ویروس در بیمارستان بستری و در بخش مراقبت ويژه از دوشنبه.

“اعتقاد ما این است که محلی بهداشت عمومی داده, در علاوه بر این به منطقه ما توانایی برای ادامه نظارت بر موارد باید اجازه می دهد ما در استان ها به زودی آغاز خواهد شد مبتنی بر علم و متفکر بازگشایی اقتصاد ما مطابق با دستورالعمل کشوری که اجازه می دهد ساکنان ما به عقب بر گردیم به کار” نامه ای به Newsom اعلام کرد.

تبلیغات

هفته گذشته San Luis Obispo County, مقامات گفت که آنها تا به حال خم coronavirus و منحنی آغاز شد به سادگی فاز دوم است که اجازه می دهد برخی از کسب و کار به بازگشایی شده است.

با توجه به کالیفرنیا مراقبت های بهداشتی پایه/ایپسوس نظرسنجی 75 درصد از ساکنان می خواهید برای ادامه به عنوان طولانی به عنوان آن نیاز است. تنها 11 درصد می خواستم برای جلوگیری از اقامت در خانه سفارش در حالی که 13 درصد تا به حال هیچ نظر. در میان کم درآمد ساکنان حمایت شد و حتی قوی تر: 78% حمایت از اقامت در خانه سفارش و تنها 3 درصد مخالف آن است.

نود و پنج درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که پشتیبانی L. A. مقامات منتخب’ تصمیم به پیاده سازی یک مادر اقامت در خانه سفارش برای همه اما ضروری پرسنل با توجه به Loyola Marymount University نظرسنجی از لس آنجلس ساکنان.

tinyurlis.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>