نیویورک ویروس تلفات تاپ 9-11 در حالی که ووهان به پایان می رسد مستند

نیویورک – به عنوان شهر نیویورک رو یکی از تاریک ترین آن روز با مرگ و میر از coronavirus صعودی گذشته 4,000 — بیش از تعداد کشته 9-11 — شهرستان چینی که در آن همه گیر جهانی آغاز شد برداشته نهایی آن محدودیت در حرکت جمعه به عنوان مرگ و میر وجود دارد کاهش یافت.

داستان دو شهر آمد و به عنوان coronavirus بحران ادامه داد: به فشار سیستم مراقبت های بهداشتی از اروپا به آمریکای شمالی roil بازارهای جهانی سهام و رشته مسافران بین المللی در پشت مرزهای بسته. در بریتانیا, نخست وزیر بوریس جانسون همچنان در بخش مراقبت های عمده جهان رهبر حوثی COVID-19.

با وجود سرسام آور مرگ و میر در آمریکا بزرگترین شهرستان, مقامات در نیویورک خوش بودند که شیوع این بیماری ممکن است در نهایت کاهش عنوان شده است دیده می شود در جهانی دیگر نقاط داغ مانند ایتالیا و اسپانیا و قبل از آن چین است. مقامات بهداشتی, اما, مردم هشدار داد که اجازه گارد خود را.

ویروس تلفات در شهر نیویورک است که در حال حاضر بیش از 1 ، 000 مرگ و میر بالاتر از مرگبارترین terro حمله در خاک ایالات متحده آمریکا که به کشته شدن 2,753 مردم در شهر و 2,977 به طور کلی.

پس از ضبط بیش از 500 تن در روز از اواخر هفته گذشته ایالت نیویورک ثبت 731 جدید کروناویروس مرگ و میر در روز سه شنبه بزرگترین آن یک روز پرش در عین حال برای یک ایالت تلفات از حدود 5,500 Gov. اندرو کومو گفت.

“پشت هر یک از این اعداد یک فرد است. وجود یک خانواده وجود دارد یک مادر و یک پدر وجود دارد یک خواهر و یک برادر. بنابراین بسیاری از درد دوباره امروز برای بسیاری از نیویورکی” کومو گفت.

در یک نشانه امیدوار فرماندار گفت: بستری شدن در بیمارستان و تعداد زیادی از مردم از دریافت تنفس لوله ها انداختن. و مرگ و میر خود را یک “عقب مانده شاخص” انعکاس افرادی که در بیمارستان بستری شده بود قبل از این هفته, او گفت:.

اما او هشدار داد که دستاوردهای وابسته به مردم ادامه تمرین های اجتماعی فاصله.

“هنوز هم به آن بستگی دارد به آنچه که ما انجام می دهیم و آنچه که ما انجام خواهد شد و بر تعداد کسانی که” او گفت:.

در ووهان — چین شهر از 11 میلیون بود که برای اولین بار در جهان به رفتن در مستند — ده ها هزار نفر از مردم در جریان خارج از شهر با هواپیما و قطار به تنهایی به عنوان سخت و محدودیت در حرکت بودند در نهایت برداشته. شهروندان دست تکان دادند پرچم و شهر صحنه نشان می دهد نور با آسمان خراش ها و پل ها با انتشار تصاویر متحرک سلامت و بهداشت کارگران کمک به بیماران.

محدودیت در شهرستان که در آن بسیاری از چین بیش از 82,000 ویروس موارد و بیش از 3300 مرگ و میر گزارش شده اند به تدریج کاسته در هفته های اخیر به تعداد موارد جدید به طور پیوسته کاهش یافته است. دولت گزارش شده و هیچ مورد جدید در روز شنبه هر چند وجود داشته است, سوال در مورد صحت چین حساب کند.

“من شده اند در خارج از بیش از 70 روز” گفت: عاطفی تانگ Zhengkun بود که به تماشای نمایش. ساکنان خود را در آپارتمان پیچیده بود قرارداد این ویروس به طوری که آنها نمی تواند بیرون رفتن حتی برای خرید مواد غذایی که در همسایگی کارگران تحویل داده است.

“بودن در داخل خانه برای مدت طولانی مرا سوار دیوانه,” او گفت:.

