Newsom مقاوم در برابر فشار به سهولت کالیفرنیا coronavirus اقامت در خانه سفارش

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه اذعان کرد که فشار از کالیفرنیا و دولت های محلی در حال ساخت برای تغییر این ایالت اقامت در خانه سفارش انجام شده به بنیادی برای گسترش coronavirus اما او گفت: محدودیت در محل باقی می ماند تا زمانی که تهدیدی برای بهداشت عمومی متهم و کافی تست و تدابیر دیگر در حال اجرا است.

یک گروه دو حزبی از مقامات منتخب از سان لوئیس Obispo شهرستان در روز دوشنبه پرسید Newsom به اعطای آنها به “قدرت برای پیاده سازی مرحله به مرحله بازگشایی محلی ما اقتصاد” یک درخواست است که می آید تنها چند روز پس از Ventura County مقامات اصلاح اقامت در خانه سفارش به اجازه برخی از کسب و کار به بازگشایی و برخی اجتماعات را به محل.

مقامات در سان لوئیس Obispo County استدلال کرد که خود را COVID-19 عفونت رای به کاهش گذاشته است چرا که ساکنان شده اند سخت کوش در پیوستن به اقامت در خانه سفارشات و حفظ اجتماعی فاصله شیوه اما با کسب و کار تعطیل و بسیاری از مردم از کار این شهرستان چهره های خطر ناک چشم انداز مالی.

به عنوان یک نتیجه از مقامات درخواست تایید به یک “شروع یک علم مبتنی بر ملاحظه مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد ما.”

تبلیغات

“ما خواسته ساکنان ما به این اقدامات از جان گذشته به دلیل خطرات منحصر به فرد مطرح به جامعه گسترده تر توسط این ویروس به طوری که ما می تواند صاف و منحنی ما اجازه می دهد تا بهداشت و درمان ظرفیت برای گرفتن” آنها گفت: در نامه ای به فرماندار. “در حال حاضر ما نیاز به حرکت به مرحله بعدی است که بهبود اقتصادی.”

Newsom گفت که در حالی که مناطق سراسر کشور متاثر شده اند متفاوت با همه گیر “ویروس می داند که هیچ صلاحیت می داند هیچ مرزهای” و به راحتی می تواند گسترش به کشورهای همسایه اگر محدودیت ها کاسته قبل از موعد مقرر. این مهم به رفاه جمعی از همه کالیفرنیا به ایالت سلامت مبتنی بر استراتژی به بازگشت به برخی از حس ظاهر او گفت:.

“هیچ یک از این محلی بهداشت دستورات بیشتر می توانید بروید یا به جای رفتن دورتر عقب مانده از دولت هدایت” Newsom گفت: در طول روزانه خود را COVID-19 جلسه در روز دوشنبه.

Newsom گفت که او انتظار دارد که بسیاری از درخواست های مشابه را به یکی از San Luis Obispo County است. او وعده داد که دولت او خواهد شد بحث در مورد هر یک با مقامات محلی “را به مطمئن شوید که آن را به سلامت بر اساس تصمیم گیری. نه هر نوع تصمیم گیری است. سلامت اول, علم و اطلاعات. هر چیز دیگری به پیروی از آن است.”

تبلیغات

در همین حال ده ها تن از فعالان دوشنبه در خارج از کنگره خواستار آن است که دولت محدودیت و اجازه می دهد مردم را به بازگشت به کار یکی از شماره تظاهرات که نابود و لگدمال شده است در سراسر کشور در روز های اخیر. تظاهرکنندگان همچنین فرود در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا و سن دیگو شهرستان.

Newsom گفت: او را درک سرخوردگی و نگرانی بیان می شود توسط معترضان. اما او هشدار داد که بخش هایی از جهان که آرام coronavirus محدودیت در موعد مقرر از جمله سنگاپور شده اند به سرعت ضربه با موج دوم ویروس.

“اگر ما در نهایت به بازگشت از نظر اقتصادی بدترین اشتباه ما می تواند ساخت یک بی مهابا تصمیم گیری بر اساس سیاست و سرخوردگی قرار می دهد که زندگی مردم را در معرض خطر و در نهایت مجموعه به علت رشد اقتصادی و بهبود اقتصادی” Newsom گفت.

این Newsom دولت هفته گذشته اعلام کرد که شش شاخص های کلیدی برای تغییر فرماندار اقامت-صفحه اصلی دستور, از جمله توانایی برای نظارت و پیگیری موارد بالقوه جلوگیری از عفونت در معرض خطر مردم را افزایش دهد و با افزایش ظرفیت در بیمارستان و توسعه درمان و اطمینان از فاصله فیزیکی در مدارس کسب و کار و امکانات مراقبت از کودک.

تبلیغات

Newsom گفت: او را به ارائه به روز رسانی در چهارشنبه به عنوان به که در آن دولت می ایستد در هر یک از این زمینه های کلیدی از جمله پیشرفت کالیفرنیا در حال ساخت در گسترده تست.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im