نیویورک مدارس بسته خواهد ماند برای بقیه سال تحصیلی کومو می گوید

بزرگنمایی این تصویر

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو جمعه اعلام کرد که دولت مدارس باقی خواهد ماند بسته باقی مانده از سال تحصیلی. جان Minchillo/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جان Minchillo/AP

مدارس و دانشگاه ها در ایالت نیویورک بسته باقی می ماند از طریق بقیه از زمان سال تحصیلی با زمان آموزش از راه دور برنامه های باقی مانده در محل Gov. اندرو کومو گفت: در روز جمعه.

کومو گفت: مدارس نمی تواند با خیال راحت بازگشایی با استناد به نگرانی های اجتماعی فاصله در کلاس های درس و همچنین در حمل و نقل و کالج خوابگاه. اعلام در فرمانداری جلسه توجیهی روزانه گسترش قبلی بسته شدن سفارش — که تعطیل مدارس از طریق May 14 به پایان سال تحصیلی است.

“ما فکر نمی کنم آن را ممکن است برای انجام این کار در راه است که ما را به فرزندان و دانش آموزان و مربیان امن است. بنابراین ما در حال رفتن به مدارس بسته باقی می ماند برای بقیه سال. ما قصد داریم به ادامه برنامه های آموزش راه دور ” کومو گفت: به عنوان او اعلام کرد این تصمیم است.

حدود 4.2 میلیون دانش آموز در حال تحت تاثیر تعطیلی کومو گفت.

YouTube

فرماندار گفت: تصمیم گیری در مدرسه تابستانی جلسات خواهد بود اعلام کرد در پایان ماه مه. او همچنین توصیه مدارس به منظور توسعه برنامه ای برای بازگشایی در پاییز که شامل پروتکل های برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

اعلام می آید در برابر پس زمینه از ادامه کاهش عفونت در نیویورک است. جدید بستری شدن در بیمارستان باید ماند حدود 1000 برای چند روز گذشته. دولت گزارش 289 مرگ و میر در روز پنج شنبه — بیش از یک سوم از کل طول شیوع اوج.

کومو به ذکر است که قبلا پیش بینی کرده بود انتظار می رود اضافی 100,000 COVID-19 بیماران به بستری در طول همه گیر قریب به اتفاق سیستم های بهداشت و درمان و حتی بیشتر. اما با پیوستن به اجتماعی فاصله ها و دستورالعمل های بهداشتی گفت: نیروهای جدید به طور موثر کمک به ممانعت از بدتر سناریو.

“ما از اعمال گذشته تغییر گذشته مسیر. ما در حال حاضر اقدامات آینده را تعیین مسیر” کومو در ادامه می گویند. “من به شما بگویم آنچه که ما امروز انجام — من به شما بگویم تعداد زیادی از مردم بیمار فردا. ”

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>