ایالت نیویورک شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از اعتماد مسافر محدودیت

بزرگنمایی این تصویر

جهانی ورود اعتماد مسافرتی شبکه کیوسک در فرودگاه دالس در ویرجینیا. وزارت امنیت داخلی می گوید که دیگر نمی خواهد اجازه می دهد نیویورک ساکنان برای ثبت نام در اعتماد مسافران برنامه های. Paul J. Richards /خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Paul J. Richards /خبرگزاری گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای جلوگیری از نیویورکی ها از ثبت نام در اعتماد مسافر برنامه های در حال رفتن به دادگاه.

روز جمعه رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی اعلام کرد قصد خود را به پرونده های حقوقی علیه وزارت امنیت داخلی. DHS گفت: در این هفته که آن را دیگر نمی خواهد اجازه می دهد ایالت نیویورک ساکنان به ثبت نام برای محبوب برنامه های در نظر گرفته شده برای سرعت بخشیدن به مسافرت های بین المللی به دلیل یک قانون دولت است که بلوک مقامات اداره مهاجرت از دسترسی به وسایل نقلیه موتوری ،

“شما نمی توانید انجام دهید که. این یک سوء استفاده از قدرت. آن است که اخاذی” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که طرح دعوی در دادگاه.

نیویورک را “نور سبز” قانون اجازه می دهد تا مهاجران در این کشور به طور غیر قانونی به درخواست برای مجوز رانندگی. بیش از یک دوجین کشورهای دیگر انجام همان. اما نیویورک قانون فراتر می رود: آن منع دولت راهنمایی و رانندگی از به اشتراک گذاری اطلاعات با مقامات اداره مهاجرت مگر اینکه یک قاضی سفارشات آنها را به.

اقدام معاون امنیت داخلی دبیر کن Cuccinelli گفت که آنها را مانع از درستی بررسی صلاحیت متقاضیان برای اعتماد مسافر از جمله برنامه های جهانی ورود و NEXUS.

“در اینجا ما باید یک دولت است که یکی از اهداف در [سپتامبر. 11] راه رفتن به عقب به نوار های اجرای قانون مربوطه اطلاعات” Cuccinelli گفت: روز شنبه در تماس با خبرنگار “و مهمتر سوابق کیفری است که در حال به روز نگه داشته تا در راهنمایی و رانندگی پایگاه داده است.”

اما نیویورک فرماندار استدلال می کند که این حرکت سیاسی است قصاص برای دولت تصمیم به بلوک اشتراک گذاری اطلاعات با اداره مهاجرت و گمرک.

“من نمی خواهم یخ به کسانی که سوابق” کومو گفت: “از آنجا که یخ را با استفاده از سوابق آن به عنوان یک وسیله برای انجام تبعید. راه را یخ می کند اخراج کرده است wreaked ویران کردن همه بیش از این دولت است.”

DHS می گوید می گوید تقریبا 175,000 نیویورکی خود را از دست اعتماد مسافرتی وضعیت تا پایان سال به عنوان اعتبار خود را منقضی می شود و آنها نمی شود مجاز به تجدید. و یکی دیگر از 50,000 بودند که به طور آزمایشی تصویب شده در حال حاضر خواهد شد را رد کرد.

آنها هنوز هم می تواند سفر اما نه در خط سرعت.

“من قطعا نا امید از آن گفت:” روبرتا بارنت که در نیویورک زندگی می کند. او نمی باید یک گواهینامه رانندگی, اما هنوز هم به طور آزمایشی مورد تایید جهانی ورود در زمان سفر به ژاپن و اروپا بعد از این سال.

او می گوید: DHS تصمیم برای جلوگیری از نیویورکی ها از این برنامه معنی ندارد.

“پس از آن علاوه بر خسته کننده به دلیل آن مهم نیست که در مورد خاص” بارنت گفت.

گواهینامه مورد نیاز است به ثبت نام برای ورود سراسری.

نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی روز جمعه گفت در نظر دارد به یک فایل کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام خود را به نمایندگی از صدها نفر از هزاران نفر از نیویورک که در بسته خروج از برنامه.

“دستکاری با نیویورک دسترسی به, سفر بی پروا اما این تعجب آور نیست” گفت: دونا لیبرمن مدیر اجرایی نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی. “این دقیقا همان چیزی است که ما باید انتظار از رئیس جمهور است که هر چیزی را برای مجازات افرادی که ایستاده در راه خود را بی رحمانه دستور کار است.”

وزارت امنیت داخلی را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد پرونده های حقوقی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر