نیوزیلند تیم های انگلیسی, پیدا کردن کوهنورد بدن در پارک ملی

ولینگتون, نیوزیلند – جستجوگران در بر داشت بدن از کوهنورد استفانی سیمپسون در روز جمعه تقریبا یک هفته پس از او رفت پیاده روی در نیوزیلند پارک ملی.

بدن او پیدا شد در Pyke Creek منطقه کوه مشتاق پارک ملی در نزدیکی جایی که او کوله پشتی و کفش داشت و قبل از آن پلیس Sgt. علامت کیرکوود گفت. او در بیانیه ای گفت این جستجو شده بسیار به چالش کشیدن به دلیل زمین ناهموار.

کیرکوود را نشان نمی دهد وجود دارد هر چیزی مشکوک درباره مرگ گفت که بود با اشاره به پزشکی قانونی.

سیمپسون, 32, رفت, پیاده روی در پارک آخر هفته گذشته و گزارش از دست رفته در روز دوشنبه.

خانواده او شده بود از جان گذشته برای هر گونه اطلاعات. برادر در قانون سام Hazelton قبلا گفته نیوزیلند هرالد که سیمپسون تجربه کوهنورد و بسیار مناسب با داشتن رقابت در ورزش های سه گانه و مسابقه در حال اجرا.

“او بسیار مصمم با اراده فرد” Hazelton گفت.

پلیس روز جمعه تا به حال تنگ جستجو به Pyke Creek منطقه شدند و با استفاده از سگ دو تیم و همچنین صخره و دره عمیق و باریک تیم های امداد و نجات.

کوه مشتاق پارک ملی در نیوزیلند جنوبی جزیره شناخته شده برای آن ناهموار دور آن کوه و قابل توجه آن رودخانه دره. آن را بسیار محبوب است با هر دو کوهنورد و کوه نوردان.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im