پایگاه خبری تحلیلی: Newsom تمرکز بر بی خانمانی قرار می دهد به ویژه در حرکت بعدی خود را. اما چه چیزی خواهیم بود ؟

قبل از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom جایگاه آن را به حال شده است از سه دهه پس از یک فرماندار گذشته گفت: کلمه “بی خانمان” در طول سالانه دولت از دولت آدرس.

Newsom گفت: آن هفت بار در سال 2019 سخنرانی — شش برابر بیشتر از آن رژیم صهیونیستی است. جورج Deukmejian را در سال 1990 تنها نمونه های دیگر موجود در دسترس سوابق گذشته مدیران ارشد.

در حالت دوم دولت در چهارشنبه Newsom رفت و همه در.

“ایالت کالیفرنیا دیگر می تواند در درمان بی خانمانی و مسکن ناامنی به عنوان شخص دیگری مشکل مدفون در زیر اولویت های دیگر که بسیار آسان تر را به نفع خود و یا بهتر-مناسب برای soundbites,” Newsom گفت: جلسه مشترک قوه مقننه است.

تبلیغات

“این مسئولیت ما است. و باید آن را در بالای دستور کار ما.”

برای بخشی بهتر در دقیقه 42 فرماندار soberly ارزیابی چگونه کالیفرنیا تصادفا chronicling وعده unfulfilled سیاسی و بی تفاوتی است که او گفت: به طول انجامید برای چند دهه.

آن قسمت مساوی درس تاریخ و سیاست تجزیه و تحلیل در زمان صدایی مانند یک جمعه خطبه.

“ما دور زمانی که آن را خواهر ما ما ما همسایه و دوست ما. و هنگامی که آن عزیزان کمک کند وجود دارد” Newsom گفت. “بسیاری از ما با تجربه بی خانمانی به عنوان یک اضطراب سخت و ناگهانی از گناه نیست یک تماس به عمل است.”

تبلیغات

لیبرال ها و محافظه کاران در قوه مقننه به طور یکسان به فرماندار علائم بالا برای singling کردن این مسئله و گفت: آنها آماده هستند به رول تا آستین خود را.

“ما احساس ریتم. ما احساس ضرورت. ما احساس نیاز هر روز” رئیس جمهور مجلس سنا Pro Tem Toni اتکینز (D-سن دیگو) گفت. “در حال حاضر ما نیاز به کشف کردن جزئیات و آنچه که ما در حال رفتن به انجام.”

“آن زمان را به تمام سطوح دولت هم به آدرس مبرم ترین مسئله رو ما دولت” مجمع حزب جمهوری خواه رهبر ماری Waldron (R-Escondido) گفت.

اما آن را در تصمیم گیری چه می آید بعدی — چه ترکیبی از دلار و دستورات مورد نیاز — که در آن اختلافات عمیق باقی می ماند. برخی اصرار دارند کالیفرنیا نیاز به یک ساز و کار قانونی به نیروی جوامع به ارائه سرپناه. دیگران می گویند مقامات دولتی نیاز به مقابله با علل بی خانمانی از جمله کمبود دراز مدت مقرون به صرفه مسکن و قوی بهداشت و خدمات انسانی.

در طول چهار شنبه سخنرانی فرماندار پیشنهاد کرد که هیچ ایده باید اخراج از دست.

“بهداشت و درمان و مسکن و دیگر نمی تواند طلاق,” او گفت:. سپس به او پیشنهاد این ایده: “پزشکان باید قادر به نوشتن نسخه برای مسکن همان راه آنها را برای انسولین و یا آنتی بیوتیک ها. چرا که نه؟”

اصرار که هیچ موضوع خارج از محدوده در میز مذاکره ممکن است منعکس کننده احساسات عمومی. در یک ایالت نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته توسط USC 64 درصد از افراد مورد مطالعه وجود دارد گفت: باید محدودیت های خوابیدن در چادر در اماکن عمومی. اما تنها 28% پشتیبانی اجرای دقیق زندگی در خیابان را بدون فراهم کردن سرپناه. شاید فقط به عنوان مشکل: بیش از یک سوم از پاسخ دهندگان می ترسید آنها بیش از حد می تواند تبدیل به بی خانمان.

