تازه داماد افسران پلیس برش تاریخ شب کوتاه برای متوقف کردن دزد مسلح در رستوران

بزرگنمایی این تصویر

پلیسی تعقیب و گریز McKeown و افسر نیکول McKeown جلب اسلحه های خود را بسته و در یک مظنون سرقت در یک رستوران مرغ سرخ شده در Louisville, Ky., شنبه شب. لویی Metro Police Department پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

لویی Metro Police Department

از همه مرغ مفاصل در تمام شهرها در تمام دنیا او به آنان است. دو ازدواج افسر پلیس شد در مورد علاقه خود را مرغ سوخاری نقطه در Louisville, Ky., در طول تعطیلات آخر هفته هنگامی که یک مرد نقاب دار راه می رفت تا به مقابله نشان داد که اسلحه و پول خواست.

در یک رویارویی آماتور زن و شوهر به سرعت تصمیم به پایان دادن به روز خود را شب و دزد. آنها سپس او را تعقیب می کردند از رستوران.

پلیسی تعقیب و گریز McKeown و افسر نیکول McKeown کار برای اداره پلیس در Elizabethtown حدود 40 مایلی جنوب لویی. حدود 10 p. m. دوشنبه شب آنها نشسته بودند در یک غرفه در بالا بردن نیشکر انگشتان مرغ در اواسط بازار شهر زمانی که آنها متوجه یک مرد نقاب دار را وارد کنید. در ابتدا آنها فکر کردند که او ممکن است بیمار و یا نگرانی در مورد گرفتن آنفولانزا. اما پس از آن صندوقدار مطرح آغوش او.

“من او را دیدم دست رفتن مثل این و من مانند ‘است او از انجام آنچه که من فکر می کنم او انجام شده است؟’ “نیکول McKeown گفت: در یک کنفرانس خبری سه شنبه توصیف چگونه او و همسرش به تماشای صحنه بازی کردن. “و گفت:” آره.’ “

از آنجا که زن و شوهر در واکنش به سرعت طراحی سلاح های خود را و چرخش در مرکز میز به همگرا در می شود دزد.

“وجود دارد به معنای واقعی کلمه بود شکی نیست. ما فقط نگاه در هر یک از دیگر: “آیا این جریان چیست ؟ اجازه دهید به,’ ” گفت: تعقیب McKeown. او گفت پلیس غرایز گرفت و اضافه کرد: “ما فقط از آنچه که ما احساس می کردم که ما تا به حال به انجام است.”

به عنوان افسران فریاد زد: سفارشات برای مرد به رها کردن تفنگ خود را به او زد. مظنون بعد از شناسایی به عنوان جاستین کارتر 30 کاهش یافته است تفنگ در floormat او به عنوان فرار از فروشگاه. دو خارج از وظیفه ماموران به دنبال او پایین بلوک و برگزار شد او را با زور اسلحه در یک حیاط که در آن ملحق شدند و افسران از لویی مترو اداره پلیس.

این McKeowns ازدواج در حدود شش ماه. آنها جرأت کرده بود برای شنبه شب تاریخ در همان رستوران که در آن آنها تا به حال خورده شام در شب عروسی خود را Nicole McKeown گفت با خنده گفت.

او همچنین گفت که آنها در حال آمدن به عقب با توجه به اخبار تلویزیون محلی ایستگاه WDRB.

“اوه, کاملا,” او گفت:. “من دوست دارم بالا بردن عصا را.”

تعقیب McKeown خبرنگاران گفت: در Elizabethtown اداره پلیس که آنها رفته بود در روز شنبه در بخشی به دلیل کلیسا خود را به شدت توصیه می کند که زوج های ازدواج کرده اند یک شب تاریخ هر هفته.

“این یک بازی هیجان انگیز شش ماه” او گفت:.

در بیانیه اداره پلیس گفت: آن را “نمی تواند بیشتر افتخار” از دو افسر ستایش “شجاعانه و فداکارانه اقدامات آنها در زمان دخالت کنند.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im