ایالت نیویورک را coronavirus مرگ و میر نزدیک به 1000.

دولت حساب برای بیش از 40 درصد از coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

تعدادی از بیماری های مرتبط با مرگ و میر در کشور شروع به پریدن کرد یکشنبه به 965 از 728 روز قبل از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت. اکثریت قریب به اتفاق شده اند و در شهر نیویورک است. آمار و ارقام منتشر شده صبح روز یکشنبه نشان داد 678 coronavirus مرگ و میر در این شهرستان است که همچنان به عنوان کانون بیماری همه گیر در ایالات متحده آمریکا

در ضمن جدید نشان داده است که بخش هایی از این شهرستان در حال ضربه زدن به سخت ترین بیماری که نزدیک به یک چهارم از افرادی که مرده ام از coronavirus در دولت شد و ساکنان خانه سالمندان.

در اینجا آخرین coronavirus تحولات در نیویورک:

محله های فقیر ضربه سخت

Coronavirus است که قریب به اتفاق برخی از شهر نیویورک فقیرترین محلات با توجه به اطلاعات جدید منتشر شده توسط این شهرستان است.

کوئینز حساب برای 32 درصد از این شهر را بیش از 30000 موارد تایید شده به عنوان از شنبه — بیش از هر قصبه.

محلات مانند Jackson Heights, المهرست و تاج است که به طور کلی ضعیف و پر بسته بندی شده و بزرگ غیر انگلیسی زبان جمعیت شده اند در میان سخت ترین ضربه بر اساس یک نقشه نشان دادن درصد محدوده از مردم تست مثبت برای این بیماری همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19. در این مناطق بین 69% و 86% از آزمایشات انجام شده باید دوباره مثبت است.

یک بیمارستان در المهرست تاخت و تاز شده است coronavirus موارد است. یک روز در هفته گذشته 13 بیمارستان بیماران مبتلا به این ویروس درگذشت.

آمار coronavirus موارد را منعکس نمی کند هر کسی که ممکن است این ویروس به دلیل بسیاری از مردم شده است گفت: برای مدیریت بیماری خود را در خانه و در حال گرفتن تست شده است.

___

مشاوره سفر نگرانی

روز شنبه پس از گفت او به وزن ایده اجباری قرنطینه برای نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که به جای او می خواهم موضوع مشاوره اصرار مردم در این کشورها برای جلوگیری از هرگونه سفر غیرضروری به مدت دو هفته.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د د Blasio گفت که او نگران مشاوره و تاثیر آن بر خانواده ها با اعضا در نیویورک و جاهای دیگر بودند که به دنبال اتحاد دوباره.

“ما باید به احترام در وسط یک بحران خانواده ها حق دارند به هم” د Blasio گفت.

تمام 50 ایالت آمریکا گزارش داده اند که برخی از موارد این ویروس است که باعث COVID-19 اما ایالت نیویورک است که بیشتر با بیش از 52,000 مثبت آزمایشات برای بیماری و بیش از 700 مرگ و میر. در مورد 7,300 نفر در نیویورک بیمارستان های شنبه, از جمله در مورد 1800 در بخش مراقبت های ویژه. رو به کاهش منابع

حدود 20 درصد از coronavirus موارد در شهر نیویورک که منجر به بستری شدن در بیمارستان با قرار دادن فشار بر پرسنل و منابع مانند هواکش و دنده محافظ.

شهردار بیل د Blasio تصریح کرد ترس خود را که بدون تقویت این شهرستان اجرا خواهد شد از ماسک و لباس و دیگر بیمارستان تامین آینده یکشنبه و هواکش دیر.

انتظار می رود با اوج از موارد در این شهرستان هنوز هم دو تا سه هفته دور د Blasio گفته سی ان ان “وضعیت اتحادیه” در روز یکشنبه که این شهرستان نیز نیاز به امواج جدید از پزشکان پرستاران و دیگر پرسنل پزشکی.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

“ما نیاز به آنها را تسکین” د Blasio گفت. “آنها نمی تواند نگه دارید تا در این سرعت برای هفته ها و هفته ها و هفته های پیش رو و انتظار برای صرفه جویی در زندگی, راه ما به آنها نیاز دارید.”

خانه سالمندان مرگ و میر

از طریق پنج شنبه, 24 درصد از coronavirus مرگ و میر در ایالت نیویورک در میان ساکنان خانه سالمندان با توجه به دولت و وزارت بهداشت آمار و ارقام منتشر شده به آسوشیتد پرس.

دولت گفت: وجود بیش از 740 تایید COVID-19 موارد مثبت در مجوز خانه های پرستاری در 129 دولت 613 خانه های سالمندان که در خدمت بیش از 100 ، 000 ساکنان.

به عنوان جمعه 122 ساکنان خانه سالمندان در کشور فوت کرده اند این بیماری است. در کمتر از دو هفته این ویروس تاکنون هفت زندگی در یک جزیره بازنشستگی جامعه با مرگ آخرین شنبه آینده.

دیگر تحولات:

— با مدارس و بسیاری از مهد کودکها بسته متحده دولت های محلی و خیر در حال تقلا برای ارائه مراقبت از کودکان برای پدر و مادر که در مورد نیاز در خط مقدم مبارزه با ویروس.

— دانشجویان به خانه فرستاده شدند به دلیل coronavirus با استفاده از آخرین روزهای خود را در محوطه دانشگاه به جعل چند خاطرات.

— جیمز دولان صاحب نیویورک نیکز و تفنگداران دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

__

وینو گزارش از آلبانی.

__

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب. دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im