Newsom دولت تلاش دوباره برای یک رودخانه جریان مقابله

این Newsom دولت سهشنبه شناور یک پیشنهاد برای جلوگیری از یک نبرد قانونی طولانی بیش از دولت جدید استاندارد است که می تواند برخی از کالیفرنیا بزرگترین استفاده کنندگان از آب خود را قطع رودخانه انحرافات برای کمک به تلاش جمعیت ماهی.

مقامات دولتی ببینید حل و فصل به عنوان رکن اصلی دولت و سیاست های آب شده اند که این را در این چند ساله درگیری بیش از ساکرامنتو-San Joaquin دلتا یک منبع آب برای بسیاری از کالیفرنیا و خانه را به برخی از ترین آن تهدید ماهی بومی.

“این توافق نامه … خواهد شد به طور قابل توجهی افزایش مقدار مورد نیاز از جریان آب از طریق رودخانه ها و دلتا” رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: در کال مسائل op-ed منتشر شده سه شنبه بعد از ظهر. “آنها نیاز به یک تاریخی علاوه بر 60000 هکتار از زیستگاه مهم.”

وی افزود: “دولت من است پیشنهاد یک مسیر رو به جلو است که حرکت خواهد کرد, گذشته, پیر, آب باینری و مجموعه ما به صورت امن و مرفه آب در آینده است.”

تبلیغات

معلوم بود اگر آب کلید بازیکنان خواهد مسیر زیر را دنبال کنید.

طرح گسترش زودتر حل و فصل طرح است که صریحا محکوم کرد توسط محیط زیست و گروه های ماهیگیری. حداقل برخی از آنها باقی مانده unimpressed با آخرین نسخه. بسیاری از مزرعه بزرگ منطقه است که باید شکایت کرد برای جلوگیری دولت جدید جریان مورد نیاز خاموش شد.

جفری Kightlinger مدیر کل آب شهری منطقه کالیفرنیای جنوبی — بزرگترین شهری کاربر دلتا لوازم — نام آن را “یک گام امیدوار کننده,” اضافه کرد که “کار بیشتر در پیش روست.”

بلندی در زمینه مبارزه بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت rollbacks فدرال حمایت از گونه های در معرض خطر برای افتتاح دلتا ماهی. این Newsom دولت اعلام کرد در پاییز گذشته بود که به آن سو برای جلوگیری از حرکت صعودی است اما در عین حال به انجام این کار.

تبلیغات

“در حالی که ما متعهد به همکاری با دولت فدرال که در آن ما می توانیم … ما ادامه خواهد داد به استفاده از هر ابزار در اختیار ما — از جمله اقدام قانونی — برای اطمینان از دولت فدرال برآورده تعهد خود را” برای حفاظت از محیط زیست Newsom گفت.

این پیشنهاد جدید را فراهم می کند ماهی بیشتر جریان از اولین پیش نویس اما حجم است که هنوز هم کمتر از مورد نیاز تحت دولت جدید قوانین به تصویب رسید و در پایان قهوه ای دولت.

و دولت قوانین به نوبه خود نیاز به به طور قابل توجهی پایین تر جریان از دانشمندان گفت: لازم است به بخشی از بازگرداندن ماهی قزل آلا اجرا می شود که همه از بین رفت اما در بسیاری از رودخانه ها در مناطق مرکزی و شمال کالیفرنیا.

کسانی که قوانین تصویب شده توسط دولت منابع آب کنترل هیئت مدیره در اواخر سال 2018 شد به عنوان آغاز یک تاریخی اقدام به ایجاد شهرها و مزارع را آب کمتر از شدت شنود سیستم های رودخانه که تغذیه دلتا و همچنین دلتا خود را.

نه تنها خروج بیشتر آب در رودخانه ها و بهبود کیفیت آب و کمک به تلاش جمعیت ماهی های آن را نیز ارسال بیشتر جریان از طریق دلتا که بخشی از سواحل غرب بزرگترین خور.

هیئت دولت آن را شناخته شده است که آن را به حل و فصل با آب به کاربران برای جلوگیری از سالها از دادگاه در میدان جنگ در جنگهای. قهوه ای دولت شروع به حل و فصل مذاکرات ماه قبل از هیئت مدیره رای تهیه یک پیشنهاد که Newsom دولت در حال حاضر تجدید نظر شده است.

این تغییرات نه mollified منتقدان.

“از آنچه ما می توانیم بگویم این معامله ساخته شده است در ریگ روان به جای معتبر علوم گفت:” راشل Zwillinger, آب, مشاور سیاست از مدافعان حیات وحش, محیط زیست, گروه که در اوایل مذاکرات حل و فصل.

تبلیغات

“هنگامی که مذاکره یک معامله یک عنصر ضروری موفقیت هر سازش است که آن را مطابق با موجود حفاظت از محیط زیست, قوانین,” او گفت:. “این معامله را نمی خواهد و در نتیجه با شکست مواجه خواهد شد.”

Zwillinger شکایت کرده است که این پیشنهاد به نظر می رسد به اجازه دلتا pumpers تا حد زیادی قلاب برای بیشتر جریان پاکسازی راه را برای افزایش صادرات است که مغلوب ساختن پیشی جستن rollbacks اجازه می دهد.

دو گروه حفاظت از آمریکایی رودخانه ها و محیط زیست دفاع صندوق گفت: آنها با تشویق دولت پیشنهاد اما متوقف کوتاه به طور کامل حمایت آن است.

وزارت منابع آب مدیر Karla Nemeth گفت دلتا صادرات توسط دولت پروژه آب که تامین آب شهری منطقه خواهد بود یا کمتر به عنوان آنها در حال حاضر.

حل و فصل خواهد بیش از چندین سال افزایش جریان در دلتا شاخه های فرعی و خور توسط 800,000 به 900,000 فوت هکتار در مقایسه با زمان متوسط, شرایط, دولت, مقامات گفت.

که می توان از طریق انواع اقدامات است. برخی از انحرافات خواهد بود را کاهش دهد. هزینه های جدید در آب های کاربران و همچنین به عنوان پول دولت می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صندوق آب خرید برای محیط زیست است. پروژه های جدید مانند آب زیرزمینی شارژ را نیز تامین می شود به رایگان تا سطح منابع آب.

تمام گفته های مقابله تماس برای بیش از 5 میلیارد دلار هزینه در زیستگاه بهبود آب خرید و زمین ذیل بیش از 15 سال دوره. دولت مالیات دهندگان ارائه خواهد 42 درصد از آن آب کاربران 44 درصد و دولت فدرال 14%.

در حالی که جریان کمتر از آن لازم الاجرا توسط هیئت دولت معامله خواستار بازسازی زیستگاه مقامات اشاره کرد.

تبلیغات

“ما با اعتماد به نفس که این است که از نظر علمی کافی” منابع طبیعی, منشی, وید Crowfoot گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر