رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو نقاشی شده است بسیاری از حدس و گمان در مورد شاید تبدیل شدن به یک به روز رسانی دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد هل دادن کنار مطلوب جو بایدن.

اما شده است وجود ندارد جوانه زدن در مورد کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom. چرا که ؟

هر دو فرمانداران در حال انجام یک دولتمرد مانند کار پیشرو در کشورهای خود را از طریق افزایش بیماری همه گیر کوروناویروس. پس چرا همه سیاسی ملی تمرکز فقط بر روی کومو?

به خوبی آن را حس می کند.

تبلیغات

Cuomo, 62, به نظر می رسد رئیس جمهور-آماده به دلیل طولانی و رزومه قابل توجه. او یک استعداد سخنران و باعث می شود که او را هیجان انگیز تر. او همچنین در نزدیکی مرکز ملی رسانه های خبری.

اما بیایید صادق باشیم: نه فرماندار خواهد هر گونه شانس تنه زدن کنار معاون رئیس جمهور سابق حتی اگر یکی از آنها را می خواستم. و نه ظاهرا می کند.

کومو برادر کوچکتر سی ان ان لنگر Chris Cuomo, خواسته را از برادر خود در تلویزیون جمعه که آیا او فکر می کرد در حال اجرا برای رئيس جمهور. “هیچ” اندرو کومو پاسخ داد.

او باز به فکر کردن در مورد آن ؟ “هیچ.” ممکن است او در برخی از نقطه ؟ “هیچ.” چگونه می تواند او را می دانم در حال حاضر آنچه که او ممکن است فکر می کنم بعد ؟ “من می دانم آنچه که من ممکن است در مورد فکر می کنم و آنچه که من نمی خواهد فکر می کنم.”

تبلیغات

هیچ ابهام وجود دارد.

همانطور که برای Newsom, 52, او می داند این است که وقت خود را به تلاش برای کاخ سفید است. او تنها شده است فرماندار برای 15 ماه. آن را ممکن است زمان خود را در سال 2024 اگر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است در ماه نوامبر مجددا انتخاب و هیچ وقت دموکراتیک.

اما هیچ نشسته فرماندار کالیفرنیا تا کنون با موفقیت اجرا برای رئيس جمهور. رونالد ریگان جری براون و پیت ویلسون تمام سعی. آن را بیش از حد خواستار به صرف ماه در آیووا و نیوهمشایر جذاب رای دهندگان در کافی شاپ در حالی که حاکم بر این کشور پرجمعیت ترین, متنوع ترین دولت چندین بار در مناطق دور.

Newsom زمان خواهد آمد در 2028 اگر وجود ندارد یک دموکرات به دنبال یک دوم.

بایدن نشده رسما مسجل در این سال نامزدی, اما او عملا غیر قابل عبور رهبری نمایندگان خود تنها باقی مانده حریف ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز.

“این اتفاق می افتد هر چهار سال زمانی که وجود دارد رقابت مقدماتی,” جانباز دموکراتیک مشاور لایحه کریک می گوید با یک تن از سرخوردگی. “کسی تصمیم می گیرد که فرض نامزد جالب نیست به اندازه کافی. مردم شروع به گمانه زنی. “چه می شود اگر؟’ اگر چه هیچ چیز!

“بایدن زد. بایدن برنده بسیاری از کشورها و نمایندگان. بایدن در حال رفتن به نامزد. آن است که ریاضی غیر ممکن است — و سیاسی بدتر — برای کسی که در حال حاضر و تبدیل شدن به نامزد. حدس می زنم که چگونه بسیاری از نمایندگان کومو ، صفر. شما می توانید تصور کنید کسی که تا حالا با هم رقابت برای یک رای گرفتن در این مسابقه در این نقطه است ؟ این مسخره است.”

کریک می افزاید: “این نتیجه افراطی منطقه زمان تعصب. Newsom را در کالیفرنیا و سواحل شرق [اخبار] غالب سیاسی گزارش در کشور است. و نیویورک است که در آن دسته از [خبرنگاران] زندگی می کنند به طوری که آنها در مورد صحبت مردم از سواحل شرق.”

تبلیغات

وجود حقیقت در آن است. اما نیز وجود دارد یک مشروع اساس “پیش نویس کومو” حدس و گمان است.

آن صورت دموکراتیک رای دهندگان واقعی نیست هیجان زده در مورد بایدن 77.

آنها به نگاه جدی — اگر گاهی اوقات به طور خلاصه در چند نامزد گزینه های در طول این نامزدی روند: کامالا هریس, الیزابت وارن, پیت Buttigieg حتی یک نگاه, مایکل بلومبرگ, به علاوه Sanders. و دموکرات بازگشت به بایدن اصلی جبهه-دونده زیرا آنها قضاوت او بهترین شرط بندی به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما برای هفته بایدن است محدود شده است به خانه خود فقط دوست دارم بیشتر از بقیه از ما در تلاش برای فرار از وحشی ویروس. با هیچ مقام رسمی نقش مهمی در مبارزه با این بیماری همه گیر — بر خلاف Cuomo, Newsom و مغلوب ساختن پیشی جستن — بایدن گیر کرده است روی نیمکت بیشتر از اکشن به جز گاه به گاه مصاحبه های تلویزیون.

کومو و Newsom شده اند برگزاری روزانه تلویزیونی ویروس جلسات. نیویورکر با استعداد است سخنران چه کسی راست به نقطه است.

“ضربه coronavirus, سکس از کون,” او گفت: گارد ملی افسران با توجه به نیویورک تایمز.

کومو است که در کانون انجام و سرگرم کننده است. این طبیعی است که به رویای او را به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن حریف انرژی دموکراتیک رای دهندگان و رسم آنها را به پای صندوق های رای.

تبلیغات

مدارک تحصیلی خود را ندارد سوال: سه اصطلاح فرماندار دولت دادستان کل ایالات متحده وزیر مسکن و توسعه شهری ایران در دوران ریاست جمهوری کلینتون ، و وجود دارد شجره نامه خانواده: پدرش ماریو کومو نیز سه اصطلاح فرماندار نیویورک.

Newsom شد شهردار سان فرانسیسکو اما او نیاز به قرار دادن در بیشتر سال به عنوان فرماندار قبل از درخواست آمریکایی ها برای انتخاب او رئیس جمهور است. او می داند که.

کومو که صدایی مانند یک رهبر و Newsom اقدام مانند یک نه که کومو نیست.

Newsom شد ملت اولین فرماندار برای محدود مردم به خانه های خود — خوشبختانه بدون تبدیل کالیفرنیا به کل دولت پلیس, درخواست پلیس برای دستگیری متخلفان.

“فشار اجتماعی … قدرتمند ترین ابزار اجرای ما” فرماندار می گوید.

در طراوت نشانه ای از یک بار غیر قابل تصور bipartisanship, Newsom و تهمت همکاری شده و شکل گرفته — اگر فقط به طور خلاصه — یک مینی تحسین متقابل جامعه است. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ستایش Newsom برای “انجام یک کار فوق العاده است.”

“این زمان به سر و کله زدن,” Newsom گفت: میزبان جیک Tapper از سی ان ان “سرب” در روز چهارشنبه. “برای من مهم نیست که بالا و پایین … یا کسی که می خواهد به اجرا برای رئيس جمهور و یا که نمی کند. وقتی که می آید به بار از بحران … من تمدید همیشه باز دست یک مشت بسته….

“من می خواهم به شما دروغ می گویند که [تهمت] نبوده است پاسخگو به نیازهای ما. او شده است.”

کسی که می خواهد به اجرا برای رئيس جمهور ؟ بایدن. نه Newsom نه کومو — در این سال نیست. شاید در آینده آنها می شود رقبا به صورت بیضی ،

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im