سایر نظرسنجی ها نشان می دهد این موضوع است که تا کنون نگرانی از رای دهندگان کالیفرنیا — حتی پس از برخی از 1.1 میلیارد دلار در هزینه های دولت برای رسیدگی به این مشکل بیش از دو سال گذشته. اضافی $2 میلیارد دلار در اوراق قرضه صرف خواهد شد مسکن برای بی خانمان مردان و زنان با سلامت روانی نیاز دارد. و Newsom پیشنهاد یکی دیگر از $1.4 میلیارد و بسیاری از آن به عنوان پول نقد صرف خدمات محلی در اخیر طرح بودجه.

تبلیغات

انتقاد از دولت در پاسخ به بحران است وارد روزانه و ساعتی در برخی موارد از طریق رسانه های اجتماعی و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. تازه ترین داده های وارد شده توسط دولت فدرال و مقامات در ولایت اولین سال است که از کالیفرنیا به 27 درصد از این کشور را بی خانمان جمعیت.

شاید هیچ مقام انتخابی است که به عنوان آسیب پذیر به عواقب سیاسی از این بحران به عنوان Newsom.

در نصایح برای اقدام دولت خود را از دولت بیان شد تا حد زیادی عاری از هر گونه اشاره ای است که راه او را انتخاب کنید. آن را گاهی اوقات معلوم نیست اگر فرماندار خواستار شد برای دریافت-اقدامات سخت خواهد بود و یا به سادگی با تکیه بر کسانی که در حال حاضر در محل. برای مثال Newsom متنبه شهرستان در سطح مقامات برای احتکار unspent نقدی از یک سال 2004 رای گیری اندازه گیری طراحی شده برای افزایش خدمات بهداشت روان.

“پیام من این است. خود را صرف سلامت روان دلار در ماه ژوئن 30, و یا ما می خواهیم مطمئن شوید که آنها صرف شده برای شما,” او گفت:.

اما یک سال 2018 قانون حاکم بر این unspent دلار در حال حاضر نیاز شهرستان به یک طرح که از تاریخ. که در این صورت پاسخ به Newsom را اتمام حجت به سادگی ممکن است به عنوان آسان به پیروی از قانون در حال حاضر در کتاب.

و این که می گویند هیچ چیز از مشکلاتی که باقی می ماند در تجدید نظر دولت در سیاست های مسکن مقرون به صرفه. با یک نقطه عطفی در تلاش برای افزایش تراکم مسکن resoundingly رد خارجه سنا در ماه گذشته همه چشم ها Newsom به وزن در تعادل بین کنترل محلی و ایالتی اولویت است.

Newsom که در خدمت دو دوره به عنوان شهردار سان فرانسیسکو صدا توجه داشته باشید از نا امیدی در مورد این مسئله در طول چهار شنبه آدرس.

“نگاه من احترام کنترل محلی گفت:” قانونگذاران. “اما نه در هزینه ایجاد دو کالیفرنیا کلاس سیستم. نه در هزینه های خصوصی کالیفرنیا رویا. و این چیزی است که ما انجام می دهند.”

تبلیغات

به عنوان یک کاندیدای سیاسی Newsom رنگ پهن و خواستار اقدام تهاجمی. در حاکم خود را در اوایل رویکرد بوده است که افزایشی. فرمانداران نگه نوسان بیش از بسیاری از چیزها اما قانونگذاران و کلید گروه های ذینفع باید بخشی از هر راه حل است.

آیا یک سبک و یا دیگر خدمت فعلی محیط بهتر باقی مانده است دیده می شود. اما تیک تاک ساعت است.

ساعت پس از Newsom سخنرانی به پایان رسید, بحران باقی مانده دردناکی آشکار در خارج از کنگره. در خیابان های منتهی به gleaming 19th-century building, مردان و زنان نشسته اند. برخی از خواب دیگران التماس چند فریاد زد: هر کس و هیچ کس. آنها را تبدیل به یک زندگی و بیش از حد اغلب, مرگ, نماد کالیفرنیا بحران است که می تواند تعریف Newsom میراث.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>