Newsom به ‘اطلاعات بسیار کمی در $1 میلیارد coronavirus ماسک خرید قانونگذاران می گویند

کالیفرنیا قانونگذاران خواستار جزئیات شنبه در مورد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom توافق به صرف تقریبا 1 میلیارد دلار در ماسک محافظ مورد نیاز برای مبارزه با دولت coronavirus شیوع گفته شده است وجود دارد کمی بیش از حد شفافیت در هزینه های آن دسته از مالیات دهندگان دلار است.

“ما در حال گرفتن اطلاعات بسیار کمی” گفت: مجلس فیل تینگ (D-سان فرانسیسکو) رئیس مجمع کمیته بودجه. “ما باید اعتماد و ایمان فرماندار, اما ما همچنین باید یک کار انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که هر دلار او صرف می تواند ایستادن به موشکافی.”

Newsom اعلام کرد که توافق برای خرید 200 میلیون ماسک در مصاحبه با MSNBC میزبان Rachel Maddow در روز سه شنبه. برخی از 150 میلیون نفر از ماسک او گفت: خواهد بود N95-نوع ماسک که دیده می شود به عنوان بحرانی برای حفاظت از بهداشت و درمان کارگران و پاسخ اضطراری. او گفت که دولت نیز خرید 50 میلیون سنتی فولاد ماسک و حمل و نقل از هر دو نوع ماسک خواهد به زودی آغاز خواهد شد.

“ما انتظار داریم around any longer او گفت:” در طول مصاحبه.

تبلیغات

اما شده است وجود دارد کمی وضوح تا کنون در مورد جزئیات توافق های انجام شده توسط فرماندار دولت یا در شرایط و یا مقدار کل است که صرف خواهد شد.

“من فکر می کنم آن را به سمت راست حرکت می کند ؟ بله” سناتور. هالی میچل (D-لس آنجلس), رئیس مجلس سنا بودجه کمیته گفت: از خرید. “اما من هنوز هم باید این مسئولیت را به دقت بررسی کنید.”

میچل و همکاران او در مفصل قانونی بودجه کمیته فرستاده به شدت دقت کنید نامه ای به Newsom بودجه مدیر در چهارشنبه درخواست “اطلاعات کامل” از آنچه فرماندار به توافق با فروشندگان خصوصی.

نمایندگان مجلس با دریافت یک درخواست کتبی برای سریع تصویب هزینه در حدود $990 میلیون ماسک با $495 میلیون به صرف این هفته — مدت کوتاهی قبل از Newsom ساخته شده خود را اعلام MSNBC در سه شنبه شب. تحت شرایط اضطراری و مصوبات ماه گذشته فرماندار کارکنان در حال حاضر تصویب به صرف پول با بیش از 72 ساعت’ توجه کنید. این خرید آنها گفت: مورد نیاز ساخته شود و حتی سریع تر.

تبلیغات

این Newsom دولت درخواست همچنین در سمت چپ برخی از سردرگمی در مورد کل مبلغ صرف شده را با استناد به “حدود 1.4 میلیارد دلار” برای تجهیزات حفاظت شخصی برای کسانی که درمان تایید شده یا مشکوک به COVID-19 موارد است. در چهارشنبه Newsom به نظر می رسید برای گفتن در طول یک آنلاین جلسه که خرید بخشی از $1.4 میلیارد دلار در هزینه های. اما در اواخر پنجشنبه مشاوران گفت: معادل 1.4 میلیارد دلار دیگر نشان دهنده هزینه برای مبارزه با ویروس.

که اولین پرداخت برای ماسک برخی $495 میلیون دلار ساخته خواهد شد جمعه و توافق اولیه است و برای دو ماه از لوازم سخنگوی وزارت کالیفرنیا از دارایی گفت. حداقل در برخی از ماسک های وعده داده شده توسط Newsom — چگونه بسیاری از نامشخص است — خواهد آمد از منابع موجود است که رفتن را از طریق عقیم سازی فرایند. علامت Ghilarducci مدیر دفتر فرماندار از اورژانس خدمات گفت: دولت می تواند با استفاده از فن آوری توسعه یافته توسط Battelle یادبود موسسه مستقر در اوهایو خصوصی غیر انتفاعی شرکت. بدون هیچ هزینه و ارقام ارائه شده برای این روند.

“ما قادر خواهید بود به repurpose آنها را دوباره در این زمینه” Ghilarducci گفت.

اما قانونی رهبران آن دیده نمی شود هر یک از جزئیات این قرارداد امضا شده توسط دولت. این بار خواسته چهار نسخه از این توافق نامه همان درخواست قانونگذاران در نامه خود در روز پنج شنبه. به ویژه قانونگذاران خواست اطلاعات مربوط به “کارآمدی” از تمیز کردن فن آوری. آنها همچنین در خواست اطلاعات در مورد کیفیت جدید ماسک در حال خریداری و با قیمت هر ماسک را دولت پرداخت خواهد شد.

در حالی که قانونی بودجه نویسندگان تصویب سریع خرید لوازم, تجربه مشخص شده یک لحظه نادر از اختلاف بین دموکرات قانونی رهبران و فرماندار دموکرات.

“وجود دارد یک کل فرایند” برای این درخواست میچل گفت. “در حال حاضر به انجام این کار بخواهید این قدر در 48 ساعت کمی از حد.”

رئیس جمهور مجلس سنا Pro Tem Toni اتکینز (D-سن دیگو) و مجمع سخنران آنتونی رندن (D-لکوود) پنج شنبه اعلام کرد که هر دو مجلس به زودی برگزاری جلسات عمومی برای بررسی به وزارت امور خارجه در پاسخ به این رمان coronavirus.

“ما قویا بر این باورند فرماندار و تیم او در حال کار مجدانه از طرف کالیفرنیا اما ما وعده داده شده به مردم کالیفرنیا ما را در ارائه این نظارت زمانی که ما تصویب اضطراری COVID-19 بودجه در ماه مارس” اتکینز و رندن گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

تبلیغات

Newsom صادر کرده است تقریبا دو ده دستور اجرایی مربوط به این دولت همه گیر پاسخ از اوایل مارس گرفتن سریع عمل یک طرفه به نیاز اکثر کالیفرنیا به ماندن در خانه, لغو دانشجویی تست پس از مدارس بسته و فشار اضافی دلار به بهداشت و درمان برنامه های. همانطور که از هفته گذشته او اختصاص داده شده حدود 362 میلیون از 1.1 میلیارد دلار در هزینه های مجاز توسط قوه مقننه در ماه گذشته.

تینگ که در خدمت به عنوان معاون رئیس مشترک قانونی بودجه کمیته گفت: نگرانی های مطرح شده باید سیگنال عدم حمایت فرماندار از تلاش برای کاهش نرخ رشد در COVID-19 عفونت. او گفت: پیام به جای آن این است که فرد صرف تصمیم گیری نیاز به بررسی در این زمینه گسترده تر از دولت در امور مالی.

“اگر آنها می خواهند به نگه داشتن درخواست ما برای درخواست برای پول, آنها در حال رفتن به گام تا خود را در شفافیت,” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de