Newsom امیدوار است به واسطه یک پیمان صلح در کالیفرنیا جنگ آب. برخی از نگرانی او را از غار به ناروا

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom ممکن است خلبانی یک قایق نجات است که نجات از غرق شدن کالیفرنیا دلتا. و یا او ممکن است در آب بیش از سر خود را در یک محکوم میشن.

فرماندار عصبانی می شود با منتقدان که می گویند او در حال توهم. اما تاریخچه طرف با شک.

“من عاشق خواندن همه که هی او ساده و بی تکلف. او را گمراه,'” Newsom به تازگی گفت: انجمن حمایت شده توسط حزبی سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا صدای خود را افزایش با یک لمس از طعنه.

“این بدان معنی است که ما در حال انجام کاری کمی متفاوت است.”

تبلیغات

هیچ کالیفرنیا آب سوراخ شده و جان بیش از ساکرامنتو-San Joaquin دلتای رود. آن را سمت راست وجود دارد با اونز دره و سهم دولت از رودخانه کلرادو.

دلتا تامین آب برای 27 میلیون نفر و irrigates 3 میلیون هکتار است. کالیفرنیا در اقتصاد بستگی دارد در بخش های بزرگ در سلامت آن است.

اما دلتا را در محیط زیست کاهش پیدا کرد در درجه اول به دلیل آب از رودخانه ها شده منحرف برای کشاورزی قبل از آن می رسد West Coast بزرگترین خور. و آب است که باعث آن شده است وجود دارد overpumped از طریق ماهی-chomping وحشیگری به southbound قنات.

این را ویران کرده است بومی ماهی — ماهی قزل آلا, steelhead قال — و باعث دادگاه به گاهی سفت spigots در آب پمپ برای San Joaquin Valley مزارع جنوب کالیفرنیا و شهرستانها.

تبلیغات

برای موفقیت در رفع دلتا Newsom باید از طریق ابد متخاصم منافع: San Joaquin Valley کشاورزی و آب شهری منطقه کالیفرنیای جنوبی در یک طرف و دلتا کشاورزان ساحلی ماهیگیری صنعت و محیط زیست در.

ساخت زمان اختلاف و حتی بیشتر شدید رئیس جمهور و فرماندار در حال حاضر در یک مرافعه بر سر آب برای اولین بار در تاریخ مدرن است. Newsom رو کشیده در اکراه.

“من نمی باید گفت: ‘شما نیاز به رابطه جنسی خشن در برابر تهمت مدیریت,'” Newsom گفت: در PPIC فروم. “من استراحت بدهد. من می دانم که.”

Newsom دلتا طرح نجات اساسا شامل همه گرفتن همراه, افت و آواز “Kumbaya.” اما که به طور معمول کار نکرده در گذشته است.

جنگ آب در حال طبیعت دوم در غرب است. کالیفرنیا بوده است و جنگ بر سر آب پس از استقلال.

در سال 2009 رژیم صهیونیستی است. آرنولد شوارتزنگر, عضلانی یک ballyhooed لایحه از طریق قوه مقننه است که به عنوان یک خبر wonderwork. قرار بود آن را برای بازگرداندن دلتا و ایجاد ثبات در تحویل آب. تا کنون آن حلقه-شکست مواجه.

آن را به رهبری رژیم صهیونیستی است. جری براون پیشنهاد ساخت دو هیولا تونل به سیفون تازه ساکرامنتو آب رودخانه از شمال دلتا به طور مستقیم به southbound قنوات و کاهش استفاده از ماهی قتل پمپ. اما دلتا جوامع و محیط زیست با صدای بلند اعتراض به از دست دادن آب تازه است. و این پروژه را 17 دلار-میلیارد هزینه بیش از حد برای بسیاری از آب ولسوالی به هر حال.

بنابراین Newsom کوچک پشت این پیشنهاد به یک تونل که هنوز در حال برنامه ریزی شده است. هیچ چیز در مورد آن خاص است.

