کالیفرنیا نبرد به سرعت گسترش رمان coronavirus اتحاد پیوست شده توسط برخی از دولت برجسته ترین شرکت های فن آوری Gov. گاوین Newsom گفت: روز شنبه در حالی که خود مقامات بهداشت به دنبال پرداخت جدید با توجه به آنچه که او به نام “هدفمند” تست از دولت و شهروندان است.

در یک بعد از ظهر به روز رسانی Newsom گفت: سطح شیب دار تا آزمایش باید شامل اندازه گیری اثربخشی ایالتی و محلی تلاش برای دریافت یک دسته در جامعه به دست آورد و عفونت.

“ما نیاز به فکر می کنم متفاوت و گفتگو در این کشور در سراسر تست” Newsom گفت: در یک جلسه به صورت زنده در رسانه های اجتماعی. “و این است که هوشمند, تست هدفمند تست. و واقعا ترسیم آنچه که هدف از آزمایش.”

تبلیغات

کالیفرنیا مانند کشورهای دیگر ضربه سخت COVID-19 گیر دیده می شود کمبود کامل تست کیت. این چالش ها باید مانع توانایی مقامات بهداشت عمومی برای دریافت یک ارزیابی دقیق از این ویروس گسترش یافته است. Newsom, که گفت که او تا به حال تشویق گفتگو با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اضافی فدرال کمک کند گفت: coronavirus تست نیاز به انجام بیش از فقط سند شماره از بیمار ساکنان دولت.

“تیم من است و دیگر ارائه من فقط تعدادی از افرادی که آزمایش مثبت است. آنها به همان اندازه با وزن و تعداد زیادی از مردم که آزمایش منفی” Newsom گفت. “خط پایین برای ما این است که ما می خواهم به دانستن آنچه که به گسترش است. ما می خواهند بدانند که اگر ما در حال خم منحنی. ما می خواهیم به می دانم که اگر ما stay-at-home سفارشات موثر هستند.”

فرماندار با اشاره به تلاش های در لس آنجلس و اورنج و سانتا کلارا برای استفاده از تست به عنوان یک شکل از آنچه که او به نام “انجمن نظارت” برای درک بهتر محلی شرایط بهداشتی.

“این فقط گسترده تست تصادفی که انجام داده بودند با مردم بودند که در غیر این صورت جوان و سالم و فکر می کردند که کاملا سالم” Newsom گفت.

تبلیغات

نتایج او گفت: اجازه مقامات بهداشت برای بهبود استفاده از آنها در حال حاضر کمیاب منابع پزشکی.

Newsom, ساخته شده است که در اواخر بعد از ظهر یا شب تغييرات کالیفرنیا نیمه اتفاق به طور منظم در روزهای اخیر نیز ستایش ارائه می دهد کمک از تکنولوژی رهبران صنعت و سایر مدیران کسب و کار در سراسر کشور. او گفت: تیم کوک مدیر اجرایی اپل متعهد شده است یک میلیون ماسک های پزشکی برای اهدا به طور خاص به کالیفرنیا coronavirus تلاش. و او گفت: تولید کنندگان در لس آنجلس’ پوشاک منطقه و در شمال کالیفرنیا رسیده بود به دوختن ماسک اضافی در صورت نیاز.

یک نیاز کلیدی در کالیفرنیا و در سراسر کشور است که فن های لازم برای برخی از جدی ترین COVID-19 بيمار و فرماندار ذکر شده تلاش های جدید توسط کارآفرینان دو به کمک در زمینه تولید تجهیزات پزشکی. Newsom گفت که ایلان ماسک مدیر عامل شرکت تسلا, Inc. و فضا X وعده داده است به استفاده از زنجیره تامین است که حمایت خود را از شرکت های برای کمک در مونتاژ دستگاه تهویه مصنوعی. فرماندار همچنین گفت که K. R. Sridhar مدیر عامل شرکت بلوم انرژی, توافق برای کمک به سرعت نوسازی برخی از 200 مسن هواکش که دولت در دست است. اصلی تولید کننده Newsom گفت: تا به حال برآورد انجام می دهند به طوری که حدود یک ماه است.

“K. R. فرستاده من یک عکس امروز من ساخت این تا 24 خاص هواکش که او انجام می شود فقط در چند ساعت” فرماندار گفت. “شما در حال حاضر در حال دیدن این آشکار قطعا در ایالت کالیفرنیا و من به تصور کنید که این تکرار در دیگر نقاط کشور است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im