در لندن 55 ساله جانسون بود که در شرایط پایدار و آگاهانه در یک بیمارستان که در آن او بود دریافت اکسیژن بود اما نه در یک ونتیلاتور, مقامات گفت. وزیر امور خارجه Dominic Raab تعیین شد برای اداره کشور در این میان است.

“من اعتماد به نفس او را بکشد از طریق چرا که اگر یک چیز وجود دارد من می دانم که در مورد این نخست وزیر, او یک جنگنده” Raab گفت.

مرگ و میر در بریتانیا رسیده تقریبا 6,200 پس از یک روز افزایش تقریبا 800.

در فرانسه تعداد کشته صعود به بیش از 10,300 گفت: جروم Salomon ملی سلامت مدیر.

“ما در این بیماری همه گیر را صعودی مرحله,” او گفت:. “ما هنوز به اوج.”

در اروپایی دیگر نقاط داغ, مقامات دیدم نشانه هایی است که شیوع این بیماری تبدیل شد یک گوشه بر اساس slowdowns در مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان.

در اسپانیا, جدید مرگ و میر در سه شنبه افزایش یافت و به 743 و عفونت صعود توسط 5,400 پس از پنج روز کاهش می یابد اما این افزایش معتقد بودند به منعکس کننده یک آخر هفته جمع شدن. مقامات گفتند آنها اعتماد به نفس در روند رو به پایین.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

در ایتالیا سخت ترین-آمار کشور با بیش از 17 ، 000 مرگ و میر مقامات دادگاه تجدید نظر به مردم جلوتر از آخر هفته عید پاک به پایین گارد خود و رعایت یک مستند در حال حاضر در پنجمین هفته حتی به عنوان موارد جدید کاهش یافته و به یک سطح دیده نمی شود از اوایل هفته از وقوع.

در دیوار سهام خیابان سهشنبه قوی رالی رو با نشانه هایی که شیوع این بیماری ممکن است درست کردن تبخیر پس از قیمت نفت خام به طور ناگهانی سقوط کرد. سهام به پایان رسید بعد کمی پایین تر است. بازارهای آسیایی به دنبال عمدتا پایین چهارشنبه.

در سراسر ایالات متحده مرگ و میر در صدر 12,900 با حدود 400,000 تایید عفونت. برخی از مرگبارترین نقاط داغ شد, دیترویت, New Orleans, و منطقه متروپولیتن نیویورک که شامل بخش هایی از جزیره نیوجرسی و کانکتیکات است.

در ویسکانسین پس از یک نبرد قانونی رسیده است که دیوان عالی کشور رای دهندگان خواسته شد به چشم پوشی از یک مادر اقامت در خانه منظور شرکت در انتخابات ریاست جمهوری اولیه.

در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به توقف ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی گفت: گروه بین المللی بود “از دست رفته تماس” در این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: گروه بین المللی بود “به نام آن اشتباه” در مورد این ویروس و این سازمان بود “بسیار چین-محور” در رویکرد خود را نشان می دهد که که رفته بود همراه با پکن تلاش ماه پیش برای به حداقل رساندن شدت شیوع.

این ویروس در ادامه به تاثیر جهانی سفر و کشتی های کروز در خاص است. بیش از نیمی از 217 نفر در یک کشتی اروگوئه ساحل آزمایش مثبت برای coronavirus. استرالیا اپراتور از گرگ مورتیمر کشتی گفت: همه این موارد بدون علامت و در آن مشغول به کار بود به پیاده خدمه و مسافران بسیاری از استرالیا و اروپا و آمریکا و ترتیب بازگشت به خانه خود را.

در سراسر جهان حدود 1.4 میلیون نفر تایید شده اند آلوده و بیش از 82,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این اعداد واقعی هستند تقریبا قطعا بسیار بالاتر به دلیل محدود تست قوانین مختلف برای شمارش مرده و عمدی underreporting توسط برخی از دولت ها است.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفيف علائم مانند تب و سرفه. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث پنومونی. حدود 300000 نفر بهبود یافته اند در سراسر جهان توسط دانشگاه جانز هاپکینز’ تعداد.

___

بلیک گزارش از بانکوک. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de