تبلیغات

Newsom “به نظر می رسد به تعقیب این نهنگ سفید داوطلبانه موافقت نامه می گوید:” داگ Obegi دادستان ارشد برای شورای دفاع منابع طبیعی.

“آن احساس می کند مانند دولت در تلاش است برای انطباق بیشتر به ناروا [حفاظت از محیط زیست] rollbacks به جای وادار کردن طرف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای تنظیم به کالیفرنیا ارزش است.”

این Newsom دولت را انکار می کند و آن را متمایل به سمت تهمت نمایش.

Newsom کشیده است متخاصم منافع — عمدتا San Joaquin Valley گلاب پاش صبرنكلرس شهری آب منطقه ای و محیط زیست — به تلاش برای رسیدن به توافق های داوطلبانه در جریان رودخانه دلتا پمپاژ و زیستگاه بهبود.

Newsom است بنابراین متعهد به مذاکرات که در ماه سپتامبر او را وتو کرد دولت سنا رهبر Toni اتکینز’ anti-مغلوب ساختن پیشی جستن حفاظت از محیط زیست لایحه SB 1. تحت اندازه گیری, اگر تهمت ضعیف فدرال محیط زیست حمایت آنها می خواهم به طور خودکار به تصویب رسید کالیفرنیا. اما آب منطقه تهدید به راه رفتن از مذاکرات با Newsom اگر او امضا شد. بنابراین او نبود.

“من در تلاش برای قرار دادن با هم یک طرح صلح در دلتا” می گوید: وید Crowfoot, Newsom را از منابع طبیعی ،

“من نمی خواهم به یک Pollyanna اما شروع به تغییر در بسیاری از این آب به کاربران. آنها فقط خسته از جنگ است.”

اما چرا کشاورزی منافع سازش با Newsom حداقل تا زمانی که آنها یاد بگیرند که آیا تهمت می توانید برنده انتخاب مجدد در ماه نوامبر ؟ خود وزیر کشور است و یکی از خود را: سابق Westlands آب منطقه لابی دیوید برنارد.

تبلیغات

زیرا Crowfoot می گوید دولت هنوز هم می تواند مجموعه ای حفاظت از محیط زیست قوانین و مقررات حاکم بر هر دو فدرال دره مرکزی و دولت, پروژه های آب.

اما محیط زیست که از ترس Newsom خواهد غار به تهمت و دره تولید کنندگان و ارائه یک معامله خیلی خوب برای آنها را به رد.

در ماه نوامبر گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد قصد دارد به عقب گونه های در خطر انقراض حمایت و صادرات بیشتر در دلتا آب به دره مرکزی پروژه مشتریان. دولت را تهدید به شکایت نکردی — با وجود صدای بلند فشار از محیط زیست — تا هفته گذشته. که زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن پرواز به کالیفرنیا و flamboyantly امضا کردند که به منظور اجرای این طرح است.

Newsom شکایت کرد اما ابراز امیدواری کرد که دولت فدرال و احزاب متخاصم می تواند سازش. پس از آن او می خواهم رها کردن کت و شلوار.

“شما می خواهید برای دریافت به دعاوی دارد ؟ شما می خواهید به پیچ این فرد پیچ که فرد صرف هفت سال برای گرفتن هیچ چیز انجام می شود؟” Newsom اظهار داشت testily در Jan. 29 PPIC فروم. “من اشتباه فرد در این کار است. که خیلی آسان است….

“جهان در حال تغییر است. ما باید برای تغییر آن…. قرار دادن پیر باینری کنار گرفتن ما بالا اسب. به رسمیت شناختن است که ما به یکدیگر نیاز دارند.”

اگر Newsom می توانید این کشش آن را واقعا می تواند یک دستاورد قابل توجه است. اما می تواند گلاب پاش صبرنكلرس و محیط زیست مناسب در همان قایق نجات? آنها هرگز